O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BITCOIN - CO O NĚM VÍTE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2021
Zobrazit zdrojový obrázekRáda se poučím, pokud tedy někdo víte něco víc, než že - je to  internetová open-source P2P platební síť a také v této síti používaná kryptoměna. Hlavní unikátností bitcoinu je jeho plná decentralizace; je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. V síti neexistuje žádný centrální bod - kdokoliv, kdo by mohl o síti rozhodovat. Konečné množství bitcoinů je předem známo a uvolňování bitcoinů do oběhu je definováno ve zdrojovém kódu protokolu. A že cena jednoho bitcoinu je setsakra vysoká...

 


 

Tak začnu hned s první zajímavostí:

 

  • Středoamerický stát Salvador, kde žije kolem 6,5 milionu lidí, je první zemí světa, ve kterém se nejznámější kryptoměna bitcoin stala zákonným platidlem. Návrh prezidenta Nayiba Bukeleho schválil parlament. Informovala o tom agentura Reuters. Prezident později napsal na twitter, že jeho země zkoumá možnosti těžit bitcoin s využitím obnovitelné energie ze salvadorských sopek.


  El Salvador Buys 400 Bitcoin Ahead Of Making It Legal Tender, Plans To Buy  'a Lot More'

 

 

P.S. Přiznám se, že to nějak moc nechápu – to se jde
na nákup s bitcoinem v kapse???

d@niela

 

Komentáře (5)add feed
... : Josef
Se k tobě přidám, taky to nechápu, i když se mi to chytrej vnouček snažil vysvětlit. On tomu určitě rozumí, ale nějak po lidsku to předat nedokáže. Anebo jsem prostě blbej, což je daleko pravděpodobnější.
Nevim, jak se to "těží", co to vůbec je za procedůru. Je na to potřeba ohromnej počítačovej výkon. Výkon tak velkej, že si kvůli "těžbě" rusáci někde na sibíři u zdroje uhlí postavili elektrárnu, výhradně jen jako zdroj energie pro těžbu bitkojnů a podobnejch kojnů. ??? Nechápu!
Sem původně měl zato, že jde o nějaký letadlo nebo pyramídu, či jak se tomu řiká, tomu bych ještě snad porozuměl. Todle ale je něco jinýho, jen trochu podobnýho.
Tak nevim, ani už nepátrám. Bitkojn mi zůstane utajenej, stejně, jako principy kvantový mechaniky s živou/mrtvou kočkou, a stejně, jako ovládání Fejzbůku. Jo a taky stejně, jako myšlení krásnejch žen, jehož zákonitostí jsem se též nikdy nedopátral.
listopad 22, 2021 06:58
... : doktor
Sluníčka nejste v tom sami.Též je to pro mne španělská vesnice.
listopad 22, 2021 13:51
... : Inka
Též nemám důvěru k tomu co nemám v ruce a není ničím podložené. A už se ani nikam nehrabu a pochopit to nechci.
listopad 22, 2021 16:01
... : Marie
Poslanec Pirátů těžil kryptoměny ve služebním bytě. Prozradila ho spotřeba
24. května 2018 11:57
Poslanec České pirátské strany Tomáš Vymazal těžil ve svém služebním bytě kryptoměny. Prozradil ho vysoký účet za elektřinu, kterého si všimlo vedení Poslanecké sněmovny. Vymazal tvrdí, že mu výkonné počítače pomáhaly vyhřát studený byt. Zároveň se omluvil a slíbil, že vydělané peníze pošle na charit
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-tomas-vymazal-tezba-kryptomeny-v-poslaneckem-byte-vytapeni-spotreba-energie-elektrina-poslane.A180524_110914_domaci_fer
listopad 22, 2021 16:55
... : kyttka
Tom Vymazal vytěžil za 21 dní kryptoměnu za celých 1220 Kč, které následně uhradil. Jedná z kauz, která je fakt úsměvná ve světle dosahující vlády.
listopad 23, 2021 15:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]