O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KRVÍ ZAPLACENÝ POUČENÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 říjen 2021
Kdyžuž jsem dneska ráno musel odevzdat krev kvůli podágře, požádal jsem i o test protilátek. Podágra je dobrá, ta je na pokladnu. Protilátky na corovid jsem, mimo krve, musel i krvavě zaplatit: 440,- Kčs, za který jsem se dozvěděl zcela přesnou, vyčerpávající, a netrpělivě očekávanou, informaci:  SARS-CoV-2 IgG S1 .......... 4244,7 AU/ml..... pozitivní.


 

Poučení:

 

< 50 AU/ml - protilátky neprokázány

> 50 AU/ml - protilátky prokázány

 

Takže už jsem poučenej, vyčerpanej, jsem positívní na protilátky. Až doteď teda dobrý.  Jen zase nevim, co s tim. 

Už při píchání, aby řeč nestála, ptal jsem se sestry, jak se na výsledek, až ho obdržím, mám koukat.

Poučila mě, že pod 50 je to blbý, přes 50 dobrý. To jsem si teda potom i přečetl v poučení. Tak mám výsledek, a už vim, že mám protilátek stokrát víc, než je dobrý. To je asi dobrý. 

 

Ale co s tim?

Tak jsem ještě asi půl hodiny gůgloval, ale ničeho kloudnýho se nedogůgloval. Všude jen reklamy, lákadla laboratoří "změříme protilátky", anebo kecy doktorů, jak na protilátkách záleží. Ale něco o naměřenejch hladinách a hlavně (!!!), jak se na ně koukat, kolik je moc, kolik málo, byť i jen řádově, to ani náhodou.

Takže jediný, co vim, je, že mám protilátek kolem 4 tisíce, a že 4.000 je víc, než 50 (kdo by to řek?).

Z toho teda tak nějak vyvozuju, že s 4.000 jsem na tom stejně, jako kdybych měl protilátek 51.

 

Ale jo, nemá cenu si ze všeho dělat srandu. Asi skutečně nikdo nic neví, asi okamžitá změřená hodnota je zcela nevypovídající o ničem, nanejvejš o tom, že jsem dneska před odběrem snídal výjimečně kafe místo piva.

 

Jenže v tom případě:

Proč to teda vůbec dělají a nabízejí? 

Proč se proti nesmyslnýmu, nic nevypovídajícímu, vyhazování prachů neozve žádná autorita? 

Proč se naopak jiný autority domáhají, i pomocí parlamentních interpelací, uznání výsledků protilátek, jako rovnocennejch očkování?


Je ovšem taky možný, že jde o skrytej boj proti alkoholu, protože já si zrovna teď se slzou v oku představuju bujný stádo 40 kozlů, o který jsem se dneska ochudil.

 

 

Jak probíhaly první pokusy s očkováním na přelomu 18. a 19. století? - Dotyk

 

 

Vim, že covid  jsem skoro jistě neprodělal.

Ale druhý očkování jsem prodělal, až jsem se téměř podělal. Horečka skoro 40, vypocenej včetně slamníku, atd. Je to přesně 6 měsíců, a teda to vypadá, že vočkování mi i po týdle době ještě funkuje.

O to ale nejde. Jde přeci o to, co píču ke konci; že k čemu to je, když to nakonec k ničemu není. Když hodnota 51 (stejně nevím čeho hodnota) je považovaná za stejnou, jako 4.200.

 

A co to bude dělat dál?

Jakej je časovej úbytek? Třeba denně 1 setina nebo jinak?

A jestli se tohle neví, tak jakej to celý má vlastně význam? Teda, kromě toho, že mě stáhli o 4 stovky.

 

Nad by to mělo význam při pravidelnym sledování krve, třeba po tejdnech nebo měsících.

Jinak ovšem ta samotná a ojedinělá hodnota je prakticky uplně na pyču.

 

 

Všem fajn den a spoustu pozitivity.

 

NČ.

 

(pozn. red.: Pepan používá nějaká cizí slova, kterým moc nerozumím, tak jsem je nechala tak, jak je napsal.

                     Pevně doufám, že je to všechno ve vší slušnosti a počestnosti, jak se na Kudlance patří. D.)

 

Komentáře (10)add feed
... : Josef
(pozn. autora: To celý pod obrázkem už je z následný korespondence s redakcí, na její dotas, jestli jsem corovida prodělal a vůbec, vočom to vlastně je? Sám jsem měl zato, že je to jasný i z textu shora.)
říjen 07, 2021 06:18
... : Iris
Josefe, máš superprotilátky, buď šťastný smilies/smiley.gif Řekla bych, že když jsi měl trochu silnější reakci na očkování, měl bys bez očkování případně i velmi silně se projevující nemoc, tak to říkají. Já jsem měla trochu zvýšenou teplotu půl dne a to jsem o něco mladší. Starší lidé neměli po očkování kromě jednodenní bolesti ramene nic a moje okolí, máti, sestra - také nic. Že se ještě moc neví o tom, jak rychle a jakými mechanismy dochází k úbytku protilátek? No neví, ale materiálu na zkoumání je dostatek, takže to vezme ještě nějaký čas, než se to prozkoumá, buď trpělivý, bude to brzy.
Referenční hodnoty se liší podle laboratoří a jejich metod, četla jsem o tom článek a viděla tabulku se všemi možnými hodnotami, ale musím ji najít.
Máš toho ale fakt hodně a kdoví, jestli sis nestřihl nějaký lehounký covídek bez větších příznaků, ale se vzestupem protilátek. Podle odborníků bys v tom případě měl tu nejlepší kombinovanou ochranu.
Testy, které nejsou indikované ze zdravotních důvodů nejsou samozřejmě hrazené pojišťovnou, dost na tom, že hradí všechny ostatní.
Gratuluji k protilátkám, které bys mohl prodávat.
říjen 07, 2021 11:25
... : doktor
Pepo co furt řešíš?Chtěl jsi vědět zda máš protilátky.To Ti bylo zodpovězeno.Máš proti látky.A jakej je protilátek úbytek,tak zatím nikdo neví,ale můžeš si za půl či rok zase nechat udělt test a bude vymalováno.Je to jednoduchý,tak co v tom furt hledáš?Přeji ti i tak bezva odpoledne.
říjen 07, 2021 12:48
... : Marie
Pepiku, stát protilátky neuznává a ani uznávat nebude, po 6 měsících po druhé dávce budeš muset jít na třetí dávku, jinak na tom budeš jako já. A tím, že ty protilátky máš, asi byla i ta reakce tak silná na tu druhou dávku.
říjen 07, 2021 14:14
... : Josef
Dík, Iris. Já jsem nikde ty protilátky nevygůgloval. Teda aspoň nějaký odhady a tak. Jistě, třeba jsem gůgloval blbě, ale to bych neřek. To je mi právě divný, že když, jak píšu nahoře, se tim zabejvá i parlament a někteří experti vyžadujou uznávání protilátek, coby ekvivalent očkování, měly by přeci nějaký závěry existovat, přeci kurnik musej mít něco v ruce. Dyť i oni s něčím musej argumentovat! Jsem klidně ochotnej uznat, že hodnoty nemusej bejt přesný, tolerance klidně ohromný, ale nechat to tak, jak to mám písemně, že pod 50 je nic a přes padesát je všechno, to mi fakt neštýmuje.
Dělal jsem toho profesně v životě docela dost, furt jsem i elektrotechnik. Vím i bez počítání, že třeba na bytovej rozvod s jištěním 10 ampér můžu zapojit kdeco, ale současně pračku, žehličku, varnou konev, troubu, to už zase ne. A nemusim ani počítat - je mi to jasný na první pohled! Tak takhle nějak bych si představoval i údaj o protilátkách. Ale to je asi blbost, takhle to chtít. To chápu.
Jenže v tom případě nechápu, proč se to komerčně nabízí, když výsledek je vpodstatě nanic.
A taky nechápu, čím se vlastně ti experti a poslanci, dožadující se uznání protilátek, ohánějí.
That´s Allllllllllll.

Doktore, fakt zrovna neřeším, jestli mám protilátky, sice mě to těší, ale řeším, že za tejden je klidně taky mít nemusim. Nebo mít můžu? Nebo určitě mít budu? Jak to zjistim? Každej tejden za 4 kila? Nebo každej měsíc?
říjen 07, 2021 14:16
... : Marie
Pepiku, pokud budou ve skladech nakoupeny vakcíny, tak se o protilátkách budou jenom "dohadovat"
říjen 07, 2021 16:07
... : Marie
file:///C:/Users/marie/Downloads/seznaka.jpg

říjen 07, 2021 16:57
... : Mif
Tak jak si tak o těch protilatkách přemýšlím, napadá mě, že to prostě souvisí s imunitou. Když teď na vás kejchne dítě, tak nedostanete rýmu. Když na vás teď někdo vykašle Covid, tak ho nedostanete. Když ale prodelate nějakou zlou nemoc a popřípadě léčbu (např chemoterapii)... vaše imunita bude v pr... A tudíž budete mít protilátky pod 50AU/ml .
Třeba píšu úplnou píkovinu...jen mě to teď tak momentálně napadlo
říjen 10, 2021 09:01
... : Josef Kouba
Francie obědnala 2 miliardy iněkcí a má jen 60 mil obyvatel. Ani to nechci dělit. Lidé neblbněte. Přeočkovaná Izrael téměř na 150 % má velký problém proč?? Jak to vše zahojit a vyhojit je jednoduché ale prakticky nemožné.
Každý stát si otevře svou banku se 100% vlastnictvím lidu. Všechny soukromé banky po celém světě zrušit. (peníze jsou vážná záležitost) Pamatujete v ČSSR cestovní vkladní knížky, spoření mladých a dokonce výherní vkladní knížky. Veškeré peníze zůstanou doma a stát bude bohatnout. Dnes tečou obrovské částky peněz bez daní z Čech ven.

říjen 10, 2021 09:04
... : Josef
Popravdě ti, Pepane, nerozumím. Ale z mý nechápavosti nelze dělat obecný závěry. Já jsem blbej. Já nerozumím ani tomu, komu vlastně Svět dluží, když komplet všechny státy, země, kontinenty, úplně všechny(!!!) jsou zadlužený.

Maruško, "soubor nebyl nalezen".

Mif, nojo, ale původně mi šlo jen o to, kde jsou nějaký, aspoň orientační, hranice mezi nic, málo, dost, hodně. A jestli takový okruhy nejdou určit, tak proč se o nich tak zuřivě diskutuje i mezi lidma a politikama, kteří o tom vědí naprostý kulový!
říjen 10, 2021 15:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]