O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ANDREJI, PROČ TĚ HOLKY NECHTĚJI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 září 2021
Neleží mi na srdci TEN Andrej, nýbrž jeho synek. Ale vlastně ani on. On za to nemůže, neví, co se s ním děje. Zato jeho loutkovodiči, to jsou skuteční odborníci na vyrábění špíny všech špín.  Zneužití duševně chorýho člověka k čemukoliv považuju vždycky za podlou sprosťárnu. V tomhle případě ještě za sprosťárnu dvojnásobnou, protože štvou syna proti otci, a to jen a jen v zájmu obsazení koryt. To už je HYENISMUS v krystalický podobě.


 

Byl zdráv a nevěděl, co podepisuje? Nebo je zdráv teprv teď a proto se až teprv teď dozvěděl, že tehdá byl magor a podepsal kdeco?

Jak se na to podívá vyšetřovatel, žalobce a jak advokát? ¨

Existujou nějaký odborný lékařský posudky, průběžné z dřívějších dob? Nebo bude za jedinej směroplatnej posudek branej canc od psychologa (ne tedy ani psychiatra), kterej je čirou náhodou kámošem režiséra Klusáka?

A čirou náhodou  zrovna u tohohle psychologa dostal Andrej ohromnou chuť na polívku, kterou nejlíp vaří právě v Ústí. A čirou náhodou tam zahlíd tátu: "Ahoj tatínku, víš, kdo jsem? I´m George Clooney (nespresso, what else?)

Proč mi ubližuješ tím, že mi cpeš svoje prachy a nenecháš mě pracovat a vydělávat si na živobytí?

Proč mi skoro 40 let platíš bezpracnej život, proč jsi platil a do postele mi strčil i tu krymskou mořskou vílu Jelizavjetu? Vždyť já jsem úplně zdravej, snadno si děvče najdu a uživím se sám. 

Ale už je konec.

Teď mi kamarád Víťa otevřel oči a já už z tvejch špinavejch prachů nechci ani cent!

Teď si poctivě vydělávám peníze u Víti a jsem naprosto vyléčenej!" 

 

 

 

  Pozn.: Smrtelně nemocnej Janoušek, jeden ze známýho komickýho dua Mazánek - Kolibřík, by jistě mohl (kdyby chtěl) hodiny vyprávět o zázračnejch lékařskejch metodách.
 
Nezabírá  to ovšem, zatím to vypadá, že Andrej starší, tatík, opět bude čtyři roky vládnout. Ale - jistý to nemá. Čekám, kdy už se konečně objeví třicetiletá Aranka, kterou před dvaceti léty, coby desetiletou žačku pomocný školy, Babiš zatáhl do svých tenat, a všemi svými chlípnými údy ji brutálně zprznil.

Její mlčení pak vykoupil pytlíkem povidlových koblih s prošlou dobou použití. Věřím, že se Aranky dočkám.

Do voleb jsou to ještě čtyři týdny, a to by v tom byl čert...

 

Všem pěknej den.

Čau lidi,

PEPA - NČ

"Řekl jsem to správně, Víťo? Kam pojedem na polívku příště?"


 

 

 


Komentáře (20)add feed
... : d@niela
MOJI MILÍ, DRAZÍ, JEŽIŠMARJÁ, TOHLE MI NEBUDETE VĚŘIT:
totálně jsem si zprasila stolní počítadlo, nejde mi v něm skoro vůbec nic, takže tenhle článek jsem dělala celý 4 hodiny a to jen kňafala prstíčkem do mobilu!!!
Neuvěřitelný... Jo, sem fakt dobrá, žejo? (eště že se aspoň můžu pochválit sama)
smilies/grin.gif
Dnes (píšu to půlhodiny v pátek), pevně doufám, mi to přijde opravit nassss-štvanej muj synáček drahej, a tak to snad na příští týden bude OK.

JÓ - A VŠEM MOC A MOC DÍKY ZA PŘEKRÁSNÝ GRATULACE... mj. jsem úchvatná i v tom, že zapomínám celej život všechna data. Takže to bylo docela super, když jsem "od vás dostala svátek"...

září 09, 2021 23:42
... : mamča
Domnívám se, že tahle špína produkovaná jakousi "opozicí", přihrála Andrejovi staršímu dalších pár procent. Jestliže proti němu v kampani používají takovéhle hnusné prostředky, asi jim hodně vadí, což se pro mnoho lidí rovná doporučení volit ho.
září 10, 2021 06:34
... : andrea
současná politika mi nevoní.
abych pravdu řekla, tak nenalézám žádného nsšeho "představitele", o kterém bych byla přesvědčená, že je to člověk čestný, morální, zodpovědný - a svými schopnostmi na správném místě.
Naopak se každou chvíli o některém dozvídáme nějaké odpudivé hnusy.
Chápu, že je o tvrdý boj, ale nemělo by z toho všeho tak řvát, že o prachy jde až na prvním místě - a že účel světí prostředky.
Tohle byla zase hnusárna přímo ukázková. Stejně jako minule, když za tím "pilotem" jeli do Švýcar a přepadli ho doma. Taky předvolební.
Když si představím , že by se něco podobného stalo mně... Každý máme v životě nějaké temnější místečko, ale tohle je moc fuj.


září 10, 2021 14:24
... : Josef
Nebyl to ale originální scénář, ani originální vystoupení. Až příliš to připomnělo taky jednu magorku - Grétu (to je ta, co vidí ve vzduchu molekuly CO2):
"Jak jste se mohli odvážit? Ukradli jste mi mé dětství a mé sny!"
Takže bych řek, že ten Vítek, co si říká režisér, je velice špatnej režisér, neumělej plagiátor, kterýho může zaměstnat už jen jedině ČT, určitě ale ne pro umělecký výkony, nýbrž jen z důvodů ideologickejch.
Ovšem bacha! Dávná poučka zní, že: Iniciativní blbec v našich řadách je horší, než třídní nepřítel.
Což se právě v tomhle případě potvrdilo měrou vrchovatou.
září 10, 2021 15:09
... : mila1
Ano, je to prasárna nejvyššího kalibru, použít své děti jako bílé koně pro projekt, který si náš oligarcha zamanul.
To, jestli byl či je Babiš junior nemocný, nechám na povolanějších.
Režiséra Klusáka si vážím a nemyslím, že má zapotřebí zviditelňovat a někoho k něčemu ponoukat.
A že spousta naivních lidí bude bránit Babiše staršího a označovat cokoli, co proti němu řekne jeho syn, jako hnusný prostředek... to se dalo čekat.
Ale i tak opravdu nevím, koho volit. A zase jít k urnám a vědět jen, koho nevolit, mi připadá už hodně ohrané.
září 10, 2021 16:05
... : Josef
Svý děti jako bílý koně užívá kdekdo. Teda - kdo může. Stačí jen vzpomenout na nedávnou dobu privatizace obecních bytů, kdy každej, kdo mohl, přihlásil svý děti, a byt, kterej dávno neobejval, nepotřeboval, koupil za pár šupů od státu, nebo obce. Byla na to ochranná doba neprodejnosti 5 let, právě, aby se zabránilo spekulacím. A po skončení tý pětiletý ochranný lhůty se pak byty prodávaly s dvacetinásobnym ziskem. Spekulace přesně v rámci zákona. Prakticky totéž se stalo s Čapákem. Spekulace v rámci zákona.
Nojo. Kdo nechce slyšet, neslyší.
Klusáka se klidně zastávej. Já jsem o něm doteď nikdy neslyšel, a pevně doufám, že už ani neuslyším, natož, abych něco od něj viděl. Fakt ovšem je, že svou "dokonalou režijí" tý ubohý frašky přihrál Babišovi st. minimálně pár tisícovek příznivců. Takže, nakonec - dík mu za to.
září 10, 2021 17:02
... : *deeres*
Režisér Klusák si fraškou s mladým Babišem jenom vyřizoval svoji frustraci. Otec Víta Klusáka je hudební skladatel Emil Viklický. KJlusák o svém otci v roce 2001 natočil portrét "Ocet", kde ale jeho otec odmítl účinkovat a od filmu se distancoval, stejně tak, jako od Víta Klusáka.
Vít Klusák spolu s Filipem Remundou se nejspíš náramně bavili, když udělali z lidí blbce. Tehdy ještě studenti si najali reklamní agenturu, aby pro ně udělala reklamu nového hypermarketu pod názvem Český sen. Natáčeli a dokumentovali celou přípravu a průběh reklamní kampaně a nakonec i dav koupěchtivých nebo jen zvědavých cca 3000 zákazníků, kteří v sobotu 31. května 2003 přišli na parkoviště v pražských Letňanech. Tam manažeři hypermarketu přivítali zákazníky, přestřihli pásku, ochranka odstranila kovové zábrany a lidé se rozběhli po louce ke kulise čelní stěny hypermarketu.
A úplně fujtajbl je "Svět podle Daliborka o náckovi. Vít Klusák je režisérská šmíra, který pro své dokumenty se neštítí zneužít kohokoliv.

září 10, 2021 18:05
... : karo12
tak přesně na to si vzpomínám! Na ten odpornej Českej sen!!!
S jakym gustem natáčeli ty starý ubožáky, co pajdali, co jim síly stačily, protože reklama slibovala nehorázný slevy.
Jo už tenkrát to přímo byl gejzír legrace z blbejch českejch lidiček. Zesměšnit, zneužít a potupit... holt málokdo je tak chytrej!!!
září 10, 2021 18:43
... : Marie
Kdo se nechceme očkovat velký výběr nemáme
září 10, 2021 20:07
... : Josef
To jsem nějak nepochopil, co jako má volební kampaň a volební výsledek společnýho s očkováním.
září 11, 2021 07:08
... : Inka
Klidně mě udupejte, já Andreje doslova nesnáším, je to chameleon, vůbec mu nejde o lidi, jde mu jen o prachy z EU, bude mít málo i kdyby měl všechny prachy světa. Spíš mě udivuje, že to lidi stále nevidí. A tohle co se děje kolem jeho syna, jen předvolební upoutání pozornosti ...je to ekl!!! A je mi z toho špatně!!!
Nikdy bych takového duševně nemocného narcistu nevolila!!!
září 12, 2021 07:14
... : Inka
Jen z nás dělají blbce a celým tím divadlem s očkováním zastírají mnohem větší problémy, které už tu začínají být a valí se sem. Jsem proti očkování a nikdy se očkovat nenechám, na mě se žádné experimenty dělat nebudou. Mé zdraví je mi nade vše, už nejsem nemladší.
září 12, 2021 07:17
... : Inka
ještě mi to nedá, abych to nenapsala. Poslední léta psychiatrický kliniky praskají ve švech, po ulicích chodí spousta psychicky nemocných lidí...Víte, měl by se vrátit zákon, že všichni musí makat!!! A kdo ne, půjde kukat! A ono by se tím pravidelným režimem spousta lidí vyléčilo, chodilo by mezi lidi, přispívalo do státního rozpočtu, z toho by neodtékalo na bílý a černý nepřizpůsobivý...Nic ve zlém.
září 12, 2021 07:21
... : Josef
No dobře, Inko. Ale nebude-li to po volbách Andrej, bude to někdo z těch dvou, tzv. demokratickejch, splácanců. Jiná možnost prostě neexistuje. Bez Andreje si neškrtne ani Tomio, ani Šlachta!
Tobě je příjemnější vládnutí dvou splácanců, za 30 let už nejmíň 5x dokonale profláknutejch, teď ještě se zfetovanejma smažkama. Když myslíš, neberu ti to.
Ale já teda radši Andreje i s jeho chybama.
září 12, 2021 13:14
... : Anděla
Všechno je to špína a nikdo z vás neví jak to bylo, hlavně na to všichni máte názor. A to je dobře, to je jeden z prvků demokracie.
Ať si každý volí toho, koho chce, ale sprosté a nepodložené urážky (zfetované smažky) to je hodně mimo. Proč?
A k té české povaze? Vždyť většina lidí se posmívá frontám spojeným s akcemi v různých obchodních řetězcích. Vít Klusák to jenom převedl do filmu. Nejde pouze o chudobu důchodců, jde o hrubost s jakou svůj nárok v obchodech prokazují. Naráží do sebe vozíky, sprostě si nadávají, je to hrůza. Bohužel jde i o to, že se stát nedokáže slušně a důstojně postarat o lidi, kteří roky odváděli daně, pojištění a práci.
A trochu toho, co se mi k Andrejům honí v hlavě. Nehodnotím.
Děti využité coby bílí koně?
Dvě děti ze čtyř vážně psychicky nemocné?

září 14, 2021 06:37
... : Krakonoš
Kdysi jsem autostopem cestoval dodávkou se Svědkama Jehovovejma. Cvičně jsem zkusil diskusí s nima nahlodat jejich víru v jedinou jehovistickou pravdu; nemusím asi psát, že jsem neuspěl ani jediným promile argumentů. Se Svědkama Babišovejma je to úplně stejný, takže jakákoli diskuse pozbejvá smyslu. Stejně tak pozbejvá smyslu votázka, jak je možný, že neviděj, co za prolhanou zákeřnou a sobeckou svini Babiš je. No neviděj a nikdy neuviděj. Tož tak.
září 14, 2021 07:31
... : Josef
A tak jo, Andílku. Za "zfetovaný smažky" se hluboce omlouvám. To jsem si jen z ješitnosti dovolil básnickou nadsázku. Snad teda "prosazovatelé legalizace drog"? Jo, to zní určitě líp. Tak ještě jednou, sorry.
Třeba též na oplátku z Krkonoš přijde omluva za "prolhanou zákeřnou a sobeckou svini"? Nebo odjinud za "duševně nemocného narcistu"? Ale vpodstatě je mi to úplně fuk. Rozhodně mě to osobně neuráží.

Spíš bych se chtěl dopídit, kdo vlastně teda by to měl bejt. Ale konkrétně a viděno pohledem realistickým! Na zbožný přání, typu: čestnej, spravedlivej, nesobeckej, ale taky současně schopnej,..., na to už ani nereaguju, protože to by sice bylo fajn, jenže tací se do vyšších pater politiky vůbec nemají šanci dostat. Nezbejvá, než volit jen mezi tím, co je v nabídce, protože i když zvolím pasívní rezistenci - tedy nepůjdu a nezvolím nic, stejně dostanu jen něco z toho, co je v nabídce.
září 14, 2021 08:36
... : Petr Sysala
Pokud protistrana v diskuzi neni schopna přijmout jediny argument, nejedna se o debatu racionální ale teologickou, tudíž založenou na domatech a nikoli na argumentech, jenž lze objektivně dokazat.
Jak říkal pan Werich, nespouštěj se do hádky s blbcem, ostani by si vás mohli splést.
Někdy si fakt připouštím, že volební právo by neměli mit všichni, ale zrovna pyjáti mají docela opačný názor (věková hranice).
září 14, 2021 13:26
... : Krakonoš
"zfetovaný smažky" jsou pomluvou bez opory v realitě, "prolhaná, zákeřná a sobecká svině" je konstatováním faktu. Za fakta se vomlouvat nebudu, jakkoli to pastýřovy ovečky může bolet. smilies/wink.gif
září 14, 2021 21:19
... : Josef
No, nebolí mě to, infantilní smajlíku, ani se mi to nejeví zajímavý.
Trochu zajímavý, byť příznačný a očekávatelný, se mi jeví nereagování na muj dotas ve druhý části mýho včerejšího přípisu. Ale i zde tě zklamu. Ani to mě nebolí.
září 15, 2021 07:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]