O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PŘÍTEL MOBIL PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 srpen 2021
Psal se rok 2000. Dlouho mi „tahle věc“ neříkala vůbec nic. Domů tento divný přístroj (z pohledu tehdejšíma mýma očima) přitáhl syn. Toho času ještě bydlel s náma. Telefon mu zvonil ve dne i v noci. Budil mne. Syn i jeho přístroj mi brnkali na nervy. Hezky dlouho. Já tenkrát dva roky dělal předsedu společenství vlastníků. Znáte to, samé zařizování.

 

 

Zajistit chod společenství, sehnat potřebné řemeslníky, vyřizovat, zařizovat. Dá to shánění a je nutnost dostupnosti stálých kontaktů. Jenže, to už pevnou linku nikde nikdo nebral (ač ji měli v kontaktech inzerovanou).

A tehdy poradil syn.

 

Od té doby jsem také vlastníkem mobilního telefonu. Za ten čas již dokonce několika. Jdu s dobou. Už si žití bez tohoto přístroje nedovedu představit. Dokonce o něm říkám, že je to můj přítel nejvěrnější. Mluví, píše, platím jím účty, mám díky jemu vždy na dosah  banku, kamarády i přátele, a perfektně fotí. Mám ho rád. Je vždy při ruce.

Mám kontakt s vnoučkem, mým sluníčkem. Řekněte, může si člověk od přítele přát víc?

 

 

Závislost na mobilu v době pandemie vzrostla - Hobbykuk.cz

 

 

No, ale jednou mne zklamal. Volala mi „známá“, známá jakási, a stalo se: vzala mého přítele do ruky neoprávněná osoba, má žena. No nic. Chvilku zataženo.

Dnes je už vše ok. Už mi podobné „známé“ nevolají…

 

 

Hezký den vám všem s přítelem - telefonem.

-doktor-

 

 

Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Mobil už používám cca 20 let a můj kámoš to dodnes není. Sice jsem už delší dobu měla mobil s androidem,ale fungoval čím dál hůř. Hardwarově v pohodě, docela i dobře vypadal, ale to co v něm běhalo za program už bylo zastaralý a stačilo, aby mně někdo poslal nějakou MP4 a já skončila u továrního nastavení. Dcera rozhodla, že musím nutně mít nový mobil a také jsem ho k nějaké příležitosti dostala darem. Stará simka byla velká a tak se do toho zázraku nevešla. Dcera nelenila a v jejich centru mi vyměnila starou simku za novou a nastaly problémy. V háji byl celý organizér a kontaktů mně převedli asi tak jenom třetinu. Starou simku prý v centru vyhodili a tak jsem znovu do úžasného nového mobilu musela všechno naklofat. Ještě, že mám ty papíry se záznamy. Pak se mně v mobilu zničehonic objevila zpráva, že nemám vloženou simku. Tak jsem jí vyndala, strčila do druhého úložiště a naklofala PIN. Prý není správně a hned po prvním zadání se simka, která dle mobilu v něm nebyla, zablokovala. Od té doby si to mobil ještě několikrát zopakoval a vždy s ním znovu a znovu bojuji, aby začal fungovat v té nejhlavnější funkci, totiž telefonování. A abych se nenudila, tak zároveň mi dcera s novým telefonem změnila heslo na Googlu. Prý to moje bylo moc jednoduchý, tak teď v něm mám čísla, diakritiku a malý i velký písmena a děsím se okamžiku, kdy se budu muset znovu přihlásit. Na mobilu se do správných kláves určitě netrefím. Vlastně mi to připomíná jeden vtip.
Počítač: Zadejte heslo!
Uživatel: jablko

Počítač: Litujeme, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků!
Uživatel: cervene jablko

Počítač: Litujeme, heslo nesmí obsahovat prázdný znak nebo-li mezeru.
Uživatel: cervenejablko

Počítač: Litujeme, heslo musí obsahovat min. 1 číslici!
Uživatel: 1cervenejablko

Počítač: Litujeme, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno!
Uživatel: 1POSRANEcervenejablko

Počítač: Litujeme, heslo nesmí obsahovat více velkých písmen za sebou!
Uživatel: 1ZasraneCerveneJablko,AneserMěUž!

Počítač: Litujeme, heslo nesmí obsahovat diakritiku!
Uživatel: 1ZasraneZhnileCervenéJablkoAzdechniJakAniToNeprijmes!

Počítač: Litujeme, toto heslo je už obsazené!

srpen 25, 2021 17:02
... : doktor
Deer,hahaha,fak to připomíná mne,když delší čas někam najedu a heslo jsem samozřejmě zapomněl.
srpen 26, 2021 12:11
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]