O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

GENIÁLNÍ KOUZELNÍK VŠECH DOB PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červenec 2021
David Copperfield — Arch Mission Foundation - Preserving humanity forever,  in space and on Earth.David Copperfield – nejznámější a nejbohatší ze současných iluzionistů. Jeho jméno se stalo symbolem a každý si jej spojuje s kouzelnictvím a čímsi nemožným. Díky němu si tisíce mladých lidí zamilovaly svět kouzel a iluzí. Jak se mu podařilo dosáhnout takových výsledků, kde se v současnosti iluzionista nachází a čím se zabývá – o tom bude dnes řeč. Každopádně - je to neuvěřitelný workholik!
 
 
 
 


 
 

 

Copperfield udržuje aureolu tajemnosti nejen kolem svých kouzel, ale i svého soukromého života, a některé z jeho triků se dodnes nepodařilo nikomu prohlédnout. O jeho životě, dětech, majetku – a třeba i o české modelce, Marušce Petličkové. 

 

 

Mária a David. Zamilovaný českoamerický pár na lednové premiéře filmu Gnomeo a Juliet v Los Angeles.

 

 

Snem české krásky Márie Petličkové bylo dobýt svět modelingu a najít lásku. Obojí se jí postupem času podařilo. Už ve čtrnácti letech totiž vyhrála soutěž Miss Tachov a zahájila velkou kariéru… Jako modelka se později usadila v Londýně a Paříži a procestovala celý svět. Stala se jednou ze světově nejvyhledávanějších modelek.

V roce 1999 se seznámila v Jihoafrické republice s kouzelníkem Davidem Copperfieldem a během doby, co spolu žili, mu postupně přivedla na svět dvě děti, chlapce Dylana a dceru Audrey.

On si sice pak našel jinou dívku svého srdce, ale o Márii  se velmi dobře postaral a stará. Ta nyní žije v Las Vegas v překrásném sídle se svými dětmi.

 

d@niela

 


Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]