O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE – ANEB MY NA TO MÁME? PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 květen 2021
31-Year-Old Man Who Is Dating a 91-Year-Old Woman - GalleryZačnu nejprve laškovně - Jedna jedenadevadesátiletá žena (ze Sokolovska), se v noci probudila ve své posteli vedle cizího muže. Uprostřed noci vlezl do jejího domu – rozbil skleněnou výplň vchodových dveří, pak chvíli chodil po domě, což ho zřejmě vyčerpalo; jenže ho přemohla únava, a tak si oblečen vlezl k ní a tvrdě usnul.

Osmadvacetiletý chlápek spal velmi tvrdě, protože když se později vzbudila (asi moc chrápal), tak hned zavolala policii. No, a když policajti přijeli, tak ho vzbudila, a jim předala. Ještě ráno nadýchal 1,8 promile. Škoda za to sklo dosahuje tisíc korun. No, ale v tomhle věku mít v posteli takového mlaďocha, které dámě se to povede?

 

 

ALE TEĎ NAVÁŽNO:

 

  • Odsouzený lobbista Roman Janoušek má znovu přerušený výkon trestu kvůli zhoršování zdravotního stavu a ohrožení života při výkonu trestu. A podle předložených dokumentů musí nosit venku helmu a mít 24 hodinovou asistenci. Za mřížemi zatím strávil zhruba rok a čtvrt, protože se mu výkon trestu ze zdravotních důvodů na jeho žádost opakovaně přerušuje.

  • Pochopitelně - soud musí rozhodovat na základě předložených materiálů. O jeho vině v případu již bylo rozhodnuto, takže to teď můžeme nechat stranou. Pokud soud dostane lékařský posudek, že odsouzený není schopen výkonu trestu ve vězení, musí ho respektovat. Maximálně, v případě pochybností, je možné požádat o posudek od jiného lékaře. Kdyby to ovšem i ten potvrdil, není co řešit a soud to musí akceptovat.

  • Jenomže, jak má soudce rozhodnout když mu obhájce přinese lékařskou zprávu od znalce, že je dotyčný nemocný. Neumím si představit, že soudce, který má v ruce papír, že je dotyčný nemocný tak papír za hodí do koše a řekne „to není pravda“, a dostane dotyčný trest natvrdo. Takže nejspíš je hlavní problém u lékaře, který zprávu napsal...

 

No, není každý pan Janoušek...

Určitě má velkou a obšírnou paměť a velké a obšírné důkazy nejrůznějších sviňáren spáchaných vlivnými kamarády. 

Ten "natvrdo" sedět nebude.

 

 

 

 

  • Tisíc ručních protitankových raketometů RPG 7, osm set samopalů, pět set kulometů a na sto pistolí a tisíce dalších příslušenství jako bodáky na samopaly nebo desítky tisíc zásobníků do kulometů. To vše podle firmy Imex Group chybí po výbuších jejích dvou skladů ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 a mohlo skončit mezi překupníky na černém trhu.

 

  • Firma, která měla muniční sklady v pronájmu, teď podala trestní oznámení s podezřením, že tyto zbraně rozkradli buď zloději, nebo někdo z policistů. Nevěří, že by je rozmetal výbuch a nic z nich nezbylo.

 

  • Podle informací se veškeré nalezené zbraně z Vrbětic nyní nacházejí v policejním skladu ve Znojmě ve třech zaplombovaných lodních kontejnerech. Nutno dodat, že vyšetřovatelé mají sice od firmy Imex Group seznam a doklady, co vše bylo ve skladech uskladněno, ovšem nezávislý důkaz, že skutečně bylo v bednách množství zbraní, o kterém firma mluví, a nebylo tak například vyvezeno ze skladů ještě před výbuchy, ale neexistuje.

 

  • Zmiňované raketomety byly používány při mnoha vojenských konfliktech – například ve válce ve Vietnamu, Iráku, Afghánistánu, Sýrii nebo na Ukrajině. Umějí spolehlivě mířeně dostřelit na půl kilometru, prorazit pancéřování a například v Somálsku s nimi povstalci sestřelili americký vrtulník Blackhawk.

 

  • Jenže -  tak to vypadá, že agenti GRU přijeli, nepřijeli, naložili, nenaložili, odvezli, neodvezli samopaly, kulomety a RPG. To si ti dva tedy mákli, klobouk dolů. Vypadá to, že jsou Rusové mnohem dál, než jsme si mysleli, a disponují už i kapesním teleportačním zařízením, jinak si nedovedu představit, jak může zmizet tolik vojenské techniky, aniž si toho někdo všimne..

 

 

Jo, dějou se u nás věci...

A je mezi lidmi hodně, hodně moc peněz.

Tedy, jen mezi těmi šikovnými, pochopitelně.

Teď například mnozí obdivují našeho nejposlednějšího pana ministra zdravotnictví... Ale o tom až příště.

 

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : mamča
Nevidím důvod, proč by Janoušek nemohl nosit helmu ve vězení. Ať v ní klidně i spí. Ve vězení je lepší lékařská péče než v Domovech důchodců, takže by byl pod stálým lékařským dohledem, což na svobodě není.
O Vrběticích si myslím své. Ten sklad asi musel bouchnout, protože by neprošel řádnou inventurou. Kdo ví, kam všechny ty chybějící zbraně zmizely, když chybí i železný šrot, co po výbuchu neshořel.
O podílu dvou agentů si troufám pochybovat, když prokazatelně byli nejblíže 100 km od zmíněného skladu, a důkazy pořád chybí.
květen 14, 2021 06:59
... : *deeres*
S Vrběticemi jsme zase ze sebe udělali blbce a celému světu můženme být tak jedině pro smích.
Je jasné odkud přišly direktivy a Dukovany jsou v háji.
květen 14, 2021 21:51
... : mamča
*deeres* :
Odpověď Jana Mládka, bývalého ministra průmyslu a obchodu, na otázku „Jaká je budoucnost české energetiky po Vrběticích?“:
"Budoucnost české energetiky po Vrběticích je plynová. Zdá se, že pokusy stavět další jaderné bloky v ČR v dohledné době skončí. Proč to nevypadá s jadernou energetikou u nás dobře? Před Vrběticemi byli ze čtyř uchazečů o dostavbu Dukovan jen dva reální. Korejský KHNP a ruský Rosatom. Ti skutečně úspěšně staví jaderné elektrárny. Korejcům se v Abú Dhabí podařilo uvést letos v dubnu do provozu první reaktor elektrárny Barakah. Rosatom loni dokončil a spustil jadernou elektrárnu Ostrovec v Bělorusku. Že by něco dostavěli v poslední době Westinghouse a EDF se říci nedá. EDF staví v současné době dvě jaderné elektrárny. Jednu ve Francii ve Flamanville od roku 2007 a ne a ne ji dostavět. Poslední termín spuštění je 2022. Náklady mezitím stouply ze 3,3 mld euro na 19,3 mld euro. Podobné je to ve finském Olkiluoto, kde EDF staví jadernou elektrárnu od roku 2005 a poslední termín spuštění je též rok 2022. Americko - kanadská firma Westinghouse Electric Company v roce 2017 požádala o ochranu před věřiteli podle článku 11 amerického bankrotového zákona. Následně ukončila na neurčito výstavbu jaderné elektrárny v lokalitě Summers v USA. Shrnuto a podtrženo, v tuto chvíli, díky vyřazení Rosatomu po Vrběticích, existuje jediná firma, která je v ČR schopná postavit jadernou elektrárnu a tou je korejská KHNP, k tomu ovšem potřebuje souhlas Francie, která drží „jaderné razítko EU“ a podporu USA. KHNP nejspíše nedostane ani jedno ani druhé a jádro se tedy v ČR stavět nebude.
Co tedy bude? Budou se stavět plynové elektrárny, což vlastně předpokládá i stále platná energetická koncepce ČR. Ta pracuje se dvěma variantami budoucnosti české elektro - energetiky: 1. OZE, jaderné elektrárny a plyn, 2. OZE a plyn. Minulý týden jsme přepnuli na variantu 2, se kterou se vždy počítalo, ale kterou jsme nechtěli. Jen zbývá dodat, že při této variantě budeme platit „jako mourovatí“ a pokud nebude dostavěn Nord Stream II. a budeme závislí na „Freedom Gas“ z USA či na plynu z Kataru, tak jako „dvojnásobně mourovatí“. Zatím to akorát nikdo neřekl těm, co to budou platit, tedy spotřebitelům a daňovým poplatníkům ČR."
květen 15, 2021 06:30
... : doktor
Dani z fůru věcí je mi moc smutno.Hezké odpoledne.
květen 17, 2021 14:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]