O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SMÍCH - MASÁŽ DUCHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 březen 2021
9 Things Every Guitarist Should KnowPro muzikanty: Jak jistě víte, vedle vynikajícího sirupu proti kašli STODAL, nyní stejná firma nabízí účinné antidepresivum s dávkováním po každém koncertě. Obchodní název léku je TOSNEDAL. Je nám ale líto, protože v současné době je lék TOSNEDAL bohužel vyprodán a tak můžem nabídnout slabší TROCHUSTODAL a nebo homeopatikum DALSTO FORTE!. Pokud jsou vaše potíže akutní, či po koncertě trpíte opakovanými pocity méněcennosti s depresivní koncovkou, použijte TONEDALNIKDO_THC na bázi konopí! Součástí balení je i sada paměťových filtrů, ale to vám bude asi úplně jedno..

 

 

 

 Z následujících druhů ovoce zvolte jeden a zjistíte o sobě něco nového!
Prosím, zvažte vše důkladně, nebuďte zbrklí. Je to paráda, sám jsem byl překvapený. Vaše volba o vás toho hodně prozradí.
A) Jablko
B) Banán
C) Jahoda
D) Broskev
E) Pomeranč

Výsledky zde:

 

 

 

 

 Rád bych vám povyprávěl, jak jsem se vypořádal s následujícím problémem u své ženy Heleny.

Když jsem se loni rozhodl pro předčasný odchod do důchodu, bylo nevyhnutelné, aby Helena začala pracovat na plný úvazek kvůli penězům, abychom si udrželi určitou životní úroveň. Zakrátko nato, co nastoupila, jsem si začal všímat toho, že stárne. Obvykle se vracím domů z golfového hřiště ve stejnou dobu jako ona z práce,
a i přesto, že ví, jaký mám hlad, skoro pokaždé mi řekne, že si musí alespoň půl hodiny odpočinout, předtím, než udělá večeři. Já na ni ale nezakřičím. Místo toho jí řeknu, aby mě vzbudila, až bude večeře na stole.
Většinou obědvám v Grillu v pánském klubu, takže večeřet venku není přijatelné. Potřebuji přeci nějaké pořádné, doma vařené jídlo, když přijdu domů.
Dříve myla nádobí hned, jak jsme dojedli, ale nyní ho často nechá ležet na stole ještě několik hodin po večeři. Snažím se jí to připomenout, každý večer několikrát, že se samo neumyje. Vím, že si toho velmi cení a je to pro ni motivující, protože ho vždy nakonec umyje, než jde spát. Myslím, že další symptom stárnutí je stěžování si. Například si stále stěžuje, že je to těžké platit složenky během přestávky na oběd.
Ale my chlapi, si své ženy bereme přeci v dobrém i zlém, takže se na ni jen usměji a nabídnu trochu povzbuzení. Řeknu jí, ať si to rozloží mezi dva nebo tři dny a tím pádem nebude muset tolik spěchat. Také jí připomenu, že to, že když občas úplně vynechá oběd, ji zase až tak neublíží – jestli víte, co tím myslím…
Myslím, že taktnost je jedna z mých velkých předností. Říká, že při vykonávání jednodušších prací si myslí, že si potřebuje několikrát odpočinout. Musela odpočívat, i když posekala pouze půlku trávníku. Snažil jsem se neudělat scénu. Jsem férový muž. Řekl jsem jí, ať si vymačká sklenici čerstvých pomerančů a na chvíli si sedne. A když už si dělá jednu pro sebe, ať mi taky udělá jednu.
Vím, že pravděpodobně vypadám jako svatý – tím jak Helenu podporuji. Neříkám, že taková ohleduplnost je lehká. Pro mnoho mužů by to bylo pravděpodobně velmi těžké a pro některé snad i nemožné. Nikdo neví lépe než já, jak otravná může být stárnoucí žena. Nicméně, chlapi, jestliže použijete trochu víc taktu a méně kritiky u stárnoucí ženy, budu považovat čas strávený psaním tohoto článku za hodnotný.
Přece si máme všichni pomáhat…
Podepsán Jiří


Poznámka šéfredaktora:
Jiří zemřel náhlou smrtí ve čtvrtek 26. června.
Byl nalezen s extra dlouhým 50 centimetrovým šroubovákem Big Berta zaraženým do jeho pozadí. Byly vidět pouze 2 cm rukojeti…
Jeho žena Helena byla zatčena, ale porota složená pouze z žen akceptovala její obhajobu, že si na něj Jiří náhodou a naneštěstí velmi prudce sedl…

 

 

 

 Vyprávěla jedna žena:
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži.


Ta láhev není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já.

Takže jede k mému muži. Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu, Katrin je na dovolené.

Takže říkám "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?"
"Ahoj, jasně můžu, odkud mě znáš?"

 

 

 

 

Ředitel jednoho velkého obchodního domu napsal jedné paní následující dopis:


V průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě.

Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.

Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což on následně ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy: "Dokud tady moje žena nakupuje, budu sem chodit taky..."

Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.


Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6 měsíců:


15. červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.
2. červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili v 5 minutových intervalech.
7. červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
19. červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem: "Kód 3" a sledoval, co udělá.
4. srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M's (lentilky) na splátky.
14. září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.
15. září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části, a zval nakupující dál, pod podmínkou, že si přinesou polštář.
23. září: Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel: "Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"
4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.
10. listopad: U pultu se zbraněmi sa ptal zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.
3. prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně, hlasitě si při tom pobrukoval melodii z Mission Impossible.
18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval "Kup si mě! Kup si mě!"
21. prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se do klubíčka na zem a křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!!!"
23. prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat : "Není tu toaletní papír!"

 

 

 

  •  Já jsem včera odpoledne pekla tvarohový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým tím sprejem místo vymazání. No, a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď, když se mě zeptal s vykulenýma očima: "Teď, když děti nespí???"
 

Pěknej a veselej den,

d@niela

 
 
Komentáře (2)add feed
... : pavlinaA
bezva, jen houšť smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 22, 2021 12:07
... : doktor
Danielko bavil jsem se.Děkuji.Ahoj všem.
březen 22, 2021 13:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]