O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VERONIKA A MARK TWAIN WEG PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2021
Ahojte drazí, jsem teď trošku nemocná (trošku dost), ale napíšu vám vzpomínku na „příjemnou procházku“, při které se údajně Mark Twain nechal inspirovat k Huckelberry Finnovi, a proto se nyní jmenuje Mark Twain Weg. Když už jsem slezla nevímkolikátý prudký kopec, našla jsem si hezké místo, kde jsem se rozhodla zemřít a svým zbrusu novým Victorinox nožem  se jala vyrývat do kůry stromu svůj testament.

 

 

 

 

 

 

V něm jsem apelovala na notáře, že své dluhy odkazuji svým nepřátelům a bezpodmínečně si přeji byt pochovaná zadkem nahoru se svou Burberry kabelkou, protože nechci, aby ji po mé smrti vlastnil někdo jiný, a taky, aby každý viděl, jak jsem se na tom zadku nadřela.

 

 

Než jsem málem vydechla naposledy, náhodou jsem se opřela o všudypřítomný elektrický ohradník a dostala nový  “náboj.” 

 

Tak jsem se drápala na další kopec, a až nahoře mi došlo, že jdu nějak na lehko.

 

No jasně.

 

Blbka,  já si nechala turistické hůlky u té  kaple z 15. století, kterou postavili pro poutníky v horách.

 

 

 

 

Tak jsem si tu smrtonosnou cestu střihla ještě jednou.  Už jsem to měla natrénované, tak to šlo lépe. 

Naštěstí se člověk může osvěžit ve studánkách a v případě atomového útoku zapadnout do krytu, kterých je ve švýcarských Alpách požehnaně.

 

 

Na obrázku může být: mountain , sky , tree , outdoor a nature

 

 

Hlavně se dobře chránit před sluncem a nevzdat to.

Když už je člověk v půlce, tak nahoru musí, protože cesta dolů je snad ještě horší.

 

 

 

Vandrování zdar, VERONIKA


 

Komentáře (2)add feed
... : strejda
Ahoj Veroniko.
Od té doby, co sem píšeš, čtu všechny Tvé, stylem Veroniky, prožité příběhy. Je vidět, že jsi graficky velmi plodná. A protože jsem takový šťoura a mám rád ve všem jasno nebo alespoň polojasno, chtěl bych se zeptat – pokud to není přímo osobní věc, jestli bys nám mohla napsat něco o sobě. Nemyslím tím odpovídat přímo na otázky KDY, KDE, CO, JAK a PROČ nebo dokonce životopis, to ne, ale popsat nám odkdy žiješ v té krásné zemi, jak jsi se tam dostala, za jakým účelem, co momentálně děláš, čím se živíš atd... Asi si řekneš, že jsem zvědavý jako nějaká pavlačová bába, ale kdyby Tě to neobtěžovalo, rád bych si to přečetl. Toť vše. Děkuji.
Zvědavý strejda Petr.
leden 12, 2021 18:06
... : Veronika V.
Ahoj strejdo, jestli čteš opravdu poctivě všechny moje story, tak víš, že jsem čerstvě nezaměstnaná a doteď jsem pracovala jako sekretářka v jazykové škole. Ve Švýcarsku žiji cca 10, předtím jsem žila na Kanárech, jako velmi mladá v Mexicu.. viděla jsem kus světa. Mám ráda Švýcarsko pro tu mentalitu, styl a způsob života, stejně jako pro krásnou přírodu, proto se tady cítím doma. Už jako malá jsem věděla, že nechci žít v Česku a taky jsem to tak uskutečnila. V současné chvíli hledám práci v podobném oboru, ale i u nás značně stoupla nezaměstnanost a není to tak lehké.
leden 12, 2021 21:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]