O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Ó, ONI JSOU TI NEJCHYTŘEJŠÍ! PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 prosinec 2020
Prahou znovu pochodovaly stovky odpůrců opatření, většinou bez roušek a odstupů. V neděli odpoledne zase prošli Prahou. Stovky lidí se sešly na Václavském a Palackého náměstí, poté vyrazili na pochody. Sešlost na Palackého náměstí nazvali organizátoři Mikulášskou demonstrací proti vládním nařízením a účastníky vyzvali, aby dorazili v maskách Mikulášů, andělů a čertů.

 

 

Shromáždění na Václaváku bylo zas vyzdobeno českými i slovenskými vlajkami a transparenty s nápisy jako „Pokud my, tak vy první“ odkazující na možnou vakcinaci proti covidu-19. Někteří protestující dorazili v rytířském brnění na koni – tedy převlečeni za blanické rytíře. 

 

 

Protest proti vládě: V centru Prahy se sešlo několik stovek lidí | Blesk.cz

 

 

Oba průvody se poté spojily na Můstku a společně zamířily přes Staroměstské náměstí na Klárov, kde lidé skandovali před úřadem vlády. A pochopitelně - většina protestujících přišla bez roušek, lidé nedodržovali ani rozestupy.  

 

 

Mostečan šel do Prahy za lepším. Teď zákazy udělaly z živnostníka aktivistu  - Deník.cz

 

Demonstraci nazvanou Manifestace za svobodu a pravdu odsuzující teror a manipulaci svolal organizátor David Tesař přes sociální sítě:

 

A už tu máme zákon o opíchaných nadobčanech.

Tohle vám vy viníci (ODS, Piráti, TOP 09, ANO, ČSSD, KSČM) nezapomenu!

Zavádění totality pokračuje dál a my si to necháváme líbit.

Pojďme žít bez vlády a jejích opatření. Pojďme žít a volně dýchat, jako jsme žili o loňských Vánocích.“

 

 .................

 

Rizikové skóre PES však už stouplo o sedm bodů, což odpovídá přísnějšímu čtvrtému stupni pohotovosti. Zhoršení situace způsobilo zvýšení reprodukčního čísla nad hodnotu jedna a nárůst podílu pozitivních případů. Předchozích třináct dní byl index na 57 bodech ze sta.

 

 

co myslíte – bude ještě

předvánoční a pak silvestrovská demonstrace?

 

d@niela

 

 
Komentáře (15)add feed
... : Josef Kouba
Jak to opravdu je,ví jen pán Bůh. Několik velice cenzurovaných informací??, aby se vtom čert vyznal.


Proč 500 německách lékařů učinilo prohlášení, že pandemie je celosvětový zločin? Co vědí, co my ne?

Stovky španělských lékařů tvrdí, že pandemie byla naplánována.Ve Španělsku učinila skupina 600 lékařů s názvem „Lékaři pro pravdu“ podobné prohlášení během tiskové konference.


V USA dokument s názvem PLANDEMIC, který odhaluje COVID-19 jako kriminální operaci, podporuje více než 27 000 lékařů! Proč tyto tisíce lékařů po celém světě říkají, že pandemie je zločin? K jakým informacím mají přístup, které nedostáváme my z mainstrýmových médií?

Každý lékařský, vědecký, vládní, vzdělávací a novinářský názor, který se liší od mediální propagandy, je agresivně cenzurovaný. Nikdy v historii lidstva neexistovala po celém světě taková globální cenzura lékařů a respektovaných vědců!

Existuje bezprecedentní důkazy celosvětových podvodů s čísly covid. Doslova každá informace o COVID-19 je nepravdivá. Zdravotnický personál po celém světě připustil, že je na ně vyvíjen velký tlak a dokonce je jim přímo uloženo registrovat každého pacienta jako covid pacienta a každou smrt - bez ohledu na příčinu - jako úmrtí na covid .
Je důležité slyšet i opačný názor.
prosinec 07, 2020 05:53
... : NČ
To je tak, když blbym ubožákem, ministrem vnitra, je paralyzovaná policie. Ale určitě policie pečlivě "monitorovala", jako při každym zlotřilym a zákony nedodržujícím chování pouliční lůzy, nebo při sešlostech sjetejch feťáků, nebo při zběsilejch závodech miliardářskejch aut na veřejnejch silnicích.
prosinec 07, 2020 06:26
... : mamča
Nechápu, proč lidé cosi skandovali před úřadem vlády v neděli, kdy tam nikdo není. Připomíná mi to štěkání psa na měsíc.
Jinak tím zase ta banda podpořila šíření nákazy, takže se zase zavřou obchody, hospody a veškeré služby ? Dochází těm hlupákům, že nejen tím přijdou o "své svobody", ale nezanedbatelnou řadu lidí připraví o živobytí ?
A co chudáci zdravotníci ? Ti se pak přetrhnou, aby ty, co se na demonstraci nakazili, a následně nakazili své blízké, ošetřovali ?

prosinec 07, 2020 07:14
... : *deeres*
Ani se nedivím, že tam byla hesla:" Pokud my, tak nejdřívě vy!"
Ono to opravdu celé pěkně smrdí. Já osobně jsem přesvědčena, že to svinstvo bylo vyrobeno uměle, zřejmě ve snaze najít lék na AIDS. Napovídají tomu některé sekvence viru. Nejspíš to náhodně uniklo, pokud nechci připustit horší variantu. Vakcína, která nás bude stát miliardy, se nakonec může ukázat nejenom, jako dlouhodobě zdraví nebezpečná, ale skutečně, jako nástroj k diktatuře.

ZASTAVÍ VAKCÍNA ŠÍŘENÍ VIRU? „NEVÍME,“ ŘEKL ALBERT BURLA Z PFIZERU

http://infokuryr.cz/news.php?item.31028

Z toho jasně vyplývá, že chráněn bude jenom ten, kdo se nechá naočkovat v prvopočátku
hned dvěma dávkami. Protože se pořád neví, jak dlouho po očkování vám imunita vydrží, stanete se tak nedobrovolným vazalem očkování až do smrti . Třeba to ani nebude dlouho trvat, protože jen pámbu ví, co vám do těla vlastně napíchají. Výrobci vakcín to vlastně doteď tak úplně nevědí.

Osobně bych na žádnou demonstraci nešla, ty doby mám už dávno za sebou, ale tak nějak si říkám, jestli ti lidé, co tam byli,tam neprotestovali i pro mojí svobodu.
Ono se nedá ničemu věřit, spoléhala jsem na oficiální údaje ze Statistického úřadu, ale jenom do té doby, než začali zpětně kouzlit s čísly. Pry postupné doplňování údajů???

Jakýkoliv jiný názor, než má vládní garnitura je zesměšňován a označován za fake news. Tak naprosto nemá pravdu o nákaze koronavirem doc. MUDr. Martin Balík, Ph.D., který je v přední linii u nejtěžších případů. Pravdu má pouze MUDr. Jan Blatný, Ph.D, který je hematolog .
prosinec 07, 2020 09:36
... : andrea
jo, smrdí to, ale příšernou blbostí těch, kteří si stále myslí, že je to všechno "jen umělé" atd. A těm, kdyby to tisíckrát někdo vysvětloval, je stále "málo platný, málo platný, málo platný", protože oni opravdu budou věřit všemu, Šmuclerovi, Basikové, teď se taky ukázala ta "zastaralá divoška" Czáková. Jednoznačně: každý zapomenutý se tímhle chce zviditelnit.

Ale jak už se tu psalo:
Než začnete blábolit o tom, že je to všechno umělé, nemoc, statistiky atd., tak jděte do nemocnic. Třeba jen zametat chodby...
Díky těm bláznům, co se všude ostošest druží, bude zas všechno zavřeno.
Nojo, no.
prosinec 07, 2020 11:09
... : mamča
*deeres* : Do očkování Tě zatím nikdo nenutí. Nepředpokládám, že každému očkovanému vypálí cejch na čelo, aby se vědělo, kdo je a kdo není očkovaný.
Taky nebudu stát v první řadě a dožadovat se očkování dostatečně neprověřenou vakcínou. Mě spíš děsí, že už připravují zákon o "případných" vedlejších účincích očkování. Pochopitelně to bude ušito tak, aby se nikdo odškodnění nedočkal.
Ale co můžu udělat teď, že se nebudu nikde cpát do davů, a nebudu chodit protestovat na náměstí, když se celý svět pere s pandemií. Není to výmysl naší vlády, děje se to v celém světě.
A povzdech Hamáčka nad nekázní lidí, mě dokáže akorát naštvat. Není on náhodou ten ministr, co má pod palcem Policii ? A neměla by Policie zasáhnout, a né jen trapně očumovat (tedy monitorovat) když občané porušují nařízení vlády, notabene v nouzovém stavu ?
Stačilo by posbírat čelo demonstrace a pokutovat ty nejuřvanější. Oni by si to ti ostatní rozmysleli.
Za moji svobodu tedy nedemonstrují.
prosinec 07, 2020 11:45
... : d@niela
Nevím, nevyznám se v tom, ale spíš se bojej, aby se z toho nestala nějaká velká rvačka, aby se nemusely přidat třeba vodní děla, nějací ozbrojenci a co já vím ještě. Prostě, že by se z toho stal asi docela průser. Takže to raději "zametou pod stůl".
Fujtajbl.
prosinec 07, 2020 12:18
... : *deeres*
Ono si to nechce číst jenom české oficiální zprávy. I když dneska i tam to zase jiskří.

Česká vláda totiž na popud ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové zvažuje, že lidem v karanténě bude stát vyplácet po dobu karantény 100% ušlé mzdy, a to nejen po dobu jejich biologické karantény, ale po celou dobu, kdy jejich zaměstnavatel bude vzhledem k opatřením systému PES nucen mít zavřený podnik, provoz, obchod, závod, restauraci atd. Lidé totiž podle Andreje Babiše nespolupracují a nechtějí se nechat dobrovolně testovat, protože se bojí o ztrátu zaměstnání v případě pozitivního výsledku. Schillerová se pouze omezila na výrok pro česká média, že by to vyžadovalo změnu zákona a vznik dvou různých nemocenských, jedna pro lidi s koronavirem a druhá pro lidi s ostatními nemocemi

https://www.novinky.cz/finance/clanek/lide-s-covidem-by-mohli-dostavat-stoprocentni-nahradu-mzdy-40344435

Ale jestli budete mít chřipku, tak to máte smolíka. Pandemie musí být za každou cenu, když ta polní nemnocnice v Letňanech, za které se pořád utrácí (prý až do února), pořád zeje prázdnotou.
Denní nájem 600 OOO Kč/den se sype do kapsy miliardáři Pavlu Sehnalovi. Celkem by to prý mělo dělat 53 339 220 korun. Pokud by ale byla opravdu potřeba, kde chtějí vzít personál, když už teď je ho nedostatek, v normálních provozech.

prosinec 07, 2020 13:12
... : NČ
Ještě si nejsem zcela jistej, musím se ještě hodně učit a hodně číst, ale asi se vopíchat nechám.
Mně teda spíš vadí, že nikde neřeknou plusy a mínusy těch různejch vakcín. Jsou nějak vymyšlený na zcela různejch bázích, kterejm stejně nerozumim, ale je mi divný, že jich je už asi 5 různejch a zatim jsem neslyšel, jestli a pro koho je ta která vhodnější nebo zase není. Furt jen melou, že ta Pfizerová se musí držet na mínus 70 st. C ... Tak proč se teda vůbec vyrábí a nakupuje, když ty další vakcíny takovou logistiku vůbec nevyžadujou? Nebo je lepší o tolik, že se vyplatí i s tím náročným skladováním? A v čom jako je lepší? Poslouchat v rádiu nějaký kecy, narvaný odbornejma termitama a latinou, to je dost nezáživný, ale třeba i tak. Jenomže aspoň na konec by měly z diskuse vzejít jasný a všem pochopitelný závěry. Nebo je to tajný?
Už jsem dokonce i slyšel rozhořčený hlasy z lidu, proč jako si sami nebudou moct vybrat, jakou budou chtět vakcínu. No to mě teda podrš! To se jako chtějí rozhodovat podle toho, která má barevnější krabičku, nebo co jako chtějí?
Jinak bych řek, že povinný očkování proti třeba tetanu, nebo tubeře, nebo obrně, je samozřejmost, proti který protestuje jen mizivej zlomeček lidí. Takže tohle asi bude časem automatická součást očkovacího koktejlu. Nakonec - proč ne?
Že už dneska se současně řeší odškodňování lidí, kterem tím bude ublíženo, to je ale samozřejmost u každýho očkování, nařízenýho státem. Zatím sice očkování covidem nařízeno není, ale to časem asi přijde.
Pamatuju ty nekonečný diskuse předlóni v parlamentu, jestli je proti "lidskejm právum" (už zase to zhovadilý zaklínadlo), že neočkovaný děcka nemůžou s ostatníma třeba do školy v přírodě. Ani nevim, co bylo nakonec odhlasovaný. Já jednoznačně s požadavkem učitelů, prokázání očkování.
prosinec 07, 2020 16:52
... : NČ
Sorry jako: Já jednoznačně s požadavkem učitelů, prokázání očkování, souhlasím.
prosinec 07, 2020 16:56
... : polárka
Deeres souhlasim ze 'pokud my prvne vy" ale jak vis co bude ockovano jim a co nam? jim tam mohou dat neskodne calcium a nam buhvi co. A budeme mit moznost odmitnout? Pro Cechy pokud vim tak uz je to schvaleno.Ale spousta Cechu se brani, V Canade to pujde jednoduse, vlada naridi a ovecky pujdou poslusne na porazku.Vy co se tak bojite covidu a jste proti lidem co manifestuji, opravdu stojite o vakcinu o ktere nevite co s vama muze udelat? Vakcina je o ovladnuti sveta Deep Statem. Zkouska poslusnosti, odevzdani se. Kolik kdo znate lidi kteri zemreli na covid a nemeli zadne jine nemoci? Myslim lidi vde vasem okruhu. Kdo zaruci ze po vakcine nebudou vase deti ci vnuci sterilni?
prosinec 07, 2020 18:24
... : *deeres*
Švýcarsko vakcíny Pfizer/Biontech,Astrazeneca i Moderna, dočasně zařízlo pro nedostatečné informace
o klinických testech.
Povolení očkování se odkládá na začátek příštího roku, pokud budou do té doby dodána data o účinnosti klinických zkoušek a o celkovém zdravotním stavu podskupin, kteří se podíleli na těchto velkých studiích, uvedl Claus Bolte, vedoucí autorizační divize Swissmedic, na tiskové konferenci organizovaném Federálním úřadem pro veřejné zdraví.
prosinec 07, 2020 18:51
... : Josef Kouba
Záležitost s očkováním je snad jednoduchá. Kdo věří že vakcína  je bezpečná, nikdo mu nebrání aby si ji nechat píchnout. Bude imunní a covid jej nemůže ohrozit.  Ale ať neprosazuje povinné očkování a lidem co odmítnou, zákaz cestování a jiné tresty. Ti co se vědomě nenechají očkovat berou na sebe riziko nákazy a mohou se nakazit jen mezi sebou. Dobře jim tak. Zrušit veškeré zákazy, rozjet ekonomii naplno. Ti očkování mohou v restauraci v klidu sedět vedle neočkovaného, nákaza jim  jim nehrozí, jsou imunní. Bylo by to spravedlivé. Ale protože se nechá očkovat snad jen 20-30% obyvatel tak výrobci těch s.... budou tlačit na očkování povinné. 
prosinec 08, 2020 00:08
... : Josef Kouba
Třicet let po zrušení institutu stanného práva se do naší společnosti mohou vrátit vojenské zastrašovací praktiky. Pokud se ministerstvu zdravotnictví podaří prosadit novelu zákona o ochraně veřejného zdraví, mimořádná opatření podobná postupům stanného práva skutečně hrozí.

Novela, která má dát v případě epidemie ministerstvu zdravotnictví obrovské pravomoci, vzbudila v posledních dnech velký rozruch. Za „zákeřnou“ novelu označili například brněnští advokáti, kteří na webu Stav bez nouze přehledně prezentují veškeré z ní plynoucí změny. Řada odborníků na ústavní právo i někteří poslanci vnímají nebezpečí v tom, že se z hlavního hygienika stane neomezený vládce všech občanů. Právě on by podle novely mohl například uzavírat obchody a školy, nařizovat očkování, omezovat dopravu nebo zakazovat konání veřejných akcí. A pokud to bude nutné, k realizaci opatření může využít armádu. Vojenská síla tak získá vedoucí funkci při vynucování zákona.

V rámci takového režimu nám budou moci nařizovat mimořádné očkování i používání ochranných pomůcek, zakazovat či omezovat veřejné a soukromé akce s větším počtem osob na jednom místě, uzavírat ubytovací, stravovací i zdravotnická zařízení. Vojenský režim bude v případě potřeby použit také pro „stopování“ občanů prostřednictvím dat z jejich telefonů.

Různé (konspirační i podložené) teorie, které upozorňovaly na blížící se nebezpeční zavádění stanného práva či jemu podobných forem, se v západním světě objevovaly už před desetiletími. Vojenská síla má být řešením občanských nepokojů, o nichž se mluvilo v souvislosti s ekonomickou krizí. Pokud se státy více zadlužují, vyvažují to vyššími daněmi a k tomu dlouhodobě omezují práva občanů a zvyšují jejich povinnosti, lidé se vzbouří. Stanné právo se pak stane vhodným prostředkem k potlačení takové vzpoury a zároveň dalším omezením svobody. Záminkou pro jeho zavedení se může stát cokoliv. Něco tak přirozeného, jako je ochrana veřejného zdraví, se proto přímo nabízí.
I. Kerlesová
prosinec 08, 2020 04:48
... : kyttka
Bude-li to takhle pokračovat, ta totální nejistota a bordel, tak těch demonstrací bude spíš přibývat. Já nikdy nebyla moc příznivec konspiračních teorií, ale nejspíš tu vakcínu většina lidí nakonec přivítá, aby už konečně mohli žít normálně. A o to se asi teď hraje.

4400 lidí je v nemocnici. 9000 mrtvých.3.000.000 lidí pracuje ve službách a jsou v prd*li. 940.000 dětí na základkách se neučí jak by mělo a 420.000 středoškoláků rovněž.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli ta otázka, kdyby někdo umřel mně... No vždycky mi může někdo umřít. Každýmu a kdykoliv. Jestli těch deset tisíc mrtvých je horší a stojí to za to, aby skoro půlka národa byla v háji( lidi ve službách plus děti ze základek a středních, o vysokoškolácích nemluvě), tak ok.


prosinec 08, 2020 14:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]