O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AŽ MOC HODNÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 říjen 2020
S mojí ženou už jsme spolu přes 15 let. Má žena má z prvního manželství 25 letou dceru, která se k nám do našeho panelového bytu (3 plus kuchyň) cca před půl rokem přistěhovala i se svojí dvouletou dcerkou. Její dcera není vdaná, ale s přítelem a otcem své holčičky se pravidelně stýká. Nebydlí teď spolu a ani to podle všeho neplánují, ovšem on často u nás přespí.

 


Co mne ale velmi mrzí, je, že manželka má se svojí dcerou pořád nějaká tajemství, většinou si ony spolu povídají, plánují všechno spolu, cokoliv spolu zařizují - ale se mnou se nebaví. Nic mi neřeknou, jako kdybych tam nebyl. A tak já jsem takové páté kolo u vozu.

Nakonec to je tak, jako kdybych tam byl jen kamarád na bytě. Ano, snažil jsem se to ženě vysvětlit, že se takhle špatně cítím, snažil jsem se nějak zlepšovat náš vztah, ale je to k ničemu.

Navíc, teď jsem se dozvěděl, že ta dcera je znovu těhotná, ale podle všeho vůbec nehrozí, že by snad uvažovala o tom, že by se s tím přítelem někam sami odstěhovali. Myslím si, že bych si zasloužil, aby o tom všem také jednali se mnou, protože jednak je to můj byt, já platím nájem a veškerou režii, ale nakonec se sem snad nastěhuje i ten její přítel.

Je mi to všechno hrozně divný a myslím si, že tohle je pro mě poslední kapka.

Chtěl bych to se ženou nějak vyřešit, asi bych jim měl dát nějak ultimáta, aby se situace vyřešila.

Nebo bych prostě to měl všechno zabalit a zmizet?

Opravdu mne to už někdy takhle napadá, ale udělat to nechci, a bojím se, že nakonec shoří naše manželství. 

 

PETR

Komentáře (5)add feed
... : magdalenka
Milý Petře. Tvé odstěhování přece nic nevyřeší. Stále bude ve tvém bytě někdo jiný, komu budeš platit nájem. Tvá nevlastní dcera s tebou měla mít dohodu, kde, za co, na jak dlouho. Věci musíš vzít do svých rukou, chtít po ženě ihned 2/3 nájmu za ní a dceru. Škoda, že spolu nemáte své děti, pak bys třeba situaci posuzoval jinak. Když přijde do rodiny miminko, bývá chlap páté kolo u vozu. Pokud ten vůz neřídí.
říjen 12, 2020 04:21
... : NČ
V každym případě nesmíš dovolit, abyste bydleli s mladejma společně! NIKDY!
Řešení musí vycházet z toho, jestli je byt skutečně tvůj vlastní, nebo jen platíš nájem. Píšeš to obojí dohromady.
říjen 12, 2020 05:56
... : mamča
Něco jiného je, poskytnout na čas přístřeší ženě v nouzi, a něco jiného nechat se využívat dcerou s dítětem, která má stálého partnera, s nímž čeká další dítě. To je hodláte živit všechny čtyři ? Na návštěvu je půlrok trochu dlouhá doba.
Budeš se muset rozhodnout, a praštit do stolu. Dcérenka s přítelem si bude muset najít vlastní bydlení, jak se na čtyřčlennou rodinu sluší.
A manželku pouč o tom, že i vy dva jste rodina, která si ve svém bytě zaslouží klid.
Pokud to nechce chápat, a s dcerou za Tvými zády kuje pikle, tak ať se odstěhuje spolu s dcerou.
říjen 12, 2020 07:33
... : doktor
Petře na naříkání už není čas.Nyní musíš hájit své zájmy - bouchnout do stolu,dát limity,termíny a jasně říci,že od nynějška to jede podle tebe ...... jinak mají otevřené dveře.Být hodnej znamená být ( promiňte ) ... být blbej.
říjen 12, 2020 12:31
... : Milene
Víš, hlavně jsi nenapsal, proč se dcera k vám přistěhovala, když tedy není sama. Tam je ten hlavní důvod, proč nebydlí s otcem své dcery. Já bych taky dceři vypomohla, kdyby byla v nouzi. Kdyby byla sama. Jenže ona má svou rodinu. A řešení není, aby bydlely dvě rodiny v jednom bytě. Jestli je byt tvůj, tak se přeci odstěhovat nemůžeš.
říjen 13, 2020 17:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]