O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROUŠKAŘI VS. ODPÍRAČI ROUŠEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 září 2020
Přejít na obsah
ROUŠKAŘI VS. ODPÍRAČI ROUŠEK
Strana 2
Jsem zase zmatenej... Názory laiků, kteří o tom vědí totální prt, laiků všechmožnejch povolání vč. samozřejmě umělců, kteří vědí všechno, jen se svým "uměním" nedokážou sami uživit, se hemžej po internetu. Odborníci, kteří o tom něco z dálky vědí, se vzájemně hádaj do krve v přímejch přenosech i nepřímejch záznamech. Jedinou shodu mají v tom, že se nakonec shodnou, že všichni vědí totální prt.


 

 

Co platilo včera, dneska už neplatí (se starou se fakt žít nedá!), ale zejtra zase bude platit pravej opak (že by nakonec ta stará byla přecijen snesitelnější, než mladá?). 

 

A opět je národ rozdělenej. Prezident rozděluje národ, premiér rozděluje národ, opozice volá po sjednotiteli národa, mně ale není jasný, kdo by jako měl bejt tím sjednotitelem. V tom je totiž národ naprosto rozdělenej.

 

 

Amazon.com: Funny Face Mask for Adults Men Unisex Breathable Reusable Mouth  Cover Washable Cosplay Fashion Novelty Cigar Smoking Made in the USA  Copyright Protected: Handmade

Sám samozřejmě nevím, ani vědět nemůžu, jak moc jsou roušky účinný. Jen si říkám, že i když rouška jistě nefunguje na sto procent, tak asi nějaký to procento účinnosti má. Kdyby ne, dodneška by chirurgové vesele frkali holejma hubama pacientum do rozpáranejch pupků a jinejch rozřezanejch orgánů, a matlali by se v nich upocenejma holejma pazourama, jak dacan v sámošce v rohlíkách.

 

 Jako laik si teda myslim, že něco na tom asi bejt musí. A fakt je, že je to úplně to nejmenší, co můžu pro sebe i pro okolí udělat. Tak proč ne? Proč ječet proti "symbolu nesvobody", proti stádovosti, proti zotročování? Tohle si Babiš určitě nevymyslel za účelem  demonstrace svý moci.

 

Přijali jsme ponižující, lidský práva drasticky omezující, povinnosti, jezdit obcema jen rychlostí 50km/h, nebo povinnost helem na motorce (pro děti i na kole), přijali jsme ponižující připoutávání v autech, přijali jsme zákazy kouření dokonce i v hospodách, do kterejch nekuřák vůbec nemusí lézt, když mu to tam smrdí.

 

 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]