O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SVĚT SE OBRACÍ NARUBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Přejít na obsah
SVĚT SE OBRACÍ NARUBY
Strana 2

 

 

 

Takže - když nic nemám, nic neumím, tak to seberu tomu, kdo něco má a umí.

Tohle přeci nemá nic společného s barvou kůže, a rozhodně to není nějaký boj za rasovou spravedlnost, ale jen zástěrka, podpůrná berlička, aby mohli své chováni ospravedlnit.

Když krade jeden člověk, policie zasáhne a v případě kladení odporu ho v krajním případě i zastřelí a nikdo se nad tím nepodivuje. Ale když krade 500 nebo 1000 lidí, nikdo teď nedělá nic. Přitom je to úplně stejné.

 

 

Lidé v Chicagu vyrabovali několik obchodů.

 

 

Chicago přitom nebylo jediné město, ve kterém se přes víkend střílelo.

Ve Washingtonu D.C. byl o víkendu zabit sedmnáctiletý chlapec a 20 dalších lidí bylo postřeleno.

Ve Filadelfii byli v sobotu a v neděli postřeleni při dvou různých incidentech dva chlapci ve věku jedenácti let.

Nepokoje stále neutichají ani v Portlandu, kde v neděli večer na policisty opět útočili demonstranti. Při pochodu k policejní budově blokovali ulice a zapalovali popelnice.

 

Amerika si za to může sama. Není to poprvé, co v rámci demokracie neutla včas něco takového. Dříve „Me too“. Vždyť kolik lidí bylo falešně obviněných a díky tomu poškozených. Stačilo, aby si některá "dáma" něco špatně vyložila a hned bylo obvinění na světě.

 

Tady je to o to horší, že se kryjí trestné činy. Ano, rasismus jistě je, byl a bude. Ale většina lidí barvu pleti neřešila. Díky stávajícím tlakům ale začíná, protože přichází opačná diskriminace.

Nejvíce mě vytáčí, že se ničí a cenzurují památky, historie atd. Nechápu to, ano, něco bylo špatné, ale je to historie a máme se z ní poučit.

Ne ji skrývat nebo si vymýšlet. To jsme si všichni užili v minulosti.

 

Jenže svět se nepoučí ...

 

Hezký víkend - d@niela

 
 

Komentáře (5)add feed
... : Petr Sysala
Hnutí BLM otevřeně deklaruje jako cíl zničení kapitalismu a nadvládu černých. Úzce spolupracuje s islamisty. Je to čistý teror a budoucí totalitni diktatura doprovázená genocidou bělochů. Jen to nikdo nechce slyšet.
Tož tak...
srpen 21, 2020 06:12
... : doktor
DANIELKO , bezva víkend i tobě a celé rodině i Kayovi.Pravdu díš,ano svět je ( lidi v tom světě žijící ) postaven vzhůru nohama.Násilnosti,rabování,žhářství je pasováno na boj za lidská práva a za práva barevných.Jen se mrkněte co se vyvádí u nás.Super odpoledne.
srpen 21, 2020 11:42
... : Krakonoš
A tak jestli je hnutí BLM skutečně levicový a chce zničit kapitalismus, tak činí dobře a tuzemští vodpůrci kapitalismu a USA by mu měli v jeho konání fandit. Koneckonců:
Takže - když nic nemám, nic neumím, tak to seberu tomu, kdo něco má a umí.
To je přece základní princip socialismu a komunismu, zažili jsme to i my u nás v rámci znárodňování a kolektivizace, a pokud se nemejlím, velká část vobyvatelstva tomu tleskala, tleská tomu dodnes a vzpomíná na "dobrý krásný časy tradičních hodnot."
No a my vostatní, kdo tomu netleskáme ani u nás, ani za oceánem, holt budeme důvěřovat tomu, že si s tím USA poradí. Pravda, zrovna v týhle těžký době maj v čele státu největší kreaturu v historii, ale snad si s tím poradí i tak. Hezkej žhavej páteční podvečer!
srpen 21, 2020 15:27
... : *deeres*
Je to blbý,Hilary Clinton by si s tím červeným knoflíkem poradila líp.

http://www.novaburzoazie.com/441835226/6772857/posting/
srpen 21, 2020 17:23
... : NČ
Je to blbý. Jen stesky a konstatování zoufalosti, leč bez řešení. Sice se vším souhlasím, jen to nemá východisko. Svět se naruby (v pr ...) obrací, mírová cesta k normálnosti neexistuje, takže to zase znova bude muset bejt cesta nemírová. Což mě děsí kvůli dětem a vnoučatům.
A to ještě máme na krku sucha a "uprchlíky".
Tak už jen písnu písmenka pro nejchytřejší Danielku s nejchytřejší čubou: Přeju vám krásňoučkej víkendeček.
srpen 21, 2020 17:25
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]