O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SVĚT SE OBRACÍ NARUBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Přejít na obsah
SVĚT SE OBRACÍ NARUBY
Strana 2
Chicago Black Lives Matter Organizer Calls Lootings "Reparation ...Všechno spustil policejní zásah v černošské čtvrti Englewood. Mladistvý podezřelý při konfrontací s policií vytáhl zbraň a začal střílet. Policisté palbu opětovali a podezřelého postřelili. Po sociálních médiích se brzy nato začaly šířit dezinformace: začalo to lživým videem, zveřejněným na facebooku, ve kterém se tvrdilo, že policisté zastřelili patnáctiletého chlapce.

 

 

 

To rozpoutalo obrovské rabování na Miracle Mile, na nejluxusnějším místě Chicaga.

 

Rabování kamuflované jako protest, svolala chicagská pobočka hnutí Black Lives Matter.

Sama se k tomu přihlásila. Svolat se a v tisíci lidech během hodiny vyrabovat obchody v celé obrovské ulici, během pouhých tří hodin v celém Chicagu, spíše připomíná organizovaný zločin. Majitelé zničených velkých obchodů i drobných obchůdků jistě nejsou úhlavní politický nepřítel rabujících.

 

 

Ariel Atkins, a lead organizer for Black Lives Matter Chicago, speaks at a protest yesterday. 

 

Jakákoliv souvislost, která by to ospravedlnila, se fakt hledá těžko. A nabízí se jiné vysvětlení: prostě záměr byl výhradně zištný, jak ostatně na velké plachtě sami rabující vyhlásili a společné foto, zřejmě jako vzkaz veřejnosti a majitelům obchodů, zveřejnili: „Vrátí vám to pojišťovny“.

 

Ariel Atkins, organizátorka Black Lives Matter Chicago, pak na shromáždění před policejní stanicí South Loop, kde se „demonstranti“ Black Lives Matter shromáždili, aby projevili podporu té stovce zatčených, pro televizi NBC uvedla, že davy, které vandalizovaly a plenily, vlastně nedělaly nic špatného a nazvala to „odškodněním“ za černé utrpení. „Je mi jedno, jestli se někdo rozhodne vyplenit Gucciho, obchodní dům Macy’s nebo Nike, protože ten člověk se nají a může se obléci.

Toto její prohlášení bylo vydáno po rabovací noci, během níž bylo více než 100 zatčených, 13 policistů zraněných a vznikla majetková škodu v hodnotě nejméně 60 milionů dolarů…

 

 

 

 

Jenže - někteří z účastníků rovnou přijeli v dodávkách, aby měli v čem odvézt zboží z obchodů. Už se nikdo nenamáhal předstírat, že přišel demonstrovat. Rovnou začali plenit a krást. Bankomaty, klenotnictví, drogerie, nic nezůstalo ušetřeno.

 

 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]