O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOBROU CHUŤ, POKUD ZROVNA NAKUPUJETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Oteklý obličej? Možná máte nemocnou šťítnou žlázu či ledviny ...Státní zemědělská a potravinářská inspekce uzavřela po ukončení nouzového stavu 14 prodejen potravin kvůli nepřípustným hygienickým podmínkám. Inspektoři se v době hromadných koronavirových opatření soustředili hlavně na dodržování hygienických požadavků a bezpečnost v souvislosti s pandemií, ale jejich kontroly byly pro provozovatele méně časově či administrativně náročné, aby nebylo narušeno plynulé zásobování populace.

 

 

 

Nouzový stav byl ukončen 17. 5. 2020 a inspekce se vrátily k běžné komplexní podobě zahrnující podmínky prodeje včetně zázemí, skladů a dalších prostor.

Zcela nebo zčásti bylo uzavřeno 14 obchodů.

Dodržování potravinového práva není podle zprávy SZPI dostatečné u řady provozovatelů. Ve většině uzavřených míst kontroloři odhalili přítomnost myšího trusu, potraviny poškozené myšmi a v některých případech dokonce uhynulé hlodavce. Častým prohřeškem byl zanedbaný úklid – špinavé podlahy a regály, plísně nebo neodvezený odpad. Za takových podmínek nelze zaručit bezpečnost potravin.

 

Hříšné provozovny: Restaurace s výkaly, pekárna se šváby a myši v ...

 

Zjistí-li inspektoři podobné prohřešky, zakáží používání příslušných prostor a provozovateli nařídí nápravu. Při další kontrole pak posoudí, zda jsou nedostatky odstraněny a podnik odpovídá zákonným požadavkům. Teprve poté lze zákaz uvolnit a uvést prostory do provozu.

Provozovateli je uložena pokuta.

Informace o uzavřených obchodech s potravinami a zjištěných problémech včetně dokumentace a fotek najdete na portálu Potraviny na pranýři v sekci Uzavřené provozovny.

 převzato z časopisu dTest

 

 

 

 


Komentáře (2)add feed
... : doktor
Hnus,odporné,zakázat provozování čehokoliv a nikdy již nic nepovolit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
srpen 14, 2020 11:33
... : mamča
doktor : A kam pak budeš chodit nakupovat ? smilies/cheesy.gif
srpen 14, 2020 12:43
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]