O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

OCHRANA PROTI POŠKOZENÝM? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020
Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky. Což je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.
 
 
 
„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.  Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu," řekl dále.

AstraZeneca je jednou z 25 farmaceutických společností na světě, které testují experimentální léky, které by mohly být použity k boji proti viru. A samozřejmě může společnost AstraZeneca vyrobit stovky milionů dávek s pozitivními výsledky testů, aniž by poškozená strana podnikla právní kroky, dojde-li k vedlejším účinkům.

Úředníci EU řekli agentuře Reuters, že odpovědnost za výrobky je důležitou diskusí, jak získat nové vakcíny od společností Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson co nejdříve. Výrobci vakcín tedy nechtějí riskovat, ale populace, která bude pravděpodobně povinně očkována riskovat bude. Riziko poškození zdraví je přeneseno na miliony lidí a „zdravotnické úřady“ to schvalují.

Korona není o ochraně zdraví obyvatelstva. Falešná pandemie, zastrašování a povinnost nosit masku nemá za cíl chránit lidi před infekcí, ale tiše upozorňuje na to, aby se přijalo možné škodlivé očkování.  Pro společnost „Big Pharma“ jde o obrovské zisky bez rizika. Podle „boha očkování“  Gatese je na celém světě 7 miliard „zákazníků“. Je to skvělé, podporovatelé vakcíny jsou osvobozeni od jakékoli odpovědnosti a mohou vstřikovat nečistoty.


Chtěl bych vám připomenout, že jedna z největších farmaceutických společností na světě, GlaxoSmithKline, má dlouhou historii soudních sporů o náhradu škody a vysoké pokuty za podvody. V roce 2012 se společnost přiznala k falešné reklamě a cenovým podvodům a americké úřady společnosti udělily pokutu ve výši 3 miliard USD.

Během pandemie prasečí chřipky v letech 2009/10 dostalo na celém světě 31 milionů lidí vakcínu GlaxoSmithKline Pandemrix, ale očkování bylo zrušeno poté, co lékaři zaznamenali prudký nárůst narkolepsie u příjemců, zejména u dětí. Následoval dlouhý seznam soudních sporů o náhradu škody.

Pokud je vakcína proti COVID-19 tak bezpečná, o čemž se dozvíte brzy po zahájení očkování, proč jsou farmaceutické společnosti chráněny státem před nároky na náhradu škody za poškození vakcínou?
Přesně proto, že se očekává poškození vakcínou, končí svůj komentář von Freeman.
 
Pepa Kouba

Zdroj:
pz.cz, alles-schallundrauch.com
 
Komentáře (7)add feed
... : mamča
srpen 12, 2020 08:41
... : NČ
Tady je laik absolutně bezradnej. Vedlejší účinky léků i vakcín můžou bejt daleko horší, než samotnej vír. Nebo taky nemusej.
Pokud teda jde o léky, tam se snad aspoň trochu dá spolehnout na lékaře. Zvlášť, když už stejně není, co zkazit. Farmacie se kreje popiskama u léků: "může způsobit smrt (to je obzvlášť povzbudivý), může způsobit ospalost nebo nespavost, průjmy nebo zácpy, poškození srdce, ledvin, jater, ....". A je to vyřešený. Ale pořád je při tom člověk aspoň nějak pod dozorem lékařů.
Očkovací vakcína, to je jiný kafe. Ta se pere pouze do zdravejch lidí a bez znalosti dlouhodobejch účinků. Neumim si představit nikoho, kdo by to nechal narvat do svejch zdravejch dětí s tím, že třeba za deset let holka porodí něco poškozenýho. Nebo, že se klukovi nepostaví.
Pak mi budou všechny finanční záruky státu zcela k prdu. A votom to celý je!
srpen 12, 2020 10:41
... : mila1
Našla jsem docela solidní zhodnocení, jak to tedy s koronavirem je a jak se chovat.. z toho mi vyplývá, že očkovat proti chřipce se asi dám (nedělám to pravidelně, ale párkrát jsem to už udělala a celkem s úspěchem jsem chřipkovou sezonu přežila) a dál budu brát nějaké ty vitamíny a něco na imunitu a více se hýbat na zdravém vzduchu jako doposud.
Tady je ten článek: https://www.lidovky.cz/domov/novy-koronavirovy-manual-od-experta-z-bulovky-co-se-o-covidu-potvrdilo-jak-se-chranit-a-co-s-rizikov.A200807_153224_ln_domov_ele?
srpen 12, 2020 12:16
... : doktor
U nás se zatím nic nepodává,jen ten americkný a ten je snad i u nás v praxi prověřený.
srpen 12, 2020 12:29
... : doktor
omluva: překlep - americký.Děkuji.

srpen 12, 2020 12:30
... : *deeres*
Odborníci se shodují: Virus zmutoval a slábne

Virus už zmutoval vícekrát, dokonce jsem se dočetla , že už mají odchyceno kolem dvou stovek mutací. Ten, co momentálně řádí, prý už není smrtelný, ale o to více agresivní.
Čeští "elfové" , co sami rozšiřují vymyšlenosti, toto označí za hoax. A my můžeme jenom doufat, že to není tak úplně všechno pravda. Posuďte sami:
https://www.infovojna.sk/article/eu-podepsala-smlouvu-na-400-milion-davek-vakciny-proti-covid-19-s-farmaceutickym-kolosem-astrazenecaweb
Smlouva EU na 400 milionů vakcín de facto zavazuje 27 zemí EU k jejich použití a napíchání do obyvatelstva, to je prostě holá matematika, naprostá realita. Oni teď pouze řeší způsob, jak to udělat, aby to nebylo v rozporu s Listinou práv a svobod.
Nikdo vás sice nebude násilím nutit k očkování, ale ve skutečnosti opatření spojená s očkováním vás k očkování donutí, protože jinak přijdete třeba o zaměstnání. Nebudete moci cestovat vlaky, autobusy, letadly, nebudete moci chodit na stadiony, na úřady, nebudete moci studovat střední a vysoké školy pokud se neprokážete "covid-pasem".

400 milionů dávek odpovídá počtu oobyvatel EU v produktivním věku, netýká se dětí a seniorů.
Teoreticky jsem z toho já venku, ale už si nemyslím, že to tu nějak v pohodě ještě doklepu. Průsery poslední dobou pěkně akcelerují.

srpen 12, 2020 12:55
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]