O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TRAMPOTY S LÁSKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červenec 2020
Asi všichni znáte ten pocit, že jste potkali toho pravého. Prostě vás k sobě něco táhne. Ten pocit, kdy si řeknete – ano, tak s tímhle chlapem chci zůstat. Tak já takového potkala. Oba dva jsme původně ze stejného města, ale už žijeme jinde. Sice jsme se náhodně potkávali, ale moc jsme se neznali. Potkali jsme se pak v rodném městě v baru a prostě to zajiskřilo. Povídali jsme si a domluvili se, že někam spolu zajdem. Řekl mi, že se rozvádí a já byla čerstvě po rozchodu.

 

 

 

Byl se svojí manželkou 10 let, žádné děti a rok už spolu nebydleli.

Tak jsem šla na rande s tím, že jsem od toho vůbec nic nečekala.

Prostě skvělý večer. Pak jsme se začali vídat víc a víc.

 

On byl pozorný a tak. Jen já se bála toho jeho rozvodu, ale normálně jsem o tom mluvili a on mne pořád ubezpečoval, že všechno postupně půjde a že on chce být se mnou.

Věděla jsem třeba, že se s bývalou ženou vidaj, protože maj společného pejska, ale neřešila jsem to. Do ničeho jsem netlačila ani se na ni nevyptávala.

 

Jenže pak nastal zvrat. On mne prostě začal zatajovat. Myslím před lidma.

Označoval mne, jako že jsem jeho sousedka.

 

Když se někdo cizí zeptal, zda jsme pár, tak odpověděl, že my ještě nevíme a uvidíme.

Což mi docela ubližovalo, protože jsme sdíleli společnou postel a každé ráno se vedle sebe budili.

Prostě na veřejnosti nic, ani se mne nedotkl.

 

On řekl, že ještě není vyrovnaný s rozvodem, a že všechno postupně bude řešit, že ať mu dám prostor a čas, že s ní byl dlouho a byli na sebe zvyklí.

Jenže pak se to zhoršovalo pořád víc. Tak třeba mi v 11 večer zavolal, zda může přijet, ale prostě jsme nikam spolu nechodili. On si chodil s kamarádama, a pak když chtěl, tak za mnou přijel.

 

Tak jsem mu řekla, že bude lepší, když to ukončíme, že se můžem vídat, ale už nic intimního.

On to ale ukončit nechtěl, prý mu na mně záleží, nechce mi ubližovat, že nikoho jiného nemá a ani si nehledá, a že já jsem ta, ke které se chce vracet. Pak se odmlčel a neozval. 

 

Později jsem se ozvala já, a tak jsme se začali scházet jako přátelé. Jenže to taky nebylo moc dobrý. Tak jsem mu řekla, že to není dobrý nápad. On na to, že on chce to, co bylo předtím, že to chce zkusit znovu a že mne chce mít ve svém životě. Pak ale opět nic nedělal. Vůbec žádná snaha o tom mluvit.

 

Tak jsem se zeptala sama. A on jen oznámil, že teď tedy nikoho nechce, že si to musí dořešit a začít žít svůj život. Že můžem být spolu, ale nesmí o tom nikdo vědět, a hlavně ne rodiče.

On že nechce být ten špatný, co si první někoho našel, a nechce vypadat, že rozbil manželství. A tím to skončilo.

 

Já se v tom ale nějak plácám pořád. Pořád se obviňuju, co jsem udělala za chybu, a že jsem to neměla ukončovat.

Pořád dokola se motám v tom samém.

 

Ptám se sama sebe, co jsem udělala špatně?

A měl mě vůbec rád?

Budu vděčná za vaše názory.

DANUŠE

 

 

Komentáře (2)add feed
... : Krakonoš
Tak jo, Danuško: Když někoho máš fakt ráda, jako fakt, skutečně a úplně dovopravdy, tak chceš bejt s ním. Uděláš pro to všecko, žádná překážka nejni dost velká, soky Putinova formátu srážíš do pangejtu jediným mocným úderem pěsti. Všecko vostatní jsou z rytířovy strany jenom sebevobhajovací kecy v kleci, výmluvy, bláboly...
Takhle strašně prostý ty milostný vztahy jsou - když se nebojíme kouknout do xichtu nepříjemný pravdě. A bylo tomu tak i za všech minulejch republik a režimů.
Špatně jsi udělala to, žes vyhodnotila jako toho pravýho někoho, kdo jím vůbec nejni. Ale za to nemůžeš, to takhle zařídila příroda, abysme nevyhynuli. Hlavu vzhůru, kopni toho nekňubu pomyslně do pozadí a už ho nekontaktuj. Přijde lepší. smilies/cheesy.gif
červenec 30, 2020 22:39
... : *deeres*
Ani snad ne tak nekňuba, jako vychcánek. Příjemné pro něj ano, nepříjemné pro něj nikoliv. Obviňuješ se zbytečně, jen se na to musíš kouknout nezamilovanýma vočima.
červenec 31, 2020 11:34
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]