O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JEDNOU PLATÍ TO, PAK ZAS ONO PDF Tisk E-mail
Sobota, 25 červenec 2020
Na louku v obci Hlaváčkova Lhota se od pátku sjížděli technaři. Organizátor akci pořádal na soukromém pozemku se souhlasem vlastníka, nedala se proto považovat za nelegální. Středočeští policisté místo monitorovali a po dobu konání akce dohlíželi na veřejný pořádek. Zúčastnily se přibližně dva tisíce účastníků a několik stovek vozidel. Policie rovněž evidovala podněty občanů, kteří podali stížnost na rušení nočního klidu. Jenže - to není žádný trestný čin...

 

 

 

Různé festivaly, koncerty a další kulturní a sportovní akce byly letos zrušeny, přeloženy na jindy, nebo se pořádají v nějaké verzi s omezeným počtem účastníků.

Tady se ale sjely dva tisíce mladých na "neoficiální" akci, dělali brajgl a situace se jen „monitorovala“.

 

 

Havlíčkobrodský deník | Technopárty na Benešovsku | fotogalerie

 

 

Nějak nechápu, jaký je rozdíl mezi technaři a návštěvníky sportovních nebo kulturních akcí? Na jednu stranu  se konají zásahy, důsledná opatření proti jednotlivcům, na druhou, pokud jde o takhle masovou akci, nejde nějak výrazně zakročit.

 

 

Hlaváčkova Lhota: Na legální technoparty přijelo 2000 lidí ...

 

 

Všude se píše o tom, že v jednom pražském baru se na mejdanu nakazilo pár desítek mladých – jsem nesmírně zvědavá, jak to dopadne asi tady?

 

Jestlipak to bude někdo sledovat? Pochybuju... že by na ně poslali "chytrou karanténu"?

 

d@niela

 

 

Komentáře (6)add feed
... : *deeres*
Chytrou karanténu asi těžko, někteří účastníci budou až z Tramtárie. Podle Hamáčka bylo všechno v pořádku, protože dodrželi nařízení pro shromažďování osob. Nebylo jich tam tisíc, pouze 900 účastníků, proto policie nemohla zasáhnout. I když původně se jich tam sjelo kolem 2000. Po protestech majitelů sousedících pozemků, byla párty dnes rozpuštěna a teď si jenom počkáme na to, jak nás plesající mlaďoši obohatí o nějaký ten bacilek.
červenec 26, 2020 11:44
... : mamča
Nic proti zábavě a mládeži, pokud to neničí nervy obyvatel, co se pár dní a nocí nevyspí. Taky volně žijící tvorové asi nejsou z toho kraválu nadšení.
Majitel louky to jistě nedělá zadarmo, a tak bych mu naúčtovala to "monitorování" Policií.
Ti Policisté mohli a měli být nejspíš jinde, a né hlídat partu mlaďasů, co se přijeli opít a vyřvat.
O šíření koronaviru ani nemluvě. Při zpěvu a řevu se šíří podobně jako při kýchání.
červenec 26, 2020 17:44
... : d@niela
Na akci dohlížejí desítky policistů pořádkové jednotky, na místě je cizinecká policie, dopravní a pořádková policie a v pohotovosti jsou také psovodi se služebními psy.
Nadále policisté využívají možnost monitoringu vrtulníkem Letecké služby Policie ČR a dronu.

No, tohle je snad zadarmo? To pořadatel nezaplatí, toho to zajímat nebude.
Jak říkám - udělat na ně "bubu" by se policii nevyplatilo, takže holt počkáme, až se kluci a holčičky vyřáděj a nějak odjedou...

červenec 26, 2020 19:32
... : andrea
Teď byl v TV rozhovor organizátora s majitelem pozemku.
Majitel žádá ukončení akce, že nesouhlasí se záborem svého pozemku, organizátor mu na to řekne, že v žádném případě, ať si to jde těm lidem říct - a na to všechno bedlivě dohlíží antikonfliktní tým Policie ČR.
Každá zahrádka u restaurace, kavárny atd. musí být prázdná ve 22:00. Jinak pokuta, třeba že je na soukromém pozemku. Proč to nejde i tady?
To je ukázková beznaděj.
Vzhledem k tomu, že se tam běžně chlastá a berou drogy, čímž padají veškeré zábrany, předpokládám, že tam někdo ten Covid přinese a rozšíří. No ale když už jsou na jednom místě, mohlo se to oplotit a nechat je dva týdny v karanténě. :-)

Nakonec se ale policajtům nedivím - pamatujete na situaci, kdy Paroubek nechal jednu techno party rozehnat? Bylo to myslím v roce 2005. Byl tehdy půlkou veřejnosti nenáviděný a strhla se proti němu smršť - média, opozice, apod. Řada politiků si to ještě pamatuje, proto nedělají nic. Takže - mají se policajti nechat vyšetřovat GIBS za každé použití donucovacího prostředku? Tak tam radši stojí jak trubky a orientačně měří alkohol v krvi zájemcům, kteří si nejsou jistí jestli už můžou vyjet domů.
červenec 26, 2020 19:46
... : Iris
Andreo, naprosto souhlasím. A "ukázková beznaděj" je přiléhavý výraz.
červenec 28, 2020 07:50
... : NČ
Docela obyčejná sprosťárna. A co na to ministr vnitra a předseda vlády, že si z nich zfetovaná verbež dělá srandu? Nic!
Jestli se obávají nepřízně a odlivu voličů, tak je můžu stoprocentně ujistit, že ani jediná smažka stejně nikdy nevolila a nikdy nebude volit socany ani anonisty.
I když nemám rád Merkelovou kvůli invazistům, oceňuju její striktní Covidovej zákaz pořádání JAKÝCHKOLIV "hudebních produkcí" (o hudbě se ovšem v týhle konkrétní souvislosti ani nedá mluvit), minimálně do konce letošního roku.
Zatímco náš slavnej ministr kultury se uřvaný lůze na Staromáku akorát snaží poníženě omlouvat za každej den odkladu jejich "akcí".
červenec 28, 2020 08:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]