O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ANI KORONAVIRUS MNE NECHCE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 červen 2020
O tom, jak jsem pořídila ohledně toho testu, vám napíšu asi nějak během týdne. Protože - dějou se věci... Mj. došla jsem tedy do laboratoře, chtěla nastavit svůj panenskej nos k defloraci - a nic, slečna laborantka ho odmítla a ucucla mi sloupeček krve. A že prý se to během týdne ukáže... Tak jsem si říkala, že co to je? No, test na protilátky. Asi. Každopádně mi v pondělí odpoledne zavolala sestřička z ordinace praktické doktorky a sdělila sladké tajemství, že tedy k nim můžu, že mi nic není. Jenže, já si netroufla, protože mi trošku bolí v krku. A nechci, aby mne tedy paní doktorka měla důvod nenávidět. Co kdyby ode mne něco chytla? Tak zatím jen pár rozmarných obrázkůch...

 

 

 

 

Na obrázku může být: one or more people , outdoor a nature, text that says 'Tati, kdo je to muž ? To je takovy človek, ktery je velmi silny, vše delá pro svoji rodinu, chrání ji, stará se o ni a má ji rád. Tati, já bych chtel byt takovym mužem, jako je maminka'

 

 

x x x x x x

 

 

Kreslené vtipy ;)) | Kappu

 

 

x x x x x x

 

 

Na obrázku může být: sky , tree , outdoor a nature

 

 

x x x x x x

 

 

Na obrázku může být: 1 person, sedící

 

 

 x x x x x x

 

 

Není k dispozici žádný popis fotky.

 

 

x x x x x x

 

 

 


 

 

Tak hezkej den, pracující i nepracující!

 

d@niela,

která by sem tam ráda ukousla někomu hlavu ...

 

 


Komentáře (8)add feed
... : NČ
A co když nemáš protilátky proto, že tvůj orgazmus není schopnej, si je vytvořit? Aha! To tě nenapadlo, žejo.
červenec 01, 2020 05:04
... : Iris
Dani, co je to za divné zdravotníky kolem Tebe? Nestačím zírat....Možná tu krev brali na něco úplně jiného, přeci test na protilátky by měl být pozitivní, aby byly spokojené, protože v tom případě jsi nemoc prodělala a nejsi nebezpečná. Naopak, je-li test na protilátky negativní, o ničem to nesvědčí. Buď jsi tomu špatně rozuměla, nebo máte na tom obvodě podivné hysterické dámy, které asi neví, jak to funguje..O tom, že jsi skutečně v tuto chvíli ne-koronavirová může svědčit jen ten test spojený s deflorací, pokud vím. A pokud se mezitím neobjevila nějaká naprosto převratná novinka v diagnostice, o které nevím.
červenec 01, 2020 16:54
... : NČ
Jestli třeba, Iris, deflorátor zrovna nečerpal zasloužený náhradní volno.
červenec 02, 2020 09:13
... : Iris
Nechce se mi NČ ani nějak komentovat nebo hodnotit zdravotníky, mohla bych to vyjádřit jen smajlíkem - takovým tím, zasmušilým a nechápajícícm. Je jich málo, hrozně málo a dovolují si někdy takové věci, za které se v mých pracovních letech vyhazovalo, proč to tak je tu nechci rozebírat. Ne všichni a ne všude prosim, to zdůrazňuji. Jinak, aby si mohli(y) vybírat dovolené, musí se sahat do šrotu, takže i já jsem nastoupila a s jazykem na vestě obnovuji svoje vědomosti a dovednosti, snažím se pomáhat. A nad některými věcmi se tvářím přesně, jako ten nechápající smajlík....a bude hůř a až já budu jednou nemohoucí pacientkou v téhle péči, pak mi budiž samo nebe nakloněno.
červenec 02, 2020 10:04
... : NČ
Mě jen zaujala ta deflorace při testování. A že už při dvaceti testech denně to musí bejt pro deflorátora dost vyčerpávající. Náhradní volno si určitě zaslouží. Nic víc v tom nehledej.

červenec 02, 2020 10:31
... : Iris
Ale no jo, vždyť nehledám, jen jsem si povzdechla. Možná by se mělo užívat výraz "vytěrač", než deflorátor. Jinak..."už při dvaceti denně"? No musels být výkonný, když to je pro tebe ta hranice smilies/cheesy.gif Myslím, že by stačilo 5x. Jen si blbnu, nic víc v tom nehledej.
červenec 02, 2020 12:14
... : d@niela
Pepku, omlouvám se, to bylo vyloženě "bonbonek pro tebe" :-))). Pochopitelně, že ten test - co já vím - se dělá tak, že ti prošťournou nos asi tak to půlky těla smilies/grin.gif.
Však jsem se toho setsakra bála, ani jsem nesnídala z hrůzy, abych jim tam třebas omylem nepředala i snídani. A ono kulový... Jen těch pár kapek. A ani nic, vůbec nic - nevím.
K té paní doktorce jsem ještě nešla, nesebrala jsem odvahu.
Ale zítra si pomyslně obléknu brnění a zajdu tam, abych požádala o kopii toho "testu", kterým bych se mohla legitimovat u případných dalších felčarů.
Jo, přesně jak říká milá Iris: je to průser, být v ošetřování podobných lékařů...
červenec 02, 2020 12:53
... : NČ
Takže k defloraci výjimečně nedošlo, pokud ti správně rozumím.
červenec 03, 2020 06:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]