O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZDROBNĚLINEČKY - TO JE MOJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2020
Já nevim jak vy, ale zdrobněliny - to fakt nejni moje... A má prvorozená se dokonce pomamila - už jako mrňous se jí všechno zdrobnělé protivilo, takže k nám např. nechodil Ježíšek, ale Jéžich. Někdy to bylo docela fest legrační... Jenže dodnes nechápu relativně normální lidi, co dokážou na někoho (něco) šišlat,  mrzačit a kurvínkovat češtinu o 106. Jak jste na tom vy? Znáte taky nějakou tu košišku, co milujínkuje svýho miláška?

 

 

 

 

 jídelní lísteček v jedné restauracičce

 

Na obrázku může být: 1 osoba

 

 

 

účtováníčko útratečky

 

Na obrázku může být: jídlo

 

 

OK, tohle je růček starý písáníčko

 

Obrázek

 

 

Tak páček shledáček,

vaše kudlančička

 


Komentáře (8)add feed
... : mamča
Můj synovec si kdysi dělal na Seznamce výběrové řízení na manželku. Přišla mu spousta odpovědí. Jako první vyřadil ty, kde dopis začínal "Páčko" a podobné zpatlaniny, řka, že dotyčné dívky mají nainstalovaný "vypatlátor".
červen 01, 2020 05:59
... : NČ
Dyk já to řikám furt, Danielko, že jsi moje zlaťoučká, krásňoučká, šikovňoučká holčička.
červen 01, 2020 06:37
... : doktor
Ještě nyní se otřásám odporem a NČ perlí.Hlavně,že mé milé oslovování Danielky se mu vůbec,ale vůbec nelíbilo.
červen 01, 2020 12:55
... : kyttka
Nesnášela jsem ťuťu ňuňu od tchýní(obou) na děti. Ony nám od mala říkaly mami, tati, jak mladá spustila maminko, věděla jsem, že je průšvih. Od mala je Sim, jak jí začal říkat brácha. Tomu jsem dlouho říkala Honzíku (rozlišit jsem ho od otce nějak musela, kdo měl, hergot, tak stupidní nápad ho pojmenovat stejně?!) Asi dvakrát se zeptal, jestli mi to už nepřijde divný. Zakazovat na sílu mi to nechtěl, takže mě jednoho dne objal, položil mi bradu na temenní kosti a řekl mi poprvé Prcku. Trvalo mi poměrně dlouho, než mi došly souvislosti.
červen 01, 2020 18:00
... : Milene
Myslím, že zdrobnělinky používám dost málo. Výjimka jsou jména vnuků. Tomu staršímu je už 15 let a i jemu pořád mu říkám zdrobněle. Prostě mně to jinak nejde. Jednou jsem mu řekla normálně. "Babi,ty se na mě zlobíš? Něco jsem provedl." Prostě je už na to zvyklý. I jsem se ho ptala, jestli mu to nevadí. Prý nevadí. Tak u nás je to tak.
červen 02, 2020 16:29
... : kyttka
Milene, možná nevadí, protože jsi babička a ne matka? Možná ten rok rozdílu? Honzovi je 16 a půl. Nevím, já to neberu nijak vážně, pokud je to jediná věc, kterou se vůči mně vymezuje, tak je to krásná puberta. Tak ještě vydržet do pondělí a pak bude klid a pohoda úplně.
červen 02, 2020 16:50
... : Milene
Držím palceřijímaček. U nás se dělají už zítra fyzické testy.
červen 02, 2020 17:54
... : NČ
Doktore, proč se otřásáš odporem? Já to přeci myslím upřímně. Když někoho miloučkuju, písám mu i hezoučký, něžňoučký písmenka.
červen 03, 2020 12:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]