O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MODLETE SE A JEZTE PELYNĚK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
Prezident Tanzanie výsledkům testů na koronavirus nevěří | tadesco.orgAfrika eviduje výrazně méně případů nákazy koronavirem než zbytek světa. Efektivita testování je však sporná, protože africké státy provádějí v průměru jen 500 testů na milion obyvatel. Prezident Tanzanie John Magufuli tvrdí, že v zemi rostou případy nákazy koronavirem jen kvůli nefunkčním testům. Ty údajně pozitivně vyhodnotily i vzorek odebraný z kozy a papáji.

 


 

 

Magufuli to přisuzuje „sabotáži imperialistů“. Kvůli tomu už odvolal ředitelku národní laboratoře Nyamburu Moremiovou.  Sám nepřijal téměř žádná opatření, nemoc by případně léčil výtažkem z pelyňku.

 

V dubnu parlament oznámil, že jeden z jeho členů byl pozitivně testován na nákazu koronavirem. Jeho jméno však nezveřejnil. Opozice se poté vyjádřila, že její poslanci se již nebudou jednání v parlamentu účastnit. Prezident jim na oplátku vyhrožoval, že je bude za absence pokutovat.

 

Nedávno zemřel ministr spravedlnosti, 74letý Augustine Mahiga. O příčinách jeho úmrtí vláda nesdělila žádné podrobnosti. Jedná se ovšem již o třetího zesnulého tanzanského politika v rozmezí jedenácti dnů. Podle serveru Quartz Africa všichni vykazovali symptomy onemocnění COVID-19. Přesto Tanzanie nepřijala žádná zvláštní opatření kromě uzavření škol. Magufuli sice vyzval, aby se občané vyhnuli zbytečnému shromažďování, ale vybídl je, aby udržovali v chodu ekonomiku a modlili se za to, aby byla pandemie zažehnána.

 

 

 

 

  fakt neuvěřitelné!

 

 

Pokud jde o léčebné metody proti nemoci COVID-19, John Magufuli vkládá naději do bylinných medikamentů, které nabízí prezident Madagaskaru Andry Rajoelina. Světová zdravotnická organizace ovšem varuje, že neexistuje žádný důkaz o jejich účinnosti.

 

„Jsem ve spojení s Madagaskarem, odtamtud nám již zaslali dopis, že vynalezli lék. Pošleme tam letadlo, aby ho mohli užívat také obyvatelé Tanzanie. Vláda pracuje ve dne v noci,“ řekl prezident. Údajný lék z Madagaskaru chce dovážet také Kongo či Guinea-Bissau. Vyrábí se z pelyňku používaného též při léčbě malárie.

 

V roce 2015 byl John Magufuli po svém zvolení radostně přijat nejen v Tanzanii, ale i v dalších afrických zemích. Vyhlásil boj korupci a odvolal několik čelních představitelů vlády. Postupně však kvůli zaváděným restriktivním opatřením jeho popularita klesala. Omezil například svobodu slova, zrušil živé televizní debaty politiků, zakázal těhotným dívkám chodit do školy a mimo zákon postavil také kouření vodní dýmky.

 

zdroj: internet

 

Komentáře (5)add feed
... : Josef Kouba
Četli jste? V knize The Eyes of Darkness jež vyšla v roce 1981 Dean Koontz, předpovídá:
"Kolem roku 2020 se vážná nemoc podobná zápalu plic rozšíří po celém světě. Bude napadat plíce a dýchací cesty a bude odolávat známému způsobům léčení".
Je tam toho více a je zmíněno o město Wuhan. Na Google je o tom více.
https://youtu.be/3i0xz0X2V9s
PS: Doporučuji pokud jdete mezi lid, rozžvýkat kousíček zázvoru. V tomto bláznivém čase (mimo spánku) každé 4 hod. Žádný virus se vás nechytí.
květen 29, 2020 03:20
... : Krakonoš
Doporučuju v tomto bláznivým čase rozžvejkat ethernetovej kabel, co vám vede do compu. Nebo rovnou celej modem, ten se ale musí před žvejkáním podrtit kladivem nebo v nějakým robotu. smilies/wink.gif
květen 29, 2020 10:59
... : Josef Kouba
Krakonoši, zadej si do google jméno Dean Koontz.
A o 100% účinnosti zázvoru jako ochrany před viry hovořil sám studovaný biolog. To nemám od babičky.
květen 30, 2020 20:10
... : Josef Kouba
Záznam z neveřejné schůze zdravotního výboru sněmovny.
Jeden z nejzasvěcenějších, vzděláním i dlouholetou praxí nejkompetentnějších odborníků v oboru epidemiologie

Prof. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D., ředitel ÚZIS a vedoucí institutu biostatiky a analýzy Masarykovy univerzity v Brně.
mluví otevřeně o údajném zvládnutí pandemie, ale bez euforie nad vítězstvím, dokonce s obavami ...

Obětujte 13 minut, STOJÍ TO ZA TO:

https://podcasts.google.com/? feed=aHR0cHM6Ly93d3cuc3ByZWFrZXIuY29tL3Nob3cvNDE5NDcwNS 9lcGlzb2Rlcy9mZWVk&ep=14& episode=dGFnOnNvdW5kY2xvdWQsMjAxMDp0cmFja3MvODAzNzI2MzM 4


květen 30, 2020 20:15
... : Krakonoš
Ale však jo, já ho taky žvejkám. Jen ten pitomec Trump zobe nějaký antimalarika, nojo, no. smilies/cheesy.gif
květen 31, 2020 18:21
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]