O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AŤ BUDE ČÍMKOLI, BUDE HEZKÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 květen 2020

Shiloh Jolie-Pitt je v hledáčku médií už od svého narození. Za její první fotografie časopisy Hello a OK! zaplatili dohromady více než 7 milionů dolarů. Prvorozenou dceru Angeliny Jolie, jejímž otcem je Brad Pitt, chtěl tehdy spatřit každý. A teď už oslavila své 14. narozeniny. Přiblížila se zas o krůček blíž svému velkému snu - stát se OPRAVDOVÝM CHLAPCEM se vším všudy...

.
 

 

O svou přeměnu se snaží od nejužšího věku, od prvních let života se chce oblékat jako chlapec, v čemž ji vydatně podporuje její matka Angelina Jolie. Ta už dokonce potvrdila, že malá Shiloh si přeje být klukem a považuje se v rodině za "jednoho z bratrů". Jak blonďatá holčička rostla, začalo být stále patrnější, že více než tíhne k chlapecké módě. Na červeném koberci celebrit byla často za "kluka", fotografové Shiloh v klučičím oblečení často nachytali i při nespolečenských událostech.

 

Před časem proto spekulace o tom, jak to se Shiloh vlastně je, ukončila její matka Angelina, když přiznala, že Shiloh si oblečení zásadně vybírá sama. "Má ráda mužské obleky. Takže je nosí, a nosí je tak, jak se má, s kravatou a vhodnými botami. Prostě se ráda obléká jako kluk. Chce být kluk. Museli jsme jí kvůli tomu nechat ostříhat vlasy," řekla Angelina Jolie.

"Myslí si o sobě, že je jeden z bratrů."

 

How Shiloh Jolie-Pitt transformed from being Brad Pitt and ...

 

 

O transexualitě malé Shiloh se pak začalo mluvit ještě víc, když jeden z jejích outfitů pochválila zpěvačka Amber Rose, která přitom dívenku nazvala "Johnem". "Nevypadá John Jolie Pitt úžasně?" ptala se svého času na Instagramu. "Narodil se do rodiny, která je pro něj ideální."

 

Ani jeden z rodičů Shiloh její sexualitu od té doby otevřeně nekomentoval. Přesto se holčička už dočkala podpory americké LGBT komunity.

"Bylo by mi potěšením si s ní někdy promluvit," nechal se slyšet Chaz Bono, syn zpěvačky Cher, který se také původně narodil jako holka.

"Vyrůstat pod světlem reflektorů a pod dohledem médií pro ni může být složité."

 

Ať už se Shiloh rozhodně být v budoucnu kýmkoli, jedno má jisté - podporu svých rodičů.

Díky tomu se jí zatím daří vyrůstat s úsměvem ve tváři.

Snad jí vydrží celý život…

 

zdroj: ukecaný internet

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : Josef Kouba
Jsem prvorozený syn. Jestli si má matka přála raději dceru nevím, ale nechala mi narůst vlasy jež byly blond a až přes ramena. V malém šumavském městě jsem byl touto výstředností populární. Dívčí sklony jsem rozhodně neměl. Ve školce mě strkali kluci na dívčí záchod a skončilo to vždy rvačkou. Sousedku Andreu stejného věku, jsem se zájmem gynekologa studoval. V fyzicky jsem byl ve školce jednička. Kdo se mi posmíval, tekla krev. V 5 letech jsem již dělal salta nazad.
Teprve měsíc před nástupem do 1 třídy mě otec odvedl k fotografovi a odtud k holiči. Mám dodnes fotku, jak v kraťasech s kšandami sedím na vysoké barové židli a na hlavě mám kostkovanou kšiktovku.
květen 27, 2020 05:53
... : NČ
Radši bez komentáře.
květen 27, 2020 11:48
... : Inka
Jo NC!
květen 28, 2020 13:53
... : NČ
Ale přecijen něco dodám.
Chtěli jsme být chytřejší než příroda. Chtěli jsme poručit větru, dešti. Nevyšlo to. Nadáváme na komunisty, že narovnávali řeky a vysušovali pole k obrazu svýmu. Nevyšlo to. Zalesňovali jsme smrkama, protože se nám víc hodily. Nevyšlo to.
Samá slepá ulička a zjištění, že tudy cesta nevede, že příroda si poroučet nedá. Jen na pár chvil, z hledista trvání lidstva sotva na zlomek sekundy.
A každej takovej umělej zásah do milionů let vývoje přírody se vzápětí vymstil.

květen 28, 2020 15:37
... : kyttka
Taky přemýšlím nad tím, co tím příroda chtěla říct, že jí dala tělo dívky a vnímání sebe sama jako chlapce. Já za poslední roky slyšela spoustu různých příběhů a ještě jsem neslyšela, že by někdo do změny pohlaví šel proto, aby byl in a zviditelnil se. Ono to nejen dost stojí, ale i dost bolí a už vůbec okolí netleská a nefandí. Proč to tedy ti lidé podstupují? Co tedy s nimi?
květen 29, 2020 10:38
... : Krakonoš
Vono je to s těma umělejma zásahama do milionů let vývoje přírody těžký. Bylo by krásný, kdyby jich nebylo. Leč pak bych si nikdy nemoh pustit kudlanku.cz a přečíst si duchaplný úvahy svejch bližních zpod nejstrašidelnější městský věže v Evropě. Musel bych se pěšky s kyjem přes rameno trmácet až někam ku starejm zemnicím, položenejm na pravým břehu Wilt-ahwy, bych si vo tom mohl poklábosit. A to by se mi takhle při sobotě asi nechtělo. smilies/smiley.gif
květen 30, 2020 19:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]