O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DETEKTIV SEDLINA - 11. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2020
Přejít na obsah
DETEKTIV SEDLINA - 11.
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 Sakra, zakleje Sedlina, všechny síly by se měly vrhnout, aby se proti Koňaříkovi našli důkazy. Místo toho se budou zabývat nějakým Chlopinou, který zcela prokazatelně s Krnávkovou nic neměl.

 Oliver si dal tu práci, že kamarádky Krnávkové obešel a ptal se jich na Chlopinu – ukazoval jim i jeho fotografii. Ne, nikde nic. Přitom aspoň některým evidentně svěřovala vše.

 

 Jeho pozornost však upoutala další svědecká výpověď: „Točil se kolem ní takovej kluk – jak on se jen jmenoval – něco jako Čestmír – ne, Cyril, ne, to taky ne – jo, Ctibor. Příjmení měl jako nějakej pták – Sýkorka? Ne, Špaček myslím – ne, taky ne. Havránek. Jasně. Ctibor Havránek. Dala mu jasně najevo, že o něho nestojí. Dolejzal.“

 

Takže zhrzený přítel Buřínské to zkoušel na Krnávkovou. A obě jsou mrtvé. Podívejme, mumlal pro sebe Sedlina – nejdřív člověk mezi nimi nemůže najít sebemenší pojítko – a najednou vyskakuje jedna vazba za druhou. Na toho Havránka si musí rovněž posvítit. Jistě – má alibi – ale ta holka mohla lhát – a jak si ji Sedlina otipoval, je přesvědčený, že lhala. Asi nebude problém to jejich alibi rozbít.

 

 Docela by teď potřeboval k ruce Olivera. Ale co, těch pár dní počká.

 

 Mohl by si zatím doplnit něco o smrti Lenky Koňaříkové.

 Něco už ví – brala drogy, živila se jako prostitutka. Byla uškrcena – a její tělo bylo naaranžováno – jako by vystaveno. Mohlo by to snad předcházet vraždám Krnávkové a Buřínské?

 Oběť nebyla ubodána, ale uškrcena. Ale co když to byl spouštěč? Co když tenhle mord odstartoval další?

 

 Pachatele policie nedopadla. Mohl to být nějaký její klient. Nebo si ji vrah vytipoval zcela náhodně? Jen proto, že v ní viděl „špinavou děvku“?

 

 Tohle by ty mrtvé spojovalo. Vrah je mohl vinit z promiskuity. Trestal je snad?

 Sedlina si nebyl jistý. Nechal se unášet tímto myšlenkovým proudem – ale nějak cítil, že již příliš fabuluje.

 

 Tohle pak bude muset probrat s Oliverem.

 

 

Jindřiška Krešatová byla přesně ten typ holky, který Mojmíra Koňaříka současně rajcoval i odpuzoval. Dodnes si vyčítal, že se s touhle flundrou spustil.

Bylo veřejným tajemstvím, že má své erotické webové stránky a že její byt je vlastně i jejím pracovištěm.

 

Věděla, že jednou opilý znásilnil její kamarádku, Květu Stařínovou. Ta to nehlásila jen proto, že byla na drogách a bála se svědčit. Jindřiška však Mojmíra vydírala, že to celé rozmázne. v bulváru, když jí měsíčně nedopřeje nějakou tu tisícovku. Občas mu jako bonus dopřeje své služby zdarma.

 Mojmír platil.

 

Nejhorší však bylo, že Květa podstoupila odvykací kůru – a dala mu najevo, že chce rovněž kompenzaci. Jednorázovou. Řekla si o milion, jinak to prý celé rozjede. A kromě znásilnění měla v záloze ještě další bombu, kterou mohla odpálit.

  

 Stála tam před ním – černé vlnité vlasy – dala si výrazně tmavý odstín – hluboké hnědé oči a výrazné plné rty.

 

 „Zkazils mi život, hajzle, na druhou stranu jsi mi ho možná i zachránil. Když jsi mi to udělal, rozhodla jsem se s drogami přestat. Jsi doufal, že se předávkuju, co? Budeš platit – a pořádně. Jinak můžeš tu svou dobročinnost zabalit. Tvé heslo je NÁPRAVA, že? Tak abys už začal své hříchy napravovat, šmejde“, flusla mu do tváře.

 Chtěl ji udeřit – ale přemohl se.

 

 Ne – toužil by jí udělat mnohem více, než pouze udeřit. Ale nesměl se nechat unést.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]