O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PRACHY JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2020
Image result for lovosice respirátoryTak tomuhle jsem fakt nevěřila, že je to pravda: Celníci objevili v Lovosicích statisíce respirátorů, mířily do zahraničí. "Zásah policie proti spekulantům s rouškami. Na můj popud hejtman Ústeckého kraje ve spolupráci s @PolicieCZ podle krizového zákona zajistil téměř 700 tis. roušek od firmy, která je měla dodat na zdravotníkům, ale na poslední chvíli se snažila navyšovat cenu. Jan Hamacek.

 

 

 

 

Roušky a respirátory nejsou skoro nikde v Evropě a ani v USA v dostatečném počtu. Jde o zdraví, o životy, proto nepochopím, že je někdo syslí a chce se jen napakovat. Za tohle v Číně popravili několik obchodníků - za lichvu - a dobře udělali.

 

Snad by se mohlo využít nouzového stavu - a tresty by měly být maximální. A je rozhodně nutné zveřejnit jméno firmy, jméno majitele, jména lidí, kteří takto se státem "vyjednávali", možná i kontakty. I toto by bylo trestem. Myslím to, co by následovalo po zveřejnění.

 

 

   

 

 

Jen doufám, že se věc zase nerozplyne do ztracena a že se všichni dozvíme, co to bylo za hyeny.

Tak si ještě říkám: v Litvínově, Záluží, Kralupech, Kolíně atd. kolik jich asi ještě musí být skryto po chemičkách?

 

 

 Co myslíte, dozvíme se, kdo je za tím?

 

d@niela

 

 

Komentáře (23)add feed
... : mamča
Netuším, kdo je za tím, ale zasloužil by postavit ke zdi. V době, kdy zdravotníci, hasiči, celníci a další, jsou denně vystavováni nebezpečí nákazy, si NĚKDO syslí skoro milión ochranných pomůcek a šroubuje cenu.
O prodeji do zahraničí ani nemluvě.
březen 18, 2020 06:48
... : doktor
Hyjeny jsou to nejhorší co se může u nás vyskytovat! Je to moc smutné.
březen 18, 2020 13:06
... : mamča
Hele, tady už to paní Irena Ryšánková proflákla, proč nejsou roušky : "Teď mají některé země, jako například Švýcarsko i my, zablokované statisíce roušek v „jisté evropské zemi“, jak decentně nazývají Německo. Vláda neselhala, tohle je prostě mimořádná situace. Má se vypravit do německého celního skladu pro zabavený kamion výsadková jednotka, má postřílet německé stráže a kamion provézt přes hranice násilím? I tak se mohou nakonec chovat státy."
Zdroj : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Ted-ocenite-Babise-Malem-jsme-skoncili-zle-kvuli-Praze-Analyticka-a-skryte-rozmery-krize-617222
březen 18, 2020 13:13
... : Krakonoš

březen 18, 2020 14:32
... : Krakonoš
březen 18, 2020 14:33
... : Krakonoš
Jo a k tý naší zoufalý vládě, jejíž činnost se v prvních tejdnech šíření viru Evropou redukovala na p.r. páně premiérovo, kterej se neustále před kamerama nakrucoval, jak všecko vošéfuje, zvládne a vosobně zařídí... Už jsem jen čekal, že někde cestou pro balík respirátorů jen tak mimoděk skočí nahej do Vltavy a vyloví vzácnou amforu, načež se projede do Strakovky na medvědovi... Tak tihle zoufalci nebyli schopný ani včas zřídit systém krizovýho řízení v souladu se zákonem, nedokázali dodnes zajistit vopravdu efektivní testování velkýho počtu podezřelejch (takže si dál věřte tý pětistovce nakaženejch, skutečnost je jistě ve vyšším řádu, počkáme si, až se testování skutečně rozjede). To, co provedli doktorce Pekový, to je na přesdržku, a tak dál. Že tu byla snaha vše řešit a připravit se včas, vo tom tady máte jednoznačnej důkaz:
https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/040schuz/s040160.htm
Ale sekty holt fungujou tak, že guru je nekritizovatelnej a je nutný ho podporovat až do posledního vydechnutí. No nic, my jdeme dál s rodinou vyrábět roušky a dodávat je do naší vesnický lékárny a sámošky, kde posloužej jistě i estébákovejm voličům, protože to je podstata toho výsmívanýho "semknutí se". Zdar!
březen 18, 2020 23:04
... : NČ
Jen krátce, Krk: Co všechno nedokázali zařídit? A on to snad někdo v Evropě, ve světě, kromě strýčka Si, dokázal zařídit?
Nebo jako chceš říct, že Fiala, Kalousek, Bartoš, Rakušan ..., by vše zařídili?
Sorry jako, ale Svatý Prostatě se tentokrát ubránit nedokážu!

březen 19, 2020 05:51
... : Petr Sysala
To třeba taková Lejnová to v Bruseli od začátku vede pevnou rukou bez chybičky, žejo?!

Tyhle generály po bitvě mam fakt nejraději.
březen 19, 2020 06:08
... : Krakonoš
Fiala, Kalousek, Bartoš... to už se nedozvíme, prostoto. Protože v popisu práce to zařídit měli tihle idioti - tvůj guru Bába, jeho maskot Prymula, zoufalej zpěvák Vojtěch (kterýho jedinýho je mi asi líto, protože tu funkci vzal zcela bez zkušeností, nepřipravenej, asi chtěl svýmu vobdivovanýmu Mistrovi udělat radost, a vodskáče to jako první) a Hami, kterýho k ničemu nepustili, aby náhodou nějakou zásluhu neměl nenáviděnej koaliční partner - protože vo politiku a sebeprezentaci jde tomu estébáckýmu zmetkovi až na prvním místě.
Krizovej štáb - pokud by nějakej byl už vod toho konce ledna, na kterej jsem ti hodil ten link - měl donutit šéfy nemocnic, aby nesrali na lidi, který mají potíže a chtěj se nechat votestovat. Kdo takovýho člověka poslal bez vyšetření tramvají domů, měl by jít natvrdo do lapáku a rozhodně by měl dostat zákaz činnost. Krizovej štáb měl nařídit všem subjektům, kterejm se ve skladech válej vochranný pomůcky, aby je vydali nejbližšímu zdravotnickýmu zařízení. Krizovej štáb měl po vyhlášení stavu nouze vokamžitě zabavit takový zboží spekulantům a těmto vodebrat živnostenský listy a postavit je následně před soud. Pokud k tomu nelze využít současný zákony, lze jistě ve stavu nouze urychleně potřebnej zákon přijmout - na tom ale musí vláda spolu s opozicí makat v krizovým režimu a nevěnovat se nesmyslnejm tiskovejm konferencím, kde blekotají naprosto nekompetentní žvásty.
Sysalo, poslal jsem link na generála před bitvou. Už jsi to konečně pochopil?
březen 19, 2020 10:16
... : NČ
Jen žasnu, Krk, jak je možný, že takovej myslitel, jako seš ty, není ještě jmenovanej Myslitelem Zeměkoule a jeho talent tady skomírá jen, coby Myslitel Kudlanky. Je na vině tvá přespřílišná myšlenková dostatečnost, kterou všichni nedostateční ubíjejí v zárodku, nebo je to naopak tvá nedostatečnost? V tom teda skutečně tápu (přeháním, kecám, netápu).
Jestli to nebude tím, že po skončení vesnickýho fotbalovýho zápasu každej přivožralej beznohej kripl u piva přesně ví, jak by to hrál on, že ten blbec Horák to měl vzít placírkou, nebo to nechat Novákovi ..., a kdyby ten blbec v brance zrovna koukal jinam, jistě by tam toho banána musel dostat.
No, ale nic proti tobě. S traktorem asi jezdit umíš a i to se cení.
březen 19, 2020 16:55
... : Míša šíša
Když jsme u těch traktoristů, kampak se asi vytratil dřívější diskutér na Kudlance Béda traktorista? Narozdíl od některých myslitelů, kteří už jen nudí, byl docela zábavnej.
březen 19, 2020 23:28
... : Krakonoš
Ale mě Pepa nenudí! smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
březen 20, 2020 01:34
... : Josef Kouba
Velice zajímavý článek, jež vysvětluje mnoho.

https://www.casopis-sifra.cz/jak-se-dela-pandemie/?
březen 23, 2020 19:14
... : Krakonoš
No, Josefe, ne že bych ti přál něco zlýho, ale za sdílení tohodle blábolu by sis asi zasloužil zkusit si to na vlastním těle, jak moc je to jen chřipečka.
březen 23, 2020 21:47
... : Josef Kouba
https://nepanikarzbytecne.online) pokud jsem si ověřil jména oněch dotyčných pánů nenacházím že jsou blbci. Do dnešního dne je v Čechách nakaženo cc. 1300 osob coronavirus a zemřel JEDEN 95 letý pacient. Na běžnou chřipku jsou čísla úmrtí o mnohem katastrofálnější. Tak co je horší.??
březen 24, 2020 06:25
... : Krakonoš
Já bych si s konečnejma soudama, kolik čeho bylo za rok, počkal právě na konec tohoto roku. A nezapomněl bych započítávat taky lidi, který po těžkým průběhu a "zotavení" z korony budou čekat na transplantaci plic, protože fibróza je jaksi nevratnej proces. Neslyšel jsem, že by se něco takovýho dělo při chřipce. je dobrý si přešíst svědectví doktorů, který se těm nemocnejm věnujou v první lajně. Jeden extrém je panika a vyděšení, kam se podíváš, druhej extrém tady předvádíš ty; vlastně jsou všecky ty karantény, respirátory a roušky zbytečný - to tady tvrdíš. Nevim ale, proč ti to nepřijdou vysvětlit Babišovi voliči, který jsou najednou podivně ticho. Takže se tu pana premiéra musím zastat já - to jsou paradoxy, Vaněk! smilies/grin.gif
březen 24, 2020 09:48
... : Josef Kouba
Krakonoši souhlasím, že po napadené coronavirus plíce jsou na dranc. Ale ten tu bude za rok znovu a nebude se o něm mluvit. Jako každá chřipka, jen modifikován. Na prasečí chřipku v roce 2009 mělo umřít snad polovina lidstva. Informace v tom páchají neskutečnou paseku.
Pokud by informace drželi hubu o tom když první puberťák v USA poprvé střílel ve škole, bylo by mnohem méně oněch případů. Vzali si z toho příklad.
březen 24, 2020 10:33
... : NČ
Jsem Babišův volič a byl jsem podivně ticho. A byl bysem podivně ticho i dál, nebejt vyzván.

Pokud mi je známo, tak na opatřeních se domlovají největší machři a Babiš jim do toho ani příliš nekecá. Věří jim a to ani jinak nejde. Babiš tomu nerozumí, ani rozumět nemůže. Že tomu rozumí Krk, to oni nevědí. Kdyby věděli, jistě by ho povolali.
Takže mi skutečně vadí, že celá zapáchající žumpa, zvaná Antibabiš (původně demoblok), která, kromě kradení, nikdy nic nedokázala, se opět soustředila k masívnímu útoku proti Babišovi. Kdo nechápe, že jde jen o zoufalej boj o ztracený koryta, a o nic jinýho, měl by se jít léčit na palici!!!
Nevyšly jim korunový dluhopisy, nevyšel Čapák, Olaf je hanebně zklamal, nevyšel ani sprostej podpásovej útok na jeho postiženýho syna, nevyšel ani střet zájmů ... Nevyšlo nic!
Ale ty koryta byly a pořád jsou tak nádherně plný ... A oni by si s nima tak krásně dokázali poradit. Zvlášť teď, kdy se překotně nakupuje a bude nakupovat bez veřejných zakázek .... Kam se hrabe Dalík!
Nebo si snad někdo myslí, že takový ubohý užvaněný nuly, jako jsou Fiala, Bartoš, Kalousek, kníže, Drahoš, Fischer .... by potřebnej materiál zajistily ancvaj? Cha, cha, cha! Nebo třeba nevyučenej Minář s tím druhým nevyučeným mago**m v klobouku? Cha, cha, cha!
-----------------------------
Jo, poslouchám ČT i ČRo, vím, že spousta lidí se ocitá v tísni.I já, coby 72 letej dědek, jsem v nejohroženější skupině, tedy v tísni. Taky jsou v tísni tisíce houmlesů po Česku.
A tak se ptám!!!! Kde je ČLOVĚK V TÍSNI??? Stará se, za daně Čechů o černoušky s nafouklejma pupkama ale v první řadě o pupek svůj!!! Hej, Pánku! Takových odporných pokrytců, jako ty, se skutečně moc nerodí. Odplivnu si před tebou koronovou slinou. Fujtajxsl!
březen 24, 2020 12:44
... : Krakonoš
Tak tos moh zůstat ticho i nadále, protože ke Koubovi nemáš zhola nic. Jak jinak. Že umíš plivat, to už všichni vědí, to ses nemusel namáhat. smilies/wink.gif
březen 24, 2020 13:20
... : NČ
Víš, co mi můžeš?
březen 24, 2020 15:27
... : Petr Sysala
Případ má ale přece pokračování! Co naši nevoliči Babiše (já ho sice taky nevolil, ale to je zbytečné proletářům "kdo námi s námi, je proti nám" vysvětlovat) říkají na to, že se tu povalují čínské humanitární dary a nikdo o nich neví. Jsme přece čínští poskoci ne? Neměl náš chrabrý Lev politické zadání? Pirátské aktivity jsou trochu příliš často jako přes kopírák.
březen 24, 2020 16:47
... : Míša šíša
Já tedy Krakonošem vyzvána nebyla, neboť nejsem voličem ANO, přesto si dovolím zareagovat. Včera jsem si poslechla jeden zajímavý rozhovor https://www.televizeseznam.cz/video/strunc/nakazene-koronavirem-pocitame-spatne-je-to-ucelova-prezentace-varuje-primarka-adamkova-64047436?dop_ab=323010&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=cdTVdhXBpgl-202003241619&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var
Nejsem odborníkem ani jako paní primářka, dokonce ani jako Krakonoš, ale i jako laikovi mi slova paní primářky dávají smysl. Určitě stojí za zamyšlení. Spousta věcí ve mně dosud vyvolávala pochybnosti a nyní jsem už docela zmatená. Čemu věřit? Neblbneme tady naprosto zbytečně? Anebo je cesta správná? Kdoví... Já teda nevím vůbec.
březen 25, 2020 12:39
... : Krakonoš
No a to je právě to, Míšo - nevíme. Nevíme nikdo nic a nevědí ani vodborníci. Budeme vědět teprve, až to projde celým světem, skončí to, provedou se pitvy, hodnocení pacientů, který to přežili, zpracujou se všechny tyhle data - pak konečně budeme něco vědět. Protože ty čísla, kterejma nás každej den zásobujou novináři, jsou úplně k h****. Počet nakaženejch? K smíchu, nevíme ani zdaleka vo všech. Vyléčený? Taky tak. Mrtví? To je úplně největší paskvil, protože se mezi úmrtí na koronavir počítají všichni nebožtíci, který ho v těle měli. Bez vohledu na to, proč vlastně umřeli.
No a když nevíme a když zároveň doktoři z nemocnic tam, kde se skutečně utkali s těžkým průběhem, tvrděj, že ty pacienti mají poškozený plíce takovým způsobem, že jejich návrat do plnohodnotnýho života nebude bez transplantace možnej, pak je asi na místě větší vopatrnost než u chřipky. Prostě proto, že přežiju-li chřipku, jsem po zotavení zdravej jako rybka. U týhle svině to evidentně neplatí. Jediný, kde se to s chřipkou shoduje, jsou ty lehký průběhy, tam je to skutečně prašť jak uhoď. Jenže nevíme, nevíme ani, proč se průběh tak dramaticky liší u různejch jedinců. Nevíme, kde se ten hnus vzal a jestli je či není přirozenýho původu - ani to nevíme.
Proto mi připadají tvrzení toho německýho doktora, na kterýho dal Josef vodkaz, jako silně nezodpovědný. OK, pokud se jako civilizace dohodneme, že nebudeme blbnout, necháme to prostě proběhnout a necháme lidstvo projít přirozeným výběrem, nemám s tím nejmenší problém (a to ani v případě, že bych si vytáh černýho petra a zakukal). Ale já jsem si nevšiml, že bysme se na něčem takovým jako lidstvo či aspoň jako stát dohodli, že bysme si něco takovýho vodmávali v nějakým referendu či snad že by vo tom rozhodl aspoň parlament. A vo to tady jde. Nemám pocit, že byste si takovej přístup přáli většinově byť jenom vy tady na Kudle - pokud ano, voprav mě, třeba se pletu. Možná by sem mohla Daniela hodit takovou anketu - jak si přejeme, aby se společnost s epidemií vypořádala. Zatím ale platí, nebo to tak aspoň vypadá z reakce lidí všude kolem mě, že velká většina dává přednost maximální vochraně proti tomuhle konkrétnímu nebezpečí před zachováním chodu ekonomiky, služeb, kratochvílí... A dokud to tak je, těžko mluvit vo "blbnutí" - lidi ve vedení státu nemaj jinou možnost, než všechny ty vomezení a vopatření zavádět. Dává ti to smysl?
březen 25, 2020 21:06
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]