O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HRŮZOSTRAŠNÉ VIDEO Z PŘEJEZDU PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 únor 2020
Video, které tak vzrušilo snad každého, kdo měl možnost to sledovat, případně i proslov pana tamějšího starosty, už bylo konečně vysvětleno. A - mj. se také na sto procent potvrdilo, že je nebezpečné vynášet soudy bez přesné znalosti všeho, jak to skutečně bylo. Takže tedy:

 


 

 

 

 

 

 

Učitelky přebíhaly s dětmi přes koleje v Řeporyjích, i když byly spuštěné závory a blikala výstražná světla.

 

 

A jak to tedy bylo?

 

Vlaková souprava na skupinu v zastávce čekala. Že k ní mají takto přejít, vychovatelkám na dálku dával pokyn průvodčí i strojvůdce. Ten vlak, který stál ve stanici,  na ně čekal. Mj. stanice je jen pár metrů od toho přechodu. 

 

Tou tratí jezdí jen malé naftové motoráčky. Rychlíky tam nejezdí, protože ta trať tam není elektrifikována. Rychlíky tam projíždí jen zcela výjimečně, v případě výluky hlavní tratě z Berouna do Prahy přes Karlštejn a Srbsko. Taky je ta trať jednokolejná, taže vlaky v protisměru čekají ve stanici než projede protijedoucí celou tratí ze stanice do stanice.

Takže když projel motoráček, nic za ním ani v protisměru jet nemohlo!

 

Netvrdím že nedošlo k přestupku, ty učitelky tam v kolejišti neměly co dělat, ale ... nic se nestalo a ani se stát nemohlo. Bylo jasné, že v té době není žádný vlak, který by mohl tamtudy projet a děti nějak ohrozit. Takže vychovatelky děti rychle převedly, první vlak přejel předtím, a ten druhý jel až poté, co do něj skupinka nastoupila.

 

Je fajn, že jsou lidé všímaví, ovšem - než začnou někoho "křižovat",

měli by si vše řádně zjistit...

 

d@niela

 

 


Komentáře (6)add feed
... : andrea
Samozřejmě jít přes zavřené závory se nemá a zvláště s dětmi. Ale zajímalo by mě, kolik těch co to nejen kritizují, ale rovnou by vychovatelky lynčovali, by v reálu – i se svými dětmi, když by to tam znali, navíc by jim tam vlak „podržel strojvůdce“, tak kolik by jich počkalo další hodinu, a nechalo vlak ujet. Tipnu si: skoro žádný.
Jinak trať je tam jednokolejná. Ty vlaky musí na sebe čekat ve stanici.

únor 07, 2020 13:13
... : NČ
No když myslíš. Já už jsem křižoval a křižoval bych i teď. Když teda nic jet nemohlo, tak nemohlo. Ty tři slepice, který nedokázaly dovést děti na vlak včas, ty jako věděly stoprocentně, že nic jet nemohlo? Podle mě jde tady o princip.
Závory dole, červený světla svítěj, zvonek zvoní. Tady už, aspoň podle mě, neplatí žádný mávání ajznboňáka. Co kdyby to byl třeba nějakej trouba, kterej to nějak odhadl? No tak nebyl, zaplaťbůh, ale jak to jako ty slepice mohly vědět?
Pro mě je tohle naprosto nepochopitelný a neodpustitelný!
Když teda byli ti ajznboňáci takoví dobráci, že na opožděný slepice počkali, měli V PRVNÍ ŘADĚ zrušit signály a zvednout závory.
Bejt tam moje dítě, dneska už by bylo z toho baráku hrůzy odhlášený!
únor 07, 2020 13:23
... : Iris
No to video vypadá šíleně a v prvním momentě asi nikoho nenapadně pídit se a zjišťovat, jaké k tomu byly oprávněné důvody. Rozumím tomu - vlak je na dohled, jen pár metrů a čeká. Ale - souhlasím s NČ - jde o princip. Za viníky bych možná označila i ty dva ajznboňáky. Jestli lze zrušit signály a vytáhnout závory, to nevím, možná tam jsou zase jiná pravidla, která z principu měnit nejdou. Každopádně se mělo s dětmi přijít v pohodě a včas a tohle nedělat - fakt se na to nedá koukat a křižování se nedivím.
únor 07, 2020 14:38
... : d@niela
Tak pry ajznboňáci je vezli už tam, takze na ne cekali. A nástupistě je v hned vedle šraněk.
únor 07, 2020 15:29
... : Krakonoš
Tak já jsem se při prvním spatření tak rozlítil, že jsem napsal velmi odsuzující příspěvek. Pak, už s vychladlou hlavou, jsem si dohledal informace, mapu skouknul, jízdní řády postudoval - a rozlícení zmizelo, příspěvek jsem smazal. Jednokolejná trať, která se větví pouze ve stanici na 3 koleje. Peróny jsou hned vedle šraněk. Vod Zbuzan přijel jeden motorák, ten byl vidět na začátku záznamu,jak zleva přejel přejezd. Zastavil ve stanici. V tý stanici stojí i motorák vod Prahy - voni se tam ty motoráky míjej. Do něj chtěj učitelky s dětičkama nastoupit, to je ten, kterej "nestíhaj". Vony ho teda skoro stíhaj, vodjezd je v 11:59, záznam z 11:56, jenže vlaková cesta postavená, šraňky dole. Podle svědectví četa toho vlaku dávala skupině jednoznačně pokyn, že na ně čekají, že bez nich nepojedou = teda je nepřejedou. HLAVA 22: Vlak bez tebe nevodjede, čeká na tebe. Ale abys do něj mohl nastoupit a neporušit předpis, musíš ho nechat vodjet, aby se zvedly závory. Další jede za hodinu. Žádnej průvodčí ani fíra nemůže vypnout zabezpečení přejezdu, to je nesmysl (a pokud by to šlo a von tak učinil, nejspíš by se dopustil něčeho mnohem horšího než nechat nastoupit dětičky navzdory blikajícímu přejezdu). Nechť si každej představí sebe v tý situaci. Jak volá na toho průvodčího s fírou: Hele chlapi, já ze zásady na červenou nejdu, my tu s harantama počkáme další hoďku, díky, je to vod vás hezký!" Já bych teda nastoupil. A porušil. A ve vlaku bych to dětem velmí důkladně vysvětlil, proč jsem se tak rozhodl a proč jen v tomhle případě. Závěr, alespoň pro mě: Dětem naprosto nic nehrozilo. Učitelky se dopustily stejně riskantního a nezodpovědnýho chování, jako kdyby s nima přešly červenou na omylem zapnutým semaforu na přechodu na silnici přerušený napříč výkopem pro kanalizaci. Takže tentokrát bych je ještě nevěšel a svý dítě bych tam nechal chodit dál. smilies/cheesy.gif
únor 09, 2020 22:55
... : Iris
No Krakonoši, hledala jsem ještě další informace a dozvěděla se, že existuje nějaká pravomoc stanovená jakýmsi vnitřním předpisem, která těm nádražákům v určitých případech opravdu dává pravomoc - řekněme ručně řídit provoz. Což udělali a asi si to všichni obhájí. Nicméně - to video s dětmi na kolejích, na kterém nebylo vidět to ostatní, pořád považuji za hrůzostrašné a nedivím se reakcím, byť asi z neznalosti moc prudkým a předčasným.
únor 10, 2020 09:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]