O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NIC NEŽ NUDA A TRAPNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2020
Jak už to tak bývá, občas se něco nepovede. Každému. Ovšem průšvih je, když se něco nepovede někomu, kdo na to "něco" vybere peníze od velké skupiny lidí. A - pak je to velký propadák. Obdivuhodné ovšem je, že když jaksi zmršíte (abych byla velmi slušná) něco vy, tedy v malém, tak máte smůlu velkou, neboť to jde na vaše triko a musíte škody nahradit. Tedy, většinou. Ale když něco zvorá velká organizace?

 

 

 

Česká televize je za část své produkce vytrvale kritizována, ale koncem minulého roku sebrala odvahu a potichu odpískala zhůvěřilou taškařici To se ví, která se měla věnovat módnímu tématu dezinformací a fake news. Původně ČT oznamovala tento záměr s velkou vážností a pompou a nachytala na to jiná média. Jenže -  po několika pokračováních je konec. (Díkybohu.)

 

Celé t byla neuvěřitelně primitivní záležitost, která rozebírala spíše bulvární drby než skutečně vážné dezinformace. Na komerční televizi by se to ještě sneslo, na veřejnoprávní ČT nikoli.

 

Jako jeden ze stálých hostů vystupovala v pořadu Halina Pawlowská. Její prezentace ovšem silně připomínala její vlastní někdejší talk show Banánové rybičky, což byly různé všudemožně posbírané historky ze světa celebrit a jakási "lidová moudra" Pawlowské.

 

Už žádné líbíky pro Halinu za vtipy o Rusku. ČT v tichosti zrušila dezinformační estrádu

 

 

A když nám své názory k fake news předkládaly i takové myšlenkové veličiny jako Dagmar Patrasová či Helena Vondráčková, tak bylo jasné, že je to přímo luxusní nesmysl.

 

 No, viděl jste to někdo????

FRAU MÍCA

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : Milene
Neviděla jsem. Ale koukám, že Haliny je kus čím dál širší.
leden 14, 2020 09:15
... : NČ
Samozřejmě jsem neviděl ani vteřinu. Zárukou absolutní nekoukatelnosti jsou obě jména - Pawlowská, Háma. Ani netuším, kdy se to vysíralo. I kdybych neznal jména těch dvou zoufalců, stačilo mi, že někde psali, že to bude návod pro idioty, jak stoprocentně rozeznat pravdu od lži. Vzhledem k tomu, že když slyším nebo čtu o pravdě a lásce, zejména od těch obzvlášť "vyvolených" "umělců", vesměs antichartistů, dělá se mi fyzicky nevolno, nekouk bych na to ani zanic.
Dovolil bych si ale nesouhlasit s první větou tohohle článku: "každému se občas něco nepovede". U ČT je slovo "občas" skutečně zcela mimo realitu!
leden 14, 2020 10:36
... : doktor
NČ souhlas s poslední větou.

leden 14, 2020 13:12
... : d@niela
No, a kdyz si predstavim, jak velké má taková "inteligentní" blbost náklaady...
Vůbec, jo tu někdo, kdo by měl ponětí, kolik stojí jeden díl něčeho, na co se nikdo nedívá?
To rozhodně neni jako připálené jídlo v hospodě, tohle budou čísla s pěti nulama...
leden 14, 2020 14:49
... : Josef Kouba
Přítelkyně Marcella Marboe-Hrabincová, se kterou se znám 60 let, byla zvolena 11. července 2000 členkou Rady České televize.
Napsala o stávce televizních zaměstnanců po silvestru 1 ledna 2001 knihu-reportáž: bitva na kavčí hoře (soukromá zpověď členky televizní rady.) Kniha vyšla, ale byla rychle stažena. Listuji v této knize a zjišťuji, že i po 20 letech v roce 2020 se v ČTV mnoho nezměnilo.
Z knihy: Jedna z mnoha stížností, jež Rada ČTV řešila:
Pane generální řediteli,
Dne 26, 28 a 31 července 2000 jste odvysílali v pořadu Klekánice reportáž "Dokážu to", která se týká pedagogického projektu "Dokážu to?", V tomto "investigativním" pořadu se objevily desítky lží, spekulací, polopravd a manipulací z diváky. Chci si touto cestou stěžovat na absolutní tendenčnost pořadu s jednoznačnou preferencí zájmů jednotlivých skupin. Tento pořad neměl nic společného s profesionalitou pracovníků ČT, kterou deklarujete ve svém prohlášení o etice na vaší webové stránce... A další čtyři strany. Dopis podepsán asi dvaceti občany s vysokoškolskými tituly.
………………
A ještě z knihy perličku na závěr. Pan Zeman řekl na adresu pana presidenta Havla, který podpořil vzbouřence: Každý z nás, byť to i byla hlava státu, kdo vyzývá k porušování platných zákonů, nemá v české politice co dělat. Nevím co k tomu řekne paní Havlová, ale zdá se mi, že někomu zase nepodá ruku.
A taťka Klaus prohlásil: Jsem přesvědčen, že pro naši zemi není nic horšího než vítězství zaměstnanecké vzpoury, byť demagogicky schované za boj o svobodu slova.

leden 14, 2020 18:29
... : NČ
Cit. z tisku: Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice například na svém letošním 3. jednání 4. února 2015. Do problematiky vnesl jasno radní Michal Jankovec, který ve 135 minutě zvukového záznamu prohlásil:
"Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­...."
leden 15, 2020 05:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]