O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MIGRAČNÍ KRIZE JE ÚSPĚŠNĚ VYŘEŠENA? PDF Tisk E-mail
Středa, 01 leden 2020

V září 2017 rozhodl Soudní dvůr Evropské unie, že Evropská komise má zákonné právo nařídit členským státům EU, aby přijaly migranty žádající o azyl. Soud rovněž rozhodl, že členské státy EU nemají žádné zákonné právo se těmto příkazům nepodřídit. Zajímavý článek o tom napsal Soeren Kern.  Z něj vybíráme:

 

 

 

 

Německý ministr vnitra Horst Seehofer představil svůj plán reformy evropského azylového systému:

 

Klíčová část dokumentu požaduje, aby žádosti o azyl byly posouzeny okamžitě po příjezdu na vnější hranici EU. Tam by potom nově vytvořená Agentura Evropské unie pro azyl (EUAA) rozhodla, který členský stát bude odpovědný za převzetí žadatelů o azyl a za detailní zpracování jejich žádostí.

 

Seehofer doporučuje svůj plán uplatňovat trvale, a ne jen v krizových situacích.

 

Je na pováženou, že se tento plán vůbec nezabývá otázkou návratu ilegálních migrantů zpět do zemí jejich původu. Seehofer seznámil se svým čtyřstránkovým plánem reformy společného evropského azylového systému novou předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyen v Bruselu 2. prosince 2019.

Očekává se, že Ursula von der Leyen oznámí své návrhy týkající se migrace v únoru 2020, před následujícím šestiměsíčním předsednictvím Evropské rady, které začne v červenci 2020 a připadne Německu.

 

 

 

      -  "Zásadně odmítáme ilegální migraci a odmítáme to, aby pašerácké struktury rozhodovaly o tom, kdo bude žít v Evropě." — Český premiér Andrej Babiš.

      - "Postoj zemí V4 je jasný. Nejsme ochotni přijímat ilegální migranty do střední Evropy, protože jen díky naší přísné protimigrační politice jsme ekonomicky úspěšní a je u nás bezpečno. A to je něco, čeho se nevzdáme... My Maďaři trváme na svém právu rozhodnout, komu povolíme vstup do naší země a s kým chceme žít." — Ministr zahraničních věcí Maďarska Péter Szijjártó. 

 

 

Tak holt uvidíme.

Z internetu  od NČ

 

 

 

Komentáře (33)add feed
... : NČ
No tak jo. Spíš jsem se redakce ptal, jestli Kudla vůbec může bez svolení autorů volizovat články odjinud. V těch autorskejch právech se neorientuju. Tak teda může. Fajn. nZa sebe už k tomu ovšem vlastně nemám, co dodat. Migrační krize bude úspěšně vyřešena vytvořením nové Agentury Evropské unie pro azyl (EUAA) a rozkazem Evropské komise, s kterým je zakázáno polemizovat. nOni nám už Němci s Francouzema tu pravdu a lásku do palic natlučou, i kdyby nám přitom měli ty palice rozmlátit. nJakýkoli historický reminiscence jsou rozhodnutím EU zakázaný a trestný!
leden 01, 2020 17:38
... : kočka


J. Hutka: "Co je nejkrásnější, co je nejkrásnější? Usměvavé tváře."


leden 01, 2020 21:27
... : Petr Sysala
Mám prostý dotaz:
Proč se migranti nesnaží najít lepší domov v zemích kulturně, nábožensky, klimaticky a zeměpisně blízkých (SA, Kuvajt, SAE etc.).

Stále doufám, že je tu dost moudrých, kteří mne, prostého blba, dovedou k osvícení. Přece taková bohulibá instituce, jako je EU s říší v čele neorganizuje sprostou nelegální migraci a s tím spojený obchod a závratné zisky převaděčů! Copak to není kriminální čin?
leden 02, 2020 15:32
... : Josef Kouba
Z informací z leva i zprava se dá snadno najít odpověd. Oslabit Evropu ekonomicky a rozbít nacionalismus. To je důležitý krok v plánu na zavedení jediné světové vlády. Samotné EU je malá ukázka budoucího řízení všech států. Již před mnoha desetiletími byla migrace v plánu. Kaligan plan a Panevropa v plánu pokračuje.
Pokud by velení EU chtělo, tak do týdně na pobřeží Afriky do člunu nevleze jediný plaváček.

leden 02, 2020 21:57
... : Josef Kouba
I tato fotka potvrzuje, že v Africe umí "vyrábět" perfektní nafukovací gumové čluny různých velikostí.
leden 03, 2020 01:14
... : NČ
Už bez komentářr:
"Španělské úřady začaly odstraňovat žiletkový drát z hraničních plotů poté, co se na něm zranili migranti, kteří se pokusili hraniční ploty zdolat, aby se ilegálně dostali do Evropy."
leden 03, 2020 04:22
... : doktor
Holt uvidíme,ale celá migrační aféra je pro Evropu tragédie. Ahoj všem.
leden 03, 2020 12:52
... : Žena
Ráda zde čtu. Někdy se pobavím a někdy poučím. Nejsem zvyklá se písemně dohadovat s názory jiných, které také ani neznám proto moc nepíšu. Tyhle články mě ale již opravdu pobuřují, teď se ozvat musím. Všimla jsem si, že některé pisatelky s názory mě samotné tak blízkými najednou přestaly psát a to mně donutilo k tomuto napsání. Nemohu věřit, že tolik lidí je úplně bez srdce, nechce pomoc nešťasníkům a někteří se jim i vysmíváte. Styďte se! Ostatním které se nevysmívají přeji všechno nejlepší v novém roce a stále otevřené srdce i náruč. Jsou lidé kteří vaše srdce i náruče moc moc potřebují smilies/smiley.gif
leden 03, 2020 18:28
... : alka..
Kolik jich máte doma a jak konkrétně jim pomáháte? Mám srdce i náruč otevřenou ,ale pro naše děti.Pro nemocné se pořádají sbírky, tam ráda přispěju.Proč se hrnou jen do Evropy?
leden 03, 2020 19:23
... : Josef Kouba
Pro... Žena.
doufám, že jste si ty chlapce, kteří místo aby vzali zbraň do ruky a pomohli osvobodit svou vlast, prchají srabové do Evropy. Dobře si je prohlédněte, pěkně živení, každý má mobil a kde vzali peníze na zaplacení přepravy do EU jež údajně stojí 1200 $, to mi vysvětlete, když denní průměrný výdělek v jejich zemi je 4 $. (80 Kč.)
Nejsou mezi nimi jejich rodiče a ženy s dětmi, ty doma nechali na pospas nepříteli. Pokud se mezi nimi náhodou nějaká žena vyskytne, fotografové se mohou přetrhnout a za pár hodin je fotka ve všech časopisech světa. Ale fotku kdy žena jde v dešti bosa, má jedno dítě na zádech a druhé v náručí, vedle ní z leva i zprava jdou chasníci kterých tak velice litujete a mají ruce v kapsách.
Doporučuji také si pár těch šohajů vzít domů. Dejte mi vědět, jak vás uspokojili.

leden 03, 2020 23:36
... : NČ
Tak milá ženo. Já ti nedoporučím aby sis někoho vzala k sobě domů. Nechci to v Česku. Nikde a u nikoho! Ale ty, když máš takovou potřebu, se jim otvírat, nevaž se, odvaž se, vydej se za nima.
Akorát tam bacha s tím otvíráním, abys to nepřehnala a neskončila někde utlučená šutrákama.
leden 04, 2020 03:43
... : mamča
"Žena" je jenom provokatér. A až jí tu někteří z nás vysvětlí svůj názor nesouznějící s jejím, tak nás napráská některým vlivným "pomáhajícím organizacím", kterých je u nás jak hub po dešti. Různé soukromé vysoké školy chrlí davy absolventů zbytečných oborů, které najdou uplatnění jen v "neziskovkách". Tito absolventi pochopitelně budou hájit svoji společenskou nepostradatelnost, protože z něčeho žít musí.
Za chvíli se budeme bát vyjádřit svůj názor. V Německu se bojí už teď, k nám to taky přijde. Historie se přepíše, bez ohledu na to, kdo je vítěz a kdo poražený.
Včera jsem si listovala novým kalendářem s fotkami svých vnoučat, a upoutal mě v kalendáři červeně označený památný den, 9. března.
Nevěřila jsem vlastním očím. Je tam napsáno :
"Den památky obětí vyhlazení terezínského rodinného tábora"
Tak on to byl zřejmě jakýsi rekreační areál....


leden 04, 2020 06:47
... : NČ
No já ti nevim, mamčo. Každá milosrdná prostá duše nemusí bejt nutně hned provokatérka.
Ač je to neuvěřitelný, třeba to myslí upřímně (jak to kdysi bylo na bilbórdech ČSSD "Myslíme to upřímně". Pokaždý mě to rozchechtalo).
Ona je těch dobráků, co to myslej upřímně, někdy i plná Letná. Taky k neuvěření, ale je to tak.
leden 04, 2020 07:34
... : mamča
mia I : Mně připadá hrozné, že někdo může nazývat koncentrační tábor Terezín, táborem rodinným. Až vymřou pamětníci a jejich potomci, tak další generace, která se o hrůzách nacismu a koncentračních táborech ve škole neučí, bude považovat tyto tábory jen jako jakési dobrovolné společenství, něco jako krajanské sdružení (v tomto případě Židovské).
leden 04, 2020 17:28
... : mia I
rozumím Ti mamčo , nějaké zjemňování není na místě
leden 04, 2020 18:45
... : NČ
Historii píší vítězové. Nemusí to být trvale vítězové válek, ale vítězové momentální.

George Orwell (k Ministerstvu pravdy):
"Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost."
leden 05, 2020 03:38
... : NČ
Tohle sice nesouvisí přímo, ale jako důkaz totálního zblbnutí "moderní civilizace", to určitě souvisí.

"Transgender muž Reuben Sharpe porodil dítě poté, co mu darovala sperma transgender žena.
Britská média Sharpea, jeho partnera, a jejich dítě, překřtila na „nejmodernější rodinu“.
leden 05, 2020 05:08
... : *deeres*
... : Žena Nemohu věřit, že tolik lidí je úplně bez srdce, nechce pomoc nešťasníkům a někteří se jim i vysmíváte. Styďte se!

Není to poprvé, před nějakou dobou sem osoba s identickým vyjadřováním už zavítala, nepíše, jenom bedlivě sleduje, aby nám to občas napálila, pokud ne ještě něco horšího.
Bezejmenná soucitná ženo:
Kapka naděje sbírka, Debra sbírka pro děti EB, sbírka Srdce dětem, Konto bariéry, Tříkrálová sbírka, Fond ohrožených dětí,sbírka na děti s cystickou fibrózou, Žlutá květina, Červený mák...........
Jsme tak bezcitní, že přispíváme i na opuštěná zvířata. Zdá se ti málo potřebných našich vlastních občanů, ze kterých je mnoho dětí. A co důchodci?
Za zvláštní pozornost stojí situace důchodců. Oproti ostatním skupinám obyvatel hodnotí svoji situaci hůře: zatímco v průměru populace situaci materiální tísně v průběhu roku zjišťujeme u 35-40% obyvatel, u důchodců je to 50%.
https://www.stem.cz/zivotni-minimum-kde-vidime-hranici-chudoby/


Nebyla to naše země, která měla kolonie a na kterých založila svoji prosperita vyžíráním přírodního bohatství a minimálně placené lidské opráce. Teď jsme se stali kolonií i my. Proč bychom tedy měli ještě trpět za viny západních zemí. Ano, mějme srdce otevřená, ale jenom tam, kde se opravdu jedná o potřebné a to nejsou ti, co se nám sem snaží nasáčkovat a vyžrat nás jako kobylky a nakonec nám vnutit svoje pravidle, pokud ne rovnou nás připravit o život.
leden 05, 2020 08:54
... : Petr Sysala
V loni kolem 17. listopadu jsme na krátko prchli do Izraele a Jordánka. Jednak uniknout lživé propagandě kolem 17. listopadu, kterou jako pamětníci špatně snášíme, druhak se podívat na místa zajímavá a potkat jiné tváře, než vánočně zfanatizované davy.

Jedním z pobytů byla také poušť Wadi Rum v Jordánsku. Večer u ohně uprostřed pouště se vedli všelijak řeči v mezinárodním obsazení s hostitelem, potomkem starého beduínského rodu, jehož dědeček ještě pamatuje Lawrence z Arábie. Tato postava tam není vnímána příliš kladně, ale to není důležité. Zajímavější byl závěr debaty o této postavě:

Arabové nikdy nebyli, nejsou a nebudou jednotní. Ačkoli sdílejí jeden životní prostor, jednoho boha a skoro jednu řeč, každý si stále hlídá svou "studnu" a je ochoten zabíjet kohokoli, kdo se z ní napije nepozván. Dostat se například do Mekky je pro běžného muslima naprosto nereálné, jak cenově, tak potřebnou byrokracií.

Došla řeč také na migranty. Tady to náš mladý beduín (no, zase tak mladý nebyl, kolem 40) řekl jasně:
To nejsou žádné oběti válek, co se k vám valí, je to ta nejhnusnější spodina islámského světa, zloději a kriminálníci a to, co vzývají je "islam for beast" (jeho přesná slova) a stydí se za ně. Co ale není schopen pochopit, proč jim dovolíme chovat se tak, jak se chovají.

Když jsem se zeptal, jak bych dopadl já v jejich zemi, kdybych dělal to co oni, odpověděl jednoznačně: Zatčení, trest a doživotní vyhoštění (pokud bych se ho dožil). Po této odpovědi část spoludebatujících s Itále a Nizozemska zmlkla a již se dále nezapojovali. Mezi čtyřma očima mi pak hostitel řekl: Opovrhujeme vládami, které zrazují vlastní obyvatele. Jestliže nechají tu sebranku, aby terorizovala cizí zem a nic s tím nedělají, nezaslouží si přežít. Konkrétně k České republice pak řekl jediné: Ještě máte šanci, nepropásněte ji!

Tož tak.
leden 05, 2020 17:23
... : Žena
Pisatelé. Nečekala jsem vůbec že právě vy kteří jste zde zbyli se mnou budete souhlasit. Je mi líto, že páni a ženy s rozumem a srdcem na správném místě již zde nečtou. Protože právě teď je nás nejvíc potřeba. Dějí se nové věci které před tím nebyly a my k nim musíme zajmout naše správné stanovisko všude, ne jenom tam kde jsou všichni se stejnými myšlenkami jako mám já. Jinak celý cyber prostor ovládnou hulváti, nemusím je hledat daleko třeba hned pisatel úvodního článku a potom i další ohlasy k němu. Co kdyby tady někdo k novému roku napsal, kolik peněz poslal na charitní činosti v Africe, nebo na podporu tak správné věci, což je Milion chvilek panu Minářovi. Mám totiž jistotu, že nikdo z vás co jste tady zústaly neposlal nic. Zlehčováním a posmíváním se jen zakrýváte lakotu, ukazujete, že jste spokojení sami se svými penězmi také s trestně stíhaným předsedou vlády který odebírá všem potřebným pro sebe a s cynikem na Hradě. Třeba se někdo z vás zamyslí nebo třeba někdo z těch co už tady byli otráveni něco odpoví.
leden 05, 2020 19:12
... : NČ
Už to příliš často nepoužívám, teď mě ale nic jinýho nenapadá: SVATÁ PROSTATO!
leden 06, 2020 03:44
... : alka..
Že by se mikin přeorientoval??? Je to jeho styl
leden 06, 2020 09:40
... : NČ
Styl jo, ale málo infantilních smajlů. Spíš to tipuju na: "Vstanou noví bojovníci."
leden 06, 2020 09:45
... : *deeres*
Je to už dlouho a psala sem podobně nějaká Barbora, stejná holubička z nějaké neziskovky. Mohla by si přečíst, koho to vlastně podporuje, pokud tak vůbec činí a není to pouze provokace.
leden 06, 2020 10:36
... : *deeres*
Ženo, ženo, máš alespoň základku? Místo provokací se douč češtinu!

Je mi líto, že páni a ženy

Nejspíš sem nepíší žádní páni velkomožní, spíše pánové.

poslal na charitní činosti v Africe,

Nepoužívej cizí slova, když neznáš správné znění!

Zlehčováním a posmíváním se jen zakrýváte lakotu

Kým,čím? se tážeme, asi to mělo být úpně jinak, lakota nikoho nepřikryje.

musíme zajmout naše správné stanovisko

Zajmout a arestovat!

Mám totiž jistotu, že nikdo z vás co jste tady zústaly neposlal nic.

Já mám zase jistotu, že zůstali se píše s kroužkem a s měkkým "i".

Interpunkcei máš za pět, ta zcela chybí.
Mikin to určitě nebyl, ten česky umí.
leden 06, 2020 10:57
... : žena
Vidíte kvůli pár malým překlepům mně osočujete to je obvyklá taktika když k diskutování nejsou argumenty, tak se osočí druhá diskutující která má pravdu a proto s ní diskutovat nedokážete. Já ale nechci dělat nějaké sváry, tak jsem se opravdu slušně ptala kolik jste vy na ochranu lidskosti a demokracie vynaložily úsilí a peněz. Z odpovědí jen čtu jasné odpovědi že vůbec nic a ani na setkání milionu chvilek pro demokracii se nedostavily a při tom má Babiš už zas střet zájmů co dnes hlásí v rozhlasu. Vždyť to musíte vidět ale vidět nestačí když je nutné aby jsme všichni už promluvily společně s panem Minářem.
leden 06, 2020 12:06
... : *deeres*
Hele sluníčko, to nejsou překlepy, tobě nic neříká shoda přísudku s podmětem, dokonce ani velké písmeno u názvu.
na setkání milionu chvilek pro demokracii se nedostavily

aby jsme všichni už promluvily společně s panem Minářem

Tady má být abychom! A hned dvakrát špatně ypsilon, místo měkké "i".
Doporučuji tento test:
https://www.mojecestina.cz/article/2009030802-test-shoda-prisudku-s-podmetem-3

Argumentovat s tebou opravdu nehodlám, protože to, jak posuzuješ, co se kolem nás v současnosti děje a jak přesto tady vedeš sluníčkovské řeči, odpovídá tvé úrovni znalosti českého jazyka.
Nakonec, argumentů zde bylo uvedeno hodně, tak si najdi proč Minář není ten správný guru.
Jeminkote, vážně si myslíš, že jsi to zrovna a pouze ty, kdo má pravdu?
leden 06, 2020 13:11
... : Milene
Pro mne tedy neexistuje spojitost mezi tím, že jsem proti hromadnému přesunu ilegálních migrantů do Evropy a lakotou. Znamená to snad, že když nesouhlasím s jejich islámskou kulturou, že jsem i lakomá. Nerozumím jejich myšlení, mají tak rozdílná morální pravidla. Nechtějí se začlenit, nechtějí pracovat. Nejsou tady problémy s ukrajinskou nebo vietnamskou kulturou. U nás je tolik potřebných dětí, invalidních, nemocných, opuštěných, týraných i týraných zvířat a dalších, kteří mají finanční problémy. Proč bych měla posílat peníze do Afriky. A také to nesouvisí s tím, že nechodím na demonstrace. Protože si myslím, že Babiš nikdy dobrovolně neodstoupí, tak se musí počkat do dalších voleb.
leden 06, 2020 14:27
... : NČ
Dost dobrý, Deer. Až teda na jednu shodu, která je dvojznačná. V testu jsou dvojznačnosti nepřípustný!:
Děvčata, proč jste včera nepřišl a ? Mohl i bychom jet s vámi?

Mohli nebo mohly - obojí je možný, když věta nenapoví, kdo se ptá.
----------------------------
Co se týče úrovně chvilkařů a dobrotrusů, nelze čekat víc, než omílání brainwashingu ČRo a ČT.
Včera to teda byl skutečnej teplej nářez. V poledne Otázky - děsivá manipulace. Zvlášť asi 10 minut, věnovanejch nezákonný matraci MUDr. Ratha.
Večer pak ještě, teplej pořad s názvem snad nějak "Pravda a láska", sestával z polopravd i přímejch lží, včetně Milionu vteřin nenávisti. To je pak těžká věc. Litoval jsem tam akorát jednu slušnou dámu - jakousi význačnou akademičku, která evidentně neměla tušení, jakýho bahna se bude účastnit. Návodnejm otázkám tloustnoucího oslizlýho manipulátora ovšem čelila vytrvale a s noblesou. Vydržel jsem asi dvacet minut.
Dramaturgie, která cílí na mladý ročníky, si ovšem neuvědomuje, že děti mezi 10 až 25 let vůbec na televizi za celej rok nekouknou. Jedinou diváckou skupinou, která to žere a čerpá z toho "myšlenky" o kterejch je pak přesvědčená, že jsou vlastní, jsou manipulovatelní dospělí zoufalci.
leden 06, 2020 14:43
... : NČ
Eště mě napadlo z "Marečka": Sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc. To byla nádherná scénka.
leden 06, 2020 15:11
... : Bara
Jen pro zajimavost bych chtela videt tu hromadu financni a materialni pomoci, rekneme tak od roku 1960 az do dnesniho dne, co sla celosvetove na Afriku, k tomu lekari bez hranic a dalsi a dalsi...…
Jsem toho nazoru, ze jsme Africany zkazili, nejsou schopni si sami neco vyresit, nejsou zvykli sami sobe pomoci, na vsechno maji hned pomoc "z venku"......
leden 06, 2020 15:13
... : *deeres*
Já si pamatuji, jak z mé první výplaty výplaty 730,- Kčs, v roce 1967,jsem ne(povinně) musela odevzdat 30,- Kčs na černoušky, aby měli na mléko.
Kolegyni vybírání naštvalo a vrazila výběrčímu krabici Sunaru a ještě k tomu měla rasistické řeči. Vůbec jsme tehdy nechápala, jak může být tak nepřátelská vůči malým černouškům s nafouknutým bříškem hlady. Dneska ty tehdy zachráněné děti, nebo spíše jejich potomci, vraždí v Evropě.
leden 06, 2020 15:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]