O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LETOŠNÍ VÁNOČNÍ POSELSTVÍ PREZIDENTA PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2019
Ne, že by mě pan prezident nějak překvapil. Po sedmi letech jsem žádný překvapení čekat nemohl a ani nečekal. Závěrečnej "bónmot", přání bolesti, s vysvětlením, co tím myslí, si, aspoň podle mýho gusta, mohl odpustit, ale takoví už jsme my, ješitní vrtošiví staříci. Budiž mu prominuto.
 

 

Část věnoval ekologii, taky neřekl nic novýho ani překvapivýho, zato reakce právě na tuhle část byly a jsou vesměs drtivý. 

Jen pro připomenutí, co řekl:

 

„Evropská unie produkuje 9% světových emisí. Těch 91%, to jsou Spojené státy, Rusko, Čína, Brazílie, Indie a další země. Mohlo by se teoreticky stát, že průmysl by se přestěhoval za levnější energií do těchto zemí a z Evropské unie by se stal ekologický skanzen s nižší životní úrovní jeho obyvatel."

 

Aktivisti jsou pobouřeni, co si to ten Zeman zase dovolil. On tomu nerozumí, od toho jsou tady přeci oni! Aktivisty chápu, ti mají pobouření v popisu práce. Vždyť on by je nejradši připravil o jejich živobytí, a co by si pak počali?  Přece nepůjdou ke kase do Alberta za směšnejch 30 tisíc měsíčně, když jim to aktivističtění tak krásně vynáší.

 

Ale teď zrovna jsem dočetl další pobouřenej komentář, tentokrát od bejvalýho brankáře Haška, kterej se údajně chce ucházet o prezidentskou stolici. 

Tohle mě zaujalo:

 

„No, popravdě raději ‚podřežu větev‘ evropské a naší ekonomice, než abych riskoval to, co bez té ‚podřezané větve‘ může následovat. Jednoduše raději budu ‚chudší‘ a žít déle. Raději budu žít v zemi, která bude v tomto ‚ekologickém‘ myšlení vzorem, než bych riskoval dřívější umírání kdekoli.“ 

 

Tak mě napadlo, když je ten brankář tak odhodlanej, proč ještě nezačal bojovat ve svym sportovnim oboru? Na co čeká? Musí přeci vědět, kolik energie spotřebujou umělý ledový plochy, vyhřejvaný fotbalový trávníky, vytápěný sportovní haly, umělý zasněžování, všechna ta soustředění, mistrovství, olympiády.

Taky letecká přeprava výprav i diváků kolem celýho světa. Proč teda ten brankář nezůstal radši chudej a nepropagoval ekologický myšlení, proč po celej dosavadní život riskoval dřívější umírání kdekoli, a bez skrupulí plnou hubou a s mlaskáním konzumoval výsledky devastace celý Zeměkoule?

 

 

  
 
 

Proč v době, kdy byl ve světě známej,  nebojkotoval na protest hokejový ligy, turnaje, pokud budou hraný na umělym ledě ve vytápěnejch halách? Atd. atd... Zrovna tenhle pokrytec non plus ultra, zkrachovalej a zadluženej "podnikatel", nadává Babišovi, Zemanovi, a chtěl by dělat prezidenta.

 
Sorry jako, ale mně to připadá jako totální nehoráznost a drzost, kterou mu snad nemůžou sežrat ani členové sekty Svědci Mikulášovi (i když, zrovna ti asi jo, ti sežerou všechno, co jim Mikuláš nadělí).

 

 

Všechno nejlepší do NR

přeje všem NČ

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : Josef Kouba
„No, popravdě raději ‚podřežu větev‘ evropské a naší ekonomice, než abych riskoval to, co bez té ‚podřezané větve‘ může následovat. Jednoduše raději budu ‚chudší‘ a žít déle. Raději budu žít v zemi, která bude v tomto ‚ekologickém‘ myšlení vzorem, než bych riskoval dřívější umírání kdekoli.“
......………….
Nevím kolik ročně slavný brankář vydělal, prý je to...no... hodně peněz. Kázat víno a chlastat vodu umí kdejaká zbohatlík. Seberte mu peníze, dejte mu jen 12 tisíc penze a potom si poslechněte jak bude zpívat o CO2.
prosinec 30, 2019 08:08
... : andrea
Tak jsem si říkala, jak je tu zas nezvykle poklidno a hlavně slušno, a ono to asi bude tím, že tu "chybí" bojovník proti rudohnědým kremloidům. Snad mu nezamrzl humor... smilies/grin.gif


prosinec 30, 2019 10:46
... : andrea
Milion chvilek nebyl špatný nápad, jen mi to připadá jako nedotažené. (Docela by mne zajímalo, kdo a jak a proč ten název vymyslel.)
Teď jen, aby ty otázky, které položili, také někdo zodpověděl...
Ale snad to mají v plánu pro další rok, další demonstrace.
prosinec 30, 2019 10:51
... : NČ
Tak bych řekl, že prezident v projevu vynechal Ovaroidy, Chrchloidy, Busešoidy, Kremloidy, Chvilkoidy. Akorát dloubnul do Grétoidů. To je pak těžká věc, když prakticky není nic, proti čemu "bojovat".
prosinec 30, 2019 15:06
... : *deeres*
Ono je úplně jedno, co tam prezident řekne, stejně něco bude vadit. Když nebude vadit co říká, bude vadit, jak vypadá. Je to těžký, když s tou nakloněnou hlavou se nevejde na poštovní známky.
tam se nevejde, ale na protestní transparenty Milionu chvilek to bude v pohodě.

Karel Ćapek: Děsím se davu! Je to nejkrutější a nejhloupější ze všech přírodních živlů

Zatím jenom požadují konec vlády jedné strany, co asi bude příště?
prosinec 30, 2019 17:21
... : doktor
Všem Kudlankářům přeje doktor do celého roku 2020 hodně štěstí,zdraví a stálé vídání na těchto bezva stránkách naší Kudlanky !
leden 03, 2020 12:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]