O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

O NEUVĚŘITELNĚ LÍNÉ PRINCEZNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 prosinec 2019
Přejít na obsah
O NEUVĚŘITELNĚ LÍNÉ PRINCEZNĚ
Strana 2
Dneska vám budu vyprávět Pohádku o líný princezně. Líná princezna byla tak líná, že si byla líná i napustit vanu a tak se většinu života sprchovala. No, ale vanu měla krásnou. To jako zas jo. Rohovou. Prostornou a se střešním okýnkem nad ní, takže hvězdy, romantika. Jednou v zimě přišla celá zmrzlá z vyjížďky na koni a tak se rozhodla, že výjimečně nebude líná a napustí si tu vanu…

 

 

 

 

 

 

 

A že když už, tak už, a nalila si do ní vonné esence, a rozestavěla na její okraj svícínky, a zapálila svíčky, a nalila si suchý Martini …. a hup tam.

No jo. Jenže znáte to.

Půl hodiny čekáte, než se to napustí, u toho něco vypijete a když si tam konečně vlezete... no zkrátka princezna zjistila, že se jí chce čůrat. Nejdřív to vypadalo, že to vydrží, ale komu se chce mačkat čůrání v horký vaně? Aha? Nikomu.

 

 

Související obrázek

 

A komu se chce z ní ven a jít na záchod? Nikomu. Nechtělo se ani princezně. Chvilku dumala, co jako s tím. Až jí napadlo... ale... fuj. Zastyděla se. Není ti pět, aby sis čůrala do vany. Tak dumala dál. Koukala kolem sebe, až jí zrak padnul na takový jako větší, no vlastně dost velký obal na svíčku. Nádhernej. Stylovej. Z výletu na Křivoklát.

 

Jako věděla, že tohle by princezny asi dělat neměly, ale konec konců, princ veškerej žádnej, nikdo nikde.... vzala svícínek a vyčurala se do něj, jako že to po koupeli vyleje.

 

No jo, jenže. Po koupeli byla tak zrelaxovaná, že usnula jako kolegyně šípková. A nevzpomněla si ani druhý den, a pak si zabalila kufříček a odjela na výlet.

Na týden.

 

Když se vrátila a otevřela dveře svých komnat, porazil jí děsnej puch. Chodila, čichala. Nic nenašla. Nejhorší to bylo v koupelně a jako kolem vany.

 

Tak povolala královského opraváře odpadních rour.

 

 

 

Opravář přišel, zavětřil a pravil: Smrdí to jako močůvka. To bude odpad a nasypal do něj takový množství kouzelnýho prášku, že by to zabilo kolonii krys i s Landou, a nechal to působit přes noc. Nic.

Smrad by se byl býval dal krájet.

 

I povolala opraváře znovu. Tentokrát se šroubovákem a hákama a započalo velké čištění vznešeného odpadu. Vana se rozebrala. Dalo to fušku, našly se tam zajímavý věci, ale smrad se z komnat ne a ne vzdálit.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]