O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VYUŽÍT A ZPENĚŽIT SE DÁ VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro burlesqueShow zvaná burleska zažívala vrchol ve třicátých letech minulého století. Ve světě se její sláva obnovila v devadesátých letech a nyní začíná být opět populární. Co se pod názvem burleska skrývá? Kabaretní show plná tance, hudby, kostýmů, nadsázky a ironie. Hlavní roli v ní hraje ženské tělo. A ač si to mnozí myslí, nejedná se o klasický striptýz. Měla jsem možnost - ne "naživo", ale v televizi - pár burleskních a docela hezkých vystoupení vidět.


 

 

 

 

Výsledek obrázku pro wendi superstar burlesque

 

 

Ovšem to, co jsme viděli – nebo spíše na co jsme s očima i ústy dokořán zírali během vystoupení uchazečů o vítězství v show „Česko Slovensko má talent“, bylo něco neuvěřitelného a za mne neženského, až odporného. Porotci už jistě viděli během doby, co tento útvar existuje, hodně bizarností a neuvěřitelných věcí.

 

Ale vystoupení, s nímž přišla letos do soutěže španělská super-vnadná burleska pod pseudonymem Wendi Superstar, ještě nezažili.

 

28letá Španělka totiž přišla na pódium nahoře bez, měla zakryté pouze bradavky. Odstartovala pak doslova prsní show, kdy se svými obřími ňadry pohybovala do rytmu, provozovala veletoče a vůbec s nimi dovedla věci, o nichž si může většina žen nechat jenom zdát.

 

A porotci i celý sál jen zírali…

Ovšem - čeho je moc, toho je příliš…

 

Nebo jste byli stejně unešeni jako porotce Jaro Slávik?

 

Pokud jste se dívali - jak se to líbilo vám?

d@niela

 


Komentáře (6)add feed
... : Krakonoš
Asi takhle: Estetický provedení:0 Technický zvládnutí prsních ploutví: 10
smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif
Podobně bizarní bylo taneční vystoupení tlusťocha Triggera Happyho z Austrálie. Tančícíc čuník s pohybovým talentem se taky nevidí každej den. Ale vlastně pobavil.

Co mi navopak přišlo hezký, byla role Evy Hacurový v prvním dílu minisérie "Jak si nepodělat život". Taky burleska. Navíc bych řekl, že děvče tu roli skvěle zvládlo a je sympatická. Macanda se může tanečně pohybovat i vkusně. smilies/wink.gif
prosinec 09, 2019 22:21
... : Milene
Tak tuhle lepou děvu jsem neviděla, ale toho tančícího tlusťocha, ano. To jsem nevěděla, jak to mám pojmout. Ocenila jsem jeho pohybový rozsah, zvednul nohu vysoko jak baletka. To jsem teda fakt čučela.
prosinec 10, 2019 09:19
... : *deeres*
Nedívala a o nic jsem nepřišla, jenom, když se jí podívám na ruce, co tam má místo nehtů, tak se otřesu. Burleska by neměla být vulgární.
Běloši ženu hodnotí podle toho, co je jim vnucováno módním diktátem, bez ohledu jestli to je zdravé. Tak v soutežích krásy a v modelingu figurují holky, které mají spíše podváhu.
Pořád jsou ale oblasti, kde těžkotonážní slonice, jsou vyvažovány zlatem.

Kolik místa zabírá žena v manželově domě, tolik místa jí náleží i v jeho srdci, říká se v Mauritánii, chudém sahelském státu v západní Africe.
Tohle je dost otřesné a děje se to i v jiných státech v Africe:
http://www.czech-press.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=6698:vykrmna-manelek-sp-167206632&catid=1709&Itemid=148

Jenom další extrém, vnucovaný ženám.
prosinec 10, 2019 09:58
... : NČ
Nějaký soutěže by se mohl zúčastnit i starosta Řeporyjí, se svejma břichořitníma tancema.
prosinec 10, 2019 11:08
... : doktor
Škoda,nedívám se a tak jsem přišel o příležitost s vámi si zalaškovat na toto téma.Ahoj.

prosinec 10, 2019 12:35
... : d@niela
doktore, tato neuvěřitelná dáma je ti zcela (no, na kouknutí) k dispozici na youtube...
zadej si WENDI-SUPERSTAR...
prosinec 10, 2019 19:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]