O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SNĚŽNÉ MEGALOMANSTVÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 únor 2008

PŘIŠLO E-MAILEM: Během víkendu 8.-10.2. začaly bagry a těžké náklaďáky odvážet sníh z Jizerské lyžařské magistrály (od Smědavy po Soušské silnice směrem ke Kasárenské, během pátku a soboty byl zlikvidován asi 1km magistrály, práce dále pokračují) a dále z louky na Jizerce u záchytného parkoviště jakožto i z dalších míst v Jizerských horách.

 

 

 

     Těžká technika odváží sníh do Vesce u Liberce na dvoukilometrovou trať závodů pro několik desítek profesionálů.

 

     Přitom ničí magistrálu, kterou využívají tisíce rekreačních lyžařů a likvidují sníh na chráněných loukách v památkové rezervaci Jizerka. Mistrovství světa v lyžování v Liberci v nadmořské výšce 400m se ukazuje být tragickým omylem. Na něj doplácí zázemí pro rekreční lyžování využívané desítkami tisíc aktivních sportovců jakožto i příroda Jizerských hor.

 

prosím, zde si můžete kliknout na pár snímků:

 

chráněná krajinná oblast I.

chráněná krajinná oblast II.

chráněná krajinná oblast III.

 

     Tato megalomanská akce bude stát stovky milionů korun, přitom aktivním rekreačním lyžařům nic nepřinese. Za rozpočet mistrovství by bylo možno několik let upravovat běžecké tratě ve všech českých a moravských horách. Světový pohár letošního roku je relativně malá akce proti mistrovství světa plánovanému na příští rok. Ještě hrozivější jsou ambice uspořádat v malém zadluženém Česku olympiádu. Politici, podporující takovéto nesmyslné akce, si nezaslouží vaše hlasy v příštích volbách.

 

     Na základě pozvání rozhořčených lyžařů přijeli na místo reportéři České televize. Natočili záběry z likvidace magistrály doplněný kritickým komentářem trenéra českých olympijských medialistek Zdeňkem Cillerem. Cenzura však tyto záběry do televizního zpravodajství zřejmě nepustila...

 


 

Kdo nesouhlasí s takovýmto svážením sněhu, měl by se především obrátit na stránky www.liberec2009.com a svůj názor napsat Kateřině Neumannové v rubrice "Napište nám". Ostatně to není poprvé, kdy se jméno Kateřiny Neumannové objevuje v souvislosti s porušením omezení daných ochranou přírody.

 

 

Jaký je váš názor na

tento způsob podnikání?

 

toulavej

 

 

 

Komentáře (15)add feed
ok, : bb
napsala jsem jí

únor 14, 2008 13:43
PORUČÍME VĚTRU, DEŠTI.... Kam se hrabe KSČ i s KSSS s nejvyšším polibdírem : NČ
To byli naprostí břídilové proti "tržnímu hospodářství" = trhni, co můžeš.
únor 14, 2008 13:55
napsala jsem jí - : ivanka
tedy, Kateřina hrabe - ta už na to bere bagry.
Fuj!!!!!!!
únor 14, 2008 13:58
Za našich mladých let se jezdilo za sněhem na hory. : mamča
Ani v největší opilosti by nás nenapadlo navážet zmrzlou vodu z hor někam na náměstí, aby si pár sportovců mohlo zaběhat dokolečka.
Jdu něco sesmolit, i když si myslím, že Katce Neumannové jsou názory obyčejných lidí fuk. To je názorný příklad toho, jak někdo dokáže zblbnout ze slávy.
únor 14, 2008 14:17
kam s ní? : zigi
Naše slavná ,čistá antidopující´ běžkyně na lyžích zlatá Kačka, která si vyžalovala olympijské medaile na základě dopingové aféry ruských závodnic (zloděj křičí: chyťte zloděje!), skončila svoji závodní činnost a nastala otázka: kam s ní? Jak ji zaměstnat, aby jí neklesla životní úroveň? Kam s ní, když kromě běhání na lyžích nic jiného neumí? Tak se vymyslel posta šéfty MS v Liberci. Vyhodli stávající šéfy a paní Kateřina začala řádit. A aby jí neušly penízky, když jí zima zradila, začala hrabat, tentokrát nejen peníze, aled i sníh, aby si zahojila svoji ješitnost. To se nám ty její medaile pěkně prodražily...
únor 14, 2008 14:21
Ještě mě napadlo : : mamča
Co na to naši zelení ekologové ? Vláha na horách bude chybět, stejně jako určitě neudělalo přírodě dobře těch pár set náklaďáků a bagrů. Normálně se bijí za každou žábu, a tady najednou nic ?
A co majitelé penzionů v Jizerských horách, co celou zimu čekají na sníh, který jim přivede turisty ? Co kdyby se naštvali a podali hromadnou žalobu pro likvidaci jejich podnikání ?
Hlavně že si Katka neodváží sníh od svého penzionu na Šumavě... smilies/sad.gif
únor 14, 2008 14:25
Katko, Katko... : Los evropský
kdo by čekal, že se z "miláčka národa" vyklube taková běsná p...? Jistě tam už varovné symptomy byly, ale národ, jako každý správný zamilovaný blbeček, nic neviděl...nebo to tak dokonale maskovala... Kateřina Neumannová mi byla vždycky docela sympatická, ale tohle, to už je vrchol všeho. nemám slov.
únor 14, 2008 14:44
... : korčagyn P.
Za tyhle výmysly typu lyžování na Hradě nebo MS v pahorkatině by se měl někdo zodpovídat. Nejsme SAR, abychom mohli lyžovat pod střechou celý rok. Poručíme dešti, větru...,změníme počasí atd. Paní Neumannová a její tým mi připomínají státní diktaturu Číny. Udělají vše pro to, aby bylo po jejich za cenu narušení přírodní rovnováhy a odebrání sněhu z lokalit, kde je vegetativní spánek. To jsem zvědav jak tato "dáma" zvládne pořádání SP v Liberci 2009, protože co předvádí dosud, je úplná tragedie! -hospodaření s penězi, organizační schopnosti, charakter - je této osobě naprosto cizí. Její sláva jí poněkud vytrhla z normálního života. Radši ať už odstoupí z vedení pořádání zamýšleného podniku a běhá si po lesích, když jí to tak baví. Ale myslím si, že paní Neumanovou nějaká anticena či co, zase tak nebere. Ta už má dávno oblečenou hroší kůži a drzost všech těch zlatokopů, kteří se obohacují ze státního rozpočtu. Je největším zklamáním pro všechny slušné lidi. A věřímm, že máslo na hlavě mají i ti, kteří ji do vedení dosadili.

únor 14, 2008 15:44
Byla jsem se kouknout, co na to "Neviditelný pes". : mamča
Ondřej Neff tam má hezký článek a pod ním řadu komentářů. Jeden přispěvatel pod přezdívkou Kyklop, mě odboural. Cituji : "Proč nedovezou levný sníh z Číny?" smilies/cheesy.gif
únor 14, 2008 16:30
mamčo,Neviditelný pes a pan Neff : skaz
smilies/grin.gif jsou moji favoriti,dnes jsem nestíhala,tak dohledám.Jinak?Co k tomu dodat?
únor 14, 2008 18:20
toulavej, : wendy
teď jsem ti málem vyznávala lásku pod článkem o Červené Karkulce a vidím, že jsem se nemýlila a rozumní jedinci se dokáží na skutečně důležitých věcech dohodnout a to bez rozdílu ras, pohlaví a různého vyznání, chtějí-li. Podobné "podnikání" odsuzuju také, od lyžování v cetnru Prahy po tyto superakce. Když na to nemáme, tak to holt dělat nemůžeme. Chápu že když máme řadu vynikajících sportovců, bylo by to fajn - ale až se to tu srovná a budou na to peníze.
A teď jdu na ten příspěvek liberec2009com...myslím že si to za rámeček nedají.
smilies/angry.gif
únor 15, 2008 07:48
wendy, já už jsem tak neuvěřitelně starej, : toulavej
že si už ani nevzpomenu kdy naposled a jestli vůbec někdy, mně nějaká vyznávala lásku . . .
A teď Ty tady, veřejně málem vyznáváš. Jsem Ti za to moc vděčnej, jenom nevím, jak dlouho si to budu pamatovat . . . Ale díky, potěšilas mě i s tím málem :-)))
únor 15, 2008 10:01
Korčagyn P.: : Los evropský
teď už jenom chybí, aby pí.. Neumannová objednala letadlo z Ruska (tam už to mají vyzkoušené) na rozhánění mraků, příp. jejich posypávání nějakým práškem, to kdyby se Pán Bůh rozhodl, že jim do toho doneseného sněhu příp. závodu bude pršet...
únor 15, 2008 12:00
Los evropský : mamča
V budoucnu můžeme očekávat, že na Lipně se pojedou rychlobruslařské závody, o kousek níž po proudu ohřejeme Vltavu pro plavecké závody, a Bursíkovy větrníky budou nadhánět vítr surfařům.
Pak bych navrhovala ještě závody vodních skútrů na rybníčku Brčálníku a Rákosníček jim bude dělat časomíru.
únor 15, 2008 12:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]