O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO PRÝ ZAS TRUMP ZAVINIL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2019
Výsledek obrázku pro fake news png

Demokratická členka US Kongresu, Ilhan Omar, vypustila nedávno do médií zprávu o smrti devítiměsíčního chlapce v Texasu, prý z důvodu škrtů ve federálním zdravotním pojištění, způsobených kým jiným, než prezidentem Trumpem. Obvinila tedy prezidenta, že přímo zavinil úmrtí nemocného chlapce. Protože podobných zpráv a obvinění jsou noviny, televizní vysílání i sociální sítě plné, běžný čtenář sdělení zaregistruje a zareaguje v souladu se svou rozumovou kapacitou. Povětšinou si asi řekne, přece by nám nelhali, smrt dítěte je vážná věc, a už se těší, jak to Trumpovi spočítá (pokud tedy ví kdy a kde se konají volby).

 

 

 

Související obrázek
 

 

A jak to bylo opravdu? 

 

Chlapec v žádném případě nezemřel. Matka jej s modrajícími rty přinesla na lékařskou pohotovost do nemocnice, kde byl ošetřen a diagnostikován mu virus dýchacích cest a okamžitě přesunut na JIP. Při příjmu v nemocnici se však ukázalo, že chlapec nemá zdravotní pojištění. Dále se zjistilo, že matka při požadované pravidelné roční obnově pojištění ani po vyzvání nepředložila požadované dokumenty. (Prostě na to zapomněla či co...) Zmocněnec pojišťovny tedy okamžitě kontaktoval matku, vyžádal si od ní patřičné dokumenty, a nyní jsou všechny její děti (chlapec nebyl jedináček) pojištěny.

 

 

Kristin Johnson at home in Houston with her son Elijah.

 

 

Ilhan Omar později upravila svoji zprávu a uvedla, že chlapec „málem“ zemřel. To by se ale stalo především kvůli matce, která přivezla chlapce k ošetření opravdu až na poslední chvíli. Ve oné zprávě je rovněž uvedeno, že matka se hrozí možných účtů z nemocnice… Jenže proč? Přeci matce bylo vysvětleno, že toto dětské pojištění je vždy retroaktivní, tedy že zahrnuje i dobu, kdy jednotlivec nebyl pojištěn. Neuvěřitelné, co?

 

Nutno dodat, že dětské federální zdravotní pojištění ve spolupráci s jednotlivými státy je povinno děti do 18 let pojistit, i když nemají žádnou soukromou zdravotní pojistku. Vyžaduje se pouze spolupráce rodičů při vyplnění přihlášek a poté jejich každoroční obnova přes internet. Pojištění je tedy pro děti zcela zdarma.

 

Tolik tedy k zprávě, že „Oranžový muž zavraždil další oběť“. Matka má prý dodnes noční můry z toho, co by se stalo, kdyby je nemocnice nepřijala. Neuvěřitelné, a co kdyby do jejich vozu narazil cestou k ošetření meteorit?

 

TAKÉ JSTE PŘESVĚDČENÍ, ŽE "CO JE PSÁNO, TO JE DÁNO"?

 

KASPER

 


 

 

 

Komentáře (37)add feed
... : Mikin4
Pani Ilhan Omar je opravdu nove zvolenou clenkou kongresu a je to dama mirne potrhla, ktera si casto nevidi do pusy. Na druhe strane je pro sve mladi a nezkusenost malo vyznamna a nikdo by si ji prilis nevsimal, kdyby ji tolik nepopularizoval prave prezident Trump.
Ale on asi musi - volby se blizi, jeho popularita je porad 41% souhlas, 54% nesouhlas a tak je nutno volice presvedcit, ze opozicni demokrati jsou banda radikalu, komunistu a musulmanu.
Jeho snahy co se zdravotniho pojisteni tyce, jsou navic spise k placi. Volicum slibil "uzasne zdravotni pojisteni za nepatrny zlomek ceny", ale jedine co za ty tri roky dokazal je, ze se neuspesne snazi znicit tzv. Obama care.
Co me na clanku pana Kaspera zaujalo nejvice je, ze i kdyz sleduji americke zpravy pravidelne (CNN, FOX, CBS) nikde jsem tuhle novinku nezaznamenal. Amerika ted zije dvema poslednimi Trumpovy skandaly - jeho zradou kurdskych spojencu a jeho pokusem o vydirani Ukrajiny pomoci pozastaveni vojenske pomoci.
Docela by me zajimalo, kde autor clanku pan Kaspar publikuje a zda je tam nejaka diskuse, kde by bylo mozno mu polozit otazky?
listopad 12, 2019 01:01
... : Kikinos
Mňo, popletl jsi Federalní Medicaid Chip Program s Universal Health Care (tzv. Obama Care). Zaměnil jsi je ve svém komentáři. Čtenář by měl vědět, že píšeš o něčem jiném, co s článkem vůbec nesouvisí.
Tolik k tvým znalostem a touze diskutovat.
A odpověz skautíku proč píšeš vulgárně na Nezvědavce pod smyšlenými nicky!

listopad 12, 2019 01:53
... : Mikin4
Jeste jedna drobnost, kterou jsem mel asi v prvnim komentari zduraznit. Neuspesne pokusy o likvidaci Obama Care bylo jedine, co Donald Trump v oblasti zdravotniho pojisteni (oproti svym planym slibum) dokazal. O cemkoliv jinem neni co psat, proto jsem o nicem jinem nepsal.
Komicke ne cele veci je, ze dnes v tehle veci Donik slibuje prakticky to same, co pred tremi lety. A znovu bez jakehokoliv planu. Nic, nula, zero... Pokud mu to pred tremi lety uverili mene inteligentni ci mene vzdelani jedinci, podruhe za sebou mu tohle muze uverit jen naprosty tupec. smilies/sad.gif
listopad 12, 2019 03:16
... : NČ
To příšerný na tý první fotce, to je ta demokratická členka kongresu? Jestli jo, no tak to teda těbuch!
Jen mi to ale potvrzuje dojem, že čím dál, tím víc Američanů už regulérně zblblo.
listopad 12, 2019 04:29
... : d@niela
Ale proč ne, Pepku? Nezáleží na tom, jak vypadá, záleží především na tom, jak jedná, jak myslí. OK, tak tohle jí fakt nevyšlo...
Mj. uvědom si, že Spojený státy jsou obrovská síla lidí všech možných ras, barev, schopností, kladů i záporů.
Jen je potřeba na obsazení těch "vrchních" míst vybírat především podle schopností.

No, a ruku na srdce: kolik našich drahých (v pravém slova smyslu) českých politiků je opravdu správných a správně vybraných? Správně fungujících?
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 12, 2019 04:35
... : NČČ
Prpč ne? Protože to je, jedním slovem, děsivý!!! A ne, že nezáleží na tom, jak kdo vypadá. Záleží!!!
listopad 12, 2019 04:54
... : Krakonoš
To je fakt, že na tom něco bude, co řiká Pepek. Protože třeba na naší nejvyšší nejreprezentativnější státní funkci je taky vosoba, která vypadá jedním slovem děsivě, a nepůsobí to vůbec, ale vůbec dobře. smilies/wink.gif
Jinak absolutně nechápu autora tohoto článku, že si z celýho Trumpovýho působení a jeho kauz a kauziček vybral tu nejtitěrnější marginálii a na jejím základě chce nějak - co vlastně? Vobhájit to naprosto nevobhajitelný monstrum v čele jaderný mocnosti? Egomaniaka bez jakýkoli koncepce? Člověka, kterej rozesírá mezinárodní vztahy a ekonomiku na půlce planety? Škoda slov!
listopad 12, 2019 08:59
... : *deeres*
Na zjevu nezáleží, ale jenom v případě, že jím nedemonstruje svoje politické a náboženské smýšlení.
V tomto případě svým hidžábem.
Jiný příklad?
Lucie Myslíková, ve skautském stejnokroji a černými ponožkami se symbolem Good Night White Pride, Mikuláš Minář košilí Hitlerjugend, Bartoš dredy a odznakem Antify, Kalousek zabalením do tibetské vlajky, Kotleba uniformou s fašistickou symbolikou.......
listopad 12, 2019 09:12
... : Krakonoš
Proč tak polovičatě? Foldyna se svou náboženskou kérkou v azbuce a minimálním ježečkem na hlavě, Tomáš Ortel s lebkou s českým lvem na košili a s nacistickým válečným křížem na krku, Landa alias Žito s holou makovicí, komouši na svejch veřejnejch akcích máchající rudejma vlajkama se srpama a kladivama, Radek Mansfeld s holou hlavou "uklidňující" svý soukmenovce nepokojnou hajlující pravičkou............ a ještě ....... smilies/cool.gif
listopad 12, 2019 12:15
... : Kikinos
Výmysly a lži se opakováním stávají mantrou.
Skautík se snaží psát o Obama Care a spletl si Trumpem zrušený tzv. Individuální mandát, kterým Obama donutil nepojištěné platit pokutu blížící se výši pojistného.
Co vám již pravdomluvný junák neřekne jsou klesající poplatky pojistného, levnější léky pro všechny, povinne zveřejňování cen lékařských zákroků a spousta dalších úprav tlačící ceny dolů. Kanadské lékarny již nevydělávaji na Obama Care cenách a kanaďané se valí do USA za péčí, neb nemusejí rok čekat na, pro kanadsky system drahé, zákroky.
Krakonoš bohužel neni konkrétní, americký dělník je rád za rušení 25% cel na auta v EU a Číně. To jen mimo jiné, nejjnižší nezaměstnanost černochů v dějinách a jejich podpora presidenta jsou ukázkou podpory těm, kdo se živí poctivě. Už žádné miliardy od Obamy do podpor pro líné a neschopné, nyní samozřejmě kvičící davy rádoby inelektualu.
Proč liberál nestojí na straně pracujícího?

Kikinos se skloňuje podle tvé oblíbené pochoutky: kabanos.

Byl bych opravdu rád, kdyby místo pomluv nastoupila absolutní čisla a fakta. Miliardy ve vzdělání, byznysu pro minority a daňové premie pro pracující jsou medii ignorovány. Švanda a urážky se prodávají lépe. Jeden se cítí intelektuálně vysoko, když se vysměje am. presidentovi. Možná nevíte, že je abstinent, proti všem drogám a s IQ 140. Vím, i tomu se vysmějete.

A skautíku, na Nezvědavci tě opět smázli pod tvou novou přezdívkou. Kdo jednou lhal, lže pořád.
Tojen až opět budeš skautsky přísahat, že nelžeš. Ju?
listopad 12, 2019 13:53
... : Mikin4
Krakonosi, kdyz ta "nejreprezantativnejsi vosoba" vystoupila na sjezdu KSČM s pozdravem Cest praci, soudruzi! zapomnel jsem i na jeji vzhled. smilies/smiley.gif Skautskou kosili pana Minare jsem deeres uz vysvetlil, ale komu neni dano...
Co se Trumpa tyce, prolhanejsi tvor v Bilem dome jeste nesedel. Zrovna vcera treba oznacil zaznamy ze slyseni o jeho gangsteskych metodach na Ukrajine za zfalsovane. Pritom to zapisoval profesional a mistnost byla plna svedku. Ten pan se vysplhal tam kde ted je po zadech tech nejmene vzdelanejch chudaku a ted jim za odmenu bere zdravotni pojisteni a necha je platit tarify, ktere uvalil na Cinu. Uklizet po nem tenhle svincik (v mezinarodni police, ekonomice, mezilidskych vztazich, doprasene prirode), to bude skoro jako uklid po komunistech. :-
listopad 12, 2019 15:25
... : Petr Sysala

Buďte prosím k našemu kolegovi v Kanadě tolerantní, žije v zemi kde i lehké připomenutí některým spoluobčanům, že by v rámci vzpomínky na padlé v WW1 měli nosit vlčí mák, je důvodem k vyhazovu.

Ten vyhazov byl udělen v pondělí 85letému Donu Cherrymu. Tváři Coach's Corner od roku 1982. Není to lehké žít v zemi, kde se za názory vyhazuje z práce. Taky jsme to tady mnozí zažili. Další by o tom mohla povídat třeba Susan Crockford z University of Victoria v Kanadě.

listopad 12, 2019 15:47
... : d@niela

MIKINE,
to jsi nečetl, že si nepřeju urážení žádných představitelů žádných států?
Co ti brání tohle pochopit? Opravdu, budu už od příště všechny tvé URÁŽLIVÉ výroky mazat.
Uvědom si laskavě, že to je jen minimální slušnost a ohledy, co od tebe požaduju!

listopad 12, 2019 16:42
... : Mikin4
Uz je to tak Petre. Trpime tady jak za komunistu a pokazde kdyz otevreme hubu nas vyhodi z prace. Proto z Kanady kazdej prcha. Nechces na nas usporadat nejakou sbirku? smilies/wink.gif
Jen pro upresneni: Susan Crockford nebyla v UVic "vyhozena z prace". Neplacene pomocne profesorce nebyl pouze obnoven kontrakt. Ja sam jsem kontraktor (narozdil od ni dobre placeny) ale pokud se Parks Yukon na jare rozhodnou muj kontrakt neobnovit, nebudu tomu rikat "vyhazov z prace". smilies/grin.gif
Najdi si ve slovniku vyznam slova kontrakt a priste nelhat.
listopad 12, 2019 16:49
... : Petr Sysala
Děkuji za vysvětlení. Neprodloužení kontraktu je opravdu, ale opravdu úplně něco jiného než vyhazov, to je přece každému jasné!!!

Asi mne za to pochybení postihne trudeaumyslnost - ponížené škemrání soukmenovců o odpuštění za cca 20 let starou fotografii z pohádkového večírku v masce Aladina. To je fakt celoživotní škraloup. Ať žije kádrování, po tom se mi fakt po 30 letech stýská.

To náš premiér je proti Vašemu pravdomluvný junák, řekl, že stát povede jako firmu a jako (svoji) firmu ho vede. Teď jen váhám, co je horší.
listopad 12, 2019 17:17
... : Josef Kouba
President Trump požádal prezidenta Ukrajiny o znovu otevření vyšetřování Bidenova syna.
Má být za to suspendován z funkce presidenta.

Biden hrozil představitelům Ukrajiny, aby okamžitě ukončila vyšetřování jeho syna za podvody, nebo zruší slíbenou půjčku 1 miliardy dolarů.
Objevilo se v roce 2018 video, v němž se chlubil vydíráním Ukrajiny penězi americkým daňovým poplatníků.
"Řekl jsem, odlétám za 6 hodin, pokud do té doby nebude žalobce ze své funkce propuštěn
nedostanete peníze". Ukrajinská vláda skutečně žalobce zbavila funkce.
A tento pán Biden kandiduje na presidenta USA. Pomáhej jim pán Bůh.

listopad 12, 2019 17:33
... : Kikinos
Já bych to bral v klidu. Bohužel tu platí ´Bože, do čehos tu duši dal ´. Otázkou zůstane zda by diskuze bez jeho ejakulací vedla k výměně názorů k tématu.
To on nedokáže a nelze mu nadávat, prostě takový je. Naneštěstí je částečně gramotný a odradí ostatní.
Péťo, ta Crockford je doopravdy hrůzná nespravedlnost. Její novátorské evoluční teorie o vývoji vlků jsou vyřazeny z přednášek, jelikož Dr. odhaduje počet ledních medvědů vyšší řádově o desítky tisíc. Její vyhazov ji finančně škodí zabráněním přístupu k grantům. Inuitská komunita ji podporuje, kvůli nárůstu lm jsou jimi více napadáni ( viz smrt dvou Inuk mužů 201smilies/cool.gif. Ale o tom se nesmí mluvit.
Yukónský skaut ti doporučuje nelhat, sám nemá odvahu přiznat své oplzlé komentáře pod přezdívkou jinde. To jsou paradoxy, pane Vaněk, co?
Já toho zanechám, nelze se snažit diskutovat s bláznem, který na a řekne b, potom c atd.
Pokud se opět ukáže pod jinou přezdívkou na jiných slušných webech, a napadat diskutujicí oplzlými příspěvky, znovu mu je připomenu.
Nechápu proč je ten trotl tolerován a proč se ho někdo i zastává. Žije ve tmě a krmí se nadáváním druhým. Není první ani poslední koho dlouhá noc přemohla.

listopad 12, 2019 17:39
... : Kikinos
Poslední dva komentáře mne naplnily malou nadějí. Biden skoncil na law school ´za prvními dvěma třetinami ´, byl předposlední, ale ten jediný za ním umřel. To video je síla jak se ohání bezostyšně Obamou. Jo jo je to vůl.
listopad 12, 2019 17:56
... : Mikin4
Ano Petre, je to tak. Neprodlouzeni kontraktu, navic neplaceneho kontraktu neni vyhozenim z prace. Kdybys neco tusil o akademickych svobodach na kanadskych univerzitach, vubec bys ten svuj puvodni nesmysl nenapsal.
Pepiku Koubo - Bidenuv syn nebyl na Ukrajine nikdy vysetrovan, protoze k tomu neexistije jakykoliv duvod. O vymenu zkorumpovaneho prokuratora se krome Bidena snazila i vetsina ukrajinskych poslancu, E.U. a IMF.
Trumpuv problem ted spociva v tom, ze za zady vlastniho ministerstva zahranici poslal na Ukrajinu sveho osobniho pravnika Giulianiho a jeho dva ukrajinske komplice, aby vyhrozovali novemu prezidentovi zastavenim uz schvalene vojenske pomoci, pokud verejne neohlasi zacatek vysetrovani syna sveho hlavniho politickeho oponenta. A pak se k tem vyhruzkam v telefonickem hovoru, ktery poslouchala rada svedku pripojil. Coz je Pepo obycejny gangsterismus.
Takze Petre a Pepiku, priste bych doporucoval overovat zpravy z duveryhodnych zdroju, nebo dopadnete znovu tak, jak jste dopadli. smilies/wink.gif
listopad 12, 2019 18:16
... : Mikin4
Danielo, pokud si pamatuji, psala jsi o urazkach ceskych predstavitelu. Pokud se to vztahuje na vsechny zeme sveta, tak to budu pochopitelne respektovat a doufam, ze tak ucini i ostatni. A ze uz se zde nebudou opakovat utoky na pani Korbelovou-Albright, ktere byly opravdu koncentratem hnusu.
P.S. Vztahuje se to i na jiz zemrele osobnosti? Je mozno psat o lhani ci zlocinech demokraticky zvolenych predstavitelu jako byli treba Gottwald, clenka politbyra ÚV KSČ Švorcová, nebo Hitler?
listopad 12, 2019 18:31
... : Petr Sysala
Jiříku, já vím, že musíš kopat za svůj team. Hrozba neprodloužení kontraktu musí být dost děsivá. Co by jsi pak tam na konci světa dělal?! Věřím, že tvůj sociální kredit je bez poskvrny, tak si ho nepokaňkej smilies/grin.gif
listopad 12, 2019 18:47
... : *deeres*
Občas se mně nad ním zmocní lítost, on fakt asi za to nemůže.
listopad 12, 2019 19:36
... : Kikinos
Jako skaut můžeš a musíš psát pravdu.
Můžeš tedy psát o setkání soudružky Švorcové s Billem Clintonem za doby normalizace, když budoucí demokratický president návštěvou podporoval budování komunismu.
Také můžeš psát o Alice Palmer a jejích cestách do komunistického ráje. Že si ji musíš vygooglit? No to je mentorka Obamy, po které získal legislativní pozici a pak ji vyšplouch.
Také si pamatuj, že skaut má právo nebýt pohlavně zneužíván svým vedoucím. Tos nevěděl, že jo?
listopad 12, 2019 20:33
... : Josef Kouba
Joe Biden má nezbedného syna. Z armády byl synáček propuštěn pro velkou náklonost k bílému prášku.
Tatík sehnal US investice pro Ukrajinskou olejářskou firmu a jeho syn byl dosazen do správní rady s platem pouhých 50 tis. Us. dol. měsíčně.
Byl vyšetřován, že bez udání důvodů vyzvedl 4,5 mil dol. Tatínek letěl za Prošenkem, vyšetřování se zastavilo a vyšetřovatel byl potrestám vyhazovem.
To je demokracie. Mám 3 stránkové povídání o aktivitách Joe Bidena, a jak s Obamou kšeftovali. Snad se jejich činnost bude vyšetřovat.
listopad 13, 2019 00:11
... : Mikin4
Nikoliv Pepiku. Mlady Biden se nejspis dostal do vedeni te spolecnosti diky svemu jmenu, ale tim to konci. Vysetrovan nikdy nebyl, vysetrovan je nyni pro sve gangsterske vydirani zeme napadene agresivnim Ruskem naopak Donald Trump.
A zitra mame prvni verejne slyseni. smilies/wink.gif
listopad 13, 2019 04:00
... : *deeres*
A neukazuje ta muslimka na fotce fakáče? Možná to podle jejich náboženství znamená něco jiného, jako lidi, moc vás miluju.
listopad 13, 2019 08:12
... : Kikinos
Milá muslimka je ze somálského vrhu, za muže pojala svého bratra a na otázku k 11. září odpověděla ‘ nějací lidé zemřeli ´. Zvolena hlasy somálské enklávy v Minnesotě a okolního ghetta.
listopad 13, 2019 08:19
... : *deeres*
Jo, takže to bude opravdu fakáč, navíc levou rukou, kterou si vytírají zadek.
listopad 13, 2019 08:29
... : Kikinos
Místo prázdných argumentů se stačí podívat na Bidenovo video, Mikine. Vysvětli ti to sám nejlépe.
Milej syn začíná mít problém i s miliardou a půl dollarů v Číně. Přiklepnutou komunisty po setkání s tatínkem. Schopný to hoch.
listopad 13, 2019 08:34
... : NČ
Já teda bych řekl, že ukazuje Topolánkovo "Kalousku, jsi jednička". Jeden prst - jednička. Jasný!
Určitě je nesmírně vzdělaná a zajímá se o Českou politiku
listopad 13, 2019 09:38
... : Krakonoš
Danielo, prosimpěkně, můžeš vodpovědět na Mikinovu poslední votázku? Vona se tejká nás všech. Budeš mazat každýho, kdo napíše, že Kim je prase, nebo že v Čajně vládne bolševická pakáž? A budeš v tom případě mazat i takový věci jako Šláfnberk, Makrela, vožralej kulisák a krvavá Madla? Budeš nám takhle pěkně měřit všem stejně a mazat nás a mazat? Já abych věděl, co a jak sem dál psát. Děkuju.
Zatím snad ještě smím, tak vopatrně zvolám: Štětináč! Bukač! smilies/grin.gif
listopad 13, 2019 18:26
... : Kikinos
To je skvělý, že jsi tu zase Krakonoši; povšiml jsem si, že jsi si pochvaloval v diskuzi pod jiným článkem, jak z tvé dcery vyrostla ´ normální ženská ´. Přesto že si hrála s náklaďákem.
Chtěl bych se zeptat co by znamenalo nenormální? Byla to diskuze a doufám, že ti to jen neulítlo a LGBTV je u tebe normální. Nebo jak to vlastně máš? Jen na oko a pro diskuzi nebo i v životě. Já si myslím, že jen sen a touha každého liberála aby potomci byli co nejvíce minoritní.
Pochopil jsem to dobře?
Až příjdeš na nějaké konkrétní věci, kterými tě Oranžový muž poškodil osobně, bude mi ctí je konečně číst.
listopad 13, 2019 19:26
... : Míša šíša
Kikinosi, tomu se říká udeřit hřebíček na hlavičku. smilies/wink.gif
listopad 13, 2019 19:53
... : Krakonoš
Kikinosi, protože jsi chudák, tak na tvý hloupoučký votázky prostě vodpovídat nebudu, snad mi to promineš. Ale šíša ti zatleskala, tak snad nezůstaneš neuspokojenej. smilies/grin.gif smilies/grin.gif
listopad 13, 2019 23:41
... : Míša šíša
Vidíš, Kikinosi? Trefil jsi fakt přesně. smilies/grin.gif
listopad 14, 2019 02:06
... : NČ
To je na inter diskusích pro trolly to nejlepší. Oni ani diskutovat nechtějí. Na otázky, který se jim nelíběj, prostě neodpověděj, jen se pokusej urazit tazatele a s vítěznym nebo posměšnym smajlem věc ukončej. Že se pokusej urazit, to píšu záměrně, protože skutečně jde jen o přitroublej pokus. Trouba mě urazit nemůže, ať se pokouší jak chce. Ve výsledku to svědčí jen o něm samym.
listopad 14, 2019 06:25
... : Kikinos
Děsím se okamžiku, kdy se tě Krákonoši optá zbloudilý pocestný na cestu. Jak říkají arabové ´jednou psem, navždy psem ´.
listopad 14, 2019 15:29
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]