O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ČERVENÁ KARKULKA NA HRAD!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2008

Jsem nesmírně rád, že vtipnost a prima nálada provází český národ dějinami. Ve které jiné zemi by mohli volit a téměř i zvolit za nejlepšího Čecha Járu da Cimrmana? A - úžasnou Bobo vyslat do voleb o hlavu státu? A co zkusit nominovat krtečka? Nedávno jsem četl článek, že s přehledem bourá i Bonda. Možná by se na to volitelé chytli... 

 

 

     Ostatně - ona se paní Bobošíková ve svých funkcích vždy skvěle osvědčila, což lid ocenil spontálními demonstracemi. Její zajímavý názor: „Jsem přítel jádra, jestliže chceme v budoucnu svítit, nebude stačit vítr a biomasa. Na radar mám překvapivý názor: Postavme si ho sami bez cizí mocnosti,".

 

     Nu, a co asi zelení říkají na Bobo? Kačka JauJau asi moc nadšená nebude...

 

 

Těšme se, přátelé, na pátek.

To bude kabaret....

 

Flori@n

 

 

Komentáře (36)add feed
V naší banánové republice .... : majda
může bejt prezidentem i Kačer Donald smilies/grin.gif
únor 13, 2008 15:34
... : korčagyn P.
Silná bojová dvojka:
Bobošíková - prezidentka a vrchní velitelka vojsk Parkanová - ministryně obrany!
únor 13, 2008 15:40
Jen doufám, : skaz
že nám naši zákonodárci ten nový komediální seriál neukončí příliš brzy.
únor 13, 2008 15:44
jestli to měl být článek zesměšňující názory pí Bobošíkové, : toulavej
nezbývá mně než se přidat k směšnému zajímavému názoru, že i já jsem pro jádro, protože dávám přednost světlu před tmou a vítr ani biomasa nás nezachrání.
únor 13, 2008 16:40
toulavej: : opas
Ale to s tim radarem je jak z festivalu Mezi ploty. Zjevne nepochopila, ze to je jen jedna mala soucast vetsiho systemu.
únor 13, 2008 16:52
toulavej, tpochopitelně souhlasím s tím, co ty - : korčagyn P.
- tedy ohledně toho jádra! - jen se spolu s Floriánem musím smát tomu, že bychom si radar měli postavit sami...
Nebo k tomu se taky přidáváš?
únor 13, 2008 16:54
s radarem je to jiná, jasně, jenže : toulavej
minulej tejden jsem slyšel, že jsou k dispozici pro obyčejný smrtelníky jenom 3 volný vstupenky na volbu presidenta a o ty se losovalo . . . Tak jak jinak se tam elegantně dostat bez losování a vidět to všechno aspoň jednou v životě pár metrů od centra děje, než chlácholit komunisty, aby tě nominovali :-))) , když všechno, co začíná - americký - nemůžou bolševici vystát, ale - český - mají moc rádi, hájí totiž prý národní zájmy . . .
únor 13, 2008 17:03
Máme modrého králíčka Azuritka, : ivanka
Fialovou krávu, Dobrou krávu...
no, teď Červenou. Karkulku smilies/grin.gif
únor 13, 2008 17:08
už mě nic nepřekvapí : babi
S Bobo jsem myslela, že to je vtip.A není... Jinak mě tenhle zlatej slavík nebere, ale asi si poslechnu – pokud bude- ten projev Bobošíkové, jsem zvědavá jestli přijde zas v červeným kostýmku s červenými naušnicemi ale jen si říkám jestli to není od komunistů nějaká bouda, ale on si asi nedovolí pro ni nikdo hlasovat nebo jo? Ani bych se nedivila kdyby si teď ods odhlasovala pro změnu veřejnou volbu.
únor 13, 2008 19:24
... : Nella
Já myslím, že Bobošíková je vtip. Akorat nechápu, že vzala kandidaturu smilies/grin.gif
únor 13, 2008 19:54
No ona je dost ambiciozní : Alena Puntíkovaná
a když si představila ty prachy....
únor 13, 2008 20:07
Trochu delší povídání o tom, kdo nechce jádro. : Krakonoš
Všichni asi víme, že jádro nechtějí Zelení. Mají pro to řadu svejch důvodů, svoji pravdu, která se třeba nám může zdát mylná, ale budiž - jak jsme si řekli s wendy jinde - nechť různý pravdy soupeřej. Jistě vám bylo taky trochu divný, jaktože ostatní koaliční strany v tomhle vcelku bez problémů ustoupily. Je to prostý. Jádro (tedy výstavbu dalších bloků JE) v nejbližších desetiletích totiž nechce nikdo, především ho nechce ČEZ. Je to divný? Ne, je to úplně logický. Hoši z ČEZu jsou totiž opravdu dobrý v počtech, zvlášť pokud se jejich zisků týká - to víme všichni. A tak pro ně nebylo zase tak těžký si spočítat nejvýhodnější variantu "rozvoje" energetiky na příštích minimálně 30 let. A tou je kompletní rekonstrukce všech uhelnejch zdrojů výstavba novejch. Protože 1 kWh takto vyrobená je podstatně levnější než 1 kWh z nový JE. A tak tu máme geniální plán: Rekonstrukcí a výstavbou novejch uhelnejch zdrojů posílíme výkon tou nejmíň nákladnou cestou na takovou úroveň, že i při stoupající spotřebě rostoucí ekonomiky zbude vždycky dost na vývoz a tedy na naše závratný platy a odměny. Limity těžby po takovýhle investici nebude těžký prolomit - už dnes je odpor vlád i veřejnosti příliš slabej. No a konečně - uhelná energetika s těžbou na sebe váže násobně víc pracovních míst než energetika jaderná, takže v zájmu zachování zaměstnanosti a sociálního smíru nám půjde na ruku každá vláda, i kdyby byla sebepravicovější nebo zelená jak fotbalový hřiště. No a jádro ať si řešej další generace, v tý době už naše děti a vnuci budou zabezpečený z našich stamiliónků a na ostatní s*re pes. Tož takhle se věci mají. Že sem si to z prstu vycucal? Inu, možná. Ale z prstu, kterej už má s budováním a modernizací energetickejch zdrojů ČEZu hezkejch pár let hodně co do činění. smilies/wink.gif
Já osobně bych byl pro jádro. Pro jadernou energetiku, která by opravdu směřovala k útlumu těžby hnědýho uhlí a k zastavení drancování těch zbytků kdysi nejkrásnější krajiny český kotliny. Mám ale jistotu, že toho se nedočkám, takže pro jádro nejsem - jakákoli výstavba dalších bloků v dohledný době by znamenala jenom to, že ze svý kapsy zaplatíme (pomocí dalšího zdražování, aby na tu investici bylo) další vývoz a další zisky našich chytrejch počtářů, úleva pro životní prostředí žádná. Tohle je prostě přesně oblast, kde nepomůže žádnej trh (ani kdyby fungoval), ale jedině nějaká pevně daná (a vymáhaná) energetická a ekologická strategie státu. Nemáme.
únor 13, 2008 20:17
Hlavně - : skaz
- v životopise to bude vypadat docela dobře,ne?Kandidát na prezidenta ČR.
únor 13, 2008 20:19
Červená Karkulka prej nebude. Chytla vlka. Nebo Vlk Karkuli ? Teď nevim přesně. : NČ
.
únor 14, 2008 06:01
Jsem pro : wendy
jádro, Švejnara a Gambrinus. A taky pro každou srandu. Vy taky ? enže zase pozor - každá sranda něco stojí.
smilies/cheesy.gif
únor 14, 2008 07:45
dovoluji si k řeči: : pakoMako
Zamyslet by se měli všichni, kdo dosud pokládali komunisty za neškodné ještěrky poté, co velká doba tyranosaurů skončila: komunisté se pokusili vyhandlovat podporu Janu Švejnarovi za zlom v nasměrování naší bezpečnostní politiky směrem na Rusko. Kdo toto nevidí, je naprosto slepý a blouznivý a žije v říši iluzí. Dokázali tím, že nadále sázejí na ruskou kartu: Moskva je vysadila do sedla v roce 1948 a doufají, že za nějaké příští "historické situace" se to podaří znovu.
Tento komunistický tah je do té míry průhledný, že by měl otevřít oči i stoupencům sociální demokracie zelených. Copak nejsou schopni pochopit, že je komunisté nenávidí stejně jako občanské demokraty a že by s nimi zatočili stejně nelítostně, kdyby k tomu dostali příležitost? Ta samozřejmě nepřichází v úvahu, ale nohu ve dveřích strčit chtějí, pro všechny případy. Měli by být vykopnuti i s tou nohou.

únor 14, 2008 09:28
pakoMako, tohle je házení hrachu na zeď. : toulavej
Česká společnost je většinově nastavena nepálit si prsty, do ničeho nešťourat, nehas co tě nepálí, nějak bude, radši se do ničeho nemíchat ap. A taky má krátkou paměť. Komunistický svinstva přechází nejen společnost, ale i Vrchní soud, morálka není nastavena tak, aby bylo jasné, co je a co není zlo a dobro. A většině nedochází, že žádná neutralita není možná, když jsme uprostřed Evropy. My chceme být součástí Západu, protože je to pro nás výhodné, ale je nám jedno v jaké sféře vlivu budeme. Ta ruská by levicově laděné polovině nevadila.
Pacifisté a naivní snílci mají představu, že žijeme v bezpečném světě. Neví, že stačí vyměnit jednoho bývalého generála v Pákistánu, nebo pár soudruhů v Číně a situace může být za pár let dramaticky jiná. O Rusku to platí dvakrát. Mám stokrát radši 200 amerických vojáků v Čechách, než jednoho z Ruska, kterej přijel bez svolení v tanku.
únor 14, 2008 10:34
No Wendy, mně to teda nestojí : NČ
nic. Protože i kdyby se prachy takhle blbě neutrácely za nesmyslný volby apod., stejně by chleba ani benzín ani cikára lacinější nebyly.
Tak se aspoň za svý daně bavim :-)
únor 14, 2008 11:34
Základní potraviny : wendy
tj. chleba, benzin a cigára fakt levnější nebudou. Ještě že jsem si je navezla z Ŕíše středu.
A házení hrachu to zde bude do té doby, do které budou tzv. pravicové strany lidi zbytečně nasírat. Stačí to, co musí byt.
smilies/wink.gif
únor 14, 2008 12:34
wendy, když už nemáš ráda ODS ani pana Klause, : toulavej
máš ráda - proboha - haspoň mě, co jim fandí ? :-)
únor 14, 2008 13:42
Wendy : Polarka
ja nerikam ze mam rada Klause. Ale aby president byl nekdo, kdo neni ani Cech....to je trosku moc. Navic...."kdyz "bude zvolen vezme si ceske obcanstvi. I kdyz ceskou situaci sleduje prece jenom tam nezije! No ale kde vzit a nekrast, ze jo......darebaci jsou to jeden jak druhej. No aspon ta proflaknuta lziva sametiva revoluce byla dobra v tom, ze tohle muzu napsat.
Doufala jsem ze nekdo prije jeste s nejakou rozumnou variantou,ale Bobosikova to rozhodne neni. A je to des ze si ji dovolili vubec nominovat.
únor 14, 2008 15:13
najednou toho národního citu : Airin
mě vůbec nevadí,že NĚKDO žije v Americe,Čech je.Naoapak si ho přeju-Švejnara. Protože ti co jsou Češi tak chtěj jen žrát za naše peníze.A že naši Češi nechtěj mezi sebe vzít nikoho novýho,chtěj si zachovat natrvalo ty svý koryta, to vám nevadí???
Ale protože je to vše fraška,a my to platíme- tak se bavme(ovšem už jen černým humorem).A pak nám svatej Antoníčku pomoz.
Budeme platit velký tunel za spartakiádu co si vydlabe pan Bem, zaplatíme si volební mítink paní Bobošíkové. Protože dámě jde o to se zviditelnit, aby ji komunisti poslali zase do EU, vždyť jí už končí mantát.Prostě největší blbci jsme my lidi.Žereme jim to.A ještě máme starost
ab byl ježiši Čech.
Jediný co mi těší, jak si Bursík vytřel s komunisty p...To je jediné potěšení. A KDU čuměj.
Těm Klaus slíbil vrátit majetky.Maj to kluci spočítaný.
Už dost. Snad bude brzy jaro a kytičky porostou a vše bude vonět.
únor 14, 2008 18:52
Polárko, : skaz
myslela jsem si to stejné do první volby.To co nám předvedli,mne přesvědčilo,že pan Švejnar BY BYL určitě lepší,je totiž mimo naši linii- provázanou korupcí a službičkama a odhalením kostlivců ve skříni.Není vydíratelnej a tím pádem pro mne se nep**ere,když na něho někdo udělá bu bu bu.Navíc si svou kampaň platí sám,na rozdíl od pana Klause.No a paní Bobošíkovou řešit ani nebudeme,viď?Moc zdravím.
únor 14, 2008 19:52
Arin : Polarka
ja si jenom myslim, ze Svejnar nemuze dost rozumet dnesni ceske problematice. Nakonec jeho otec byl taky jedna ruka s komunistama jak jsem pochopila a kdo zaruci ze Svejnar nesedre republiku jeste vic? pokud je to teda moznesmilies/sad.gif Nezapomente ze pred volbamaa je kazdej uplne jine nez po volbach.
únor 14, 2008 21:57
Polárko moje, : skaz
nikdo už asi nemůže ublížit víc.A míň? Není v česku jedinej slušnej člověk,kterej by do toho šel,to vypovídá samo za sebe.
únor 14, 2008 22:19
zlatá Polárko : Airin
české problematice už nerozumí nikdo ani ti co by jí rozumět měli.A také mi to připomíná z básníků" ale někdy pane profesore něco přeříz" Za rodiče nikdo nemůže.A že Vás nezajímá rodina Klasuse, rodiče Livie atd.
a vůbec, v poslední době mám dojem, že morálně v naší politice je stejně nablivno. Tak alespoň nový vítr mezi ty zasmrádající rádoby politiky.
únor 15, 2008 00:14
Tak dneska zase po dlouhý době: BOBOVIZE! :-( : NČ
.
únor 15, 2008 06:51
Toulavej, : wendy
sice někdy zlobíš, (ale to já tebe taky, viď?) ale s tebou se dá mluvit, diskutovat, ty vyslechneš názory jiného a prostě na ně reaguješ. Jako chlapi co se pohádají u piva a druhý den jsou zase v práci kamarádi. A tak ti zachovávám přízeň, i když fandíš jinému týmu. Kromě toho - obálku s kulkou ani otráveným šípem jsem od tebe nedostala. Třeba je to tím že ani já nerozesílám...

Polárko, ono to není tak strašné s tím Švejnarovým cizáctvím, vždyť to není černoch z Konga, je to Čech, nyní z Ameriky. Volá se přece po tom, aby lidi šli do světa sbírat zkušenosti, no a pak se mohou vrátit, budou-li chtít. Chápu ale, že ty se na to díváš citlivěji.

Nyní se jdu duševně připravit na další kolo českého specifika - volby budou stereo dolvby...

únor 15, 2008 07:35
Arin : Nella
Já myslím, že tomu co se děje tady pan Švejnar rozumí a pokud nám sem dá trochu Ameriky,jen to vítám!!!
únor 15, 2008 08:28
Tak jsem si BOBO v Tv vyslechla : Eva
a nezbývá mi, než provolat:" no, tos nám teda, holka, zase nadlouho "pomohla"!!! smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 15, 2008 11:13
... : jajinecka
Tak ze by BOBO mela rozum?
únor 15, 2008 12:55
Jojo, už je to tady : wendy
konec prvního dílu dnešní komedie. Mizím domů a jdu si pustit televizi, vidím to tak, že na nákup se jde až zítra odpoledne....maraton II. začíná.
Tak pěkný víkend ! Snad jej všichni občané této republiky přežijí... možná i posranci a slintátoři.
smilies/tongue.gif
únor 15, 2008 13:18
S lahvinkou červenýho to přežijeme : Míša šíša
A posranci a slintátoři taky, neb si červeného notně přihýbají. No, jinak se to fakt nedá...
únor 15, 2008 13:38
posranci a slintatori... : jajinecka
....to jsem jeste neslysela a je to krasny a vystizny

únor 15, 2008 14:28
posranci a slintátoři : poník
to zní fakt výsližně a líbí se mi to. Slintátory jsem neznala. Průšvih je v tom, že jsme si je tam společnými silami zvolili či odignorovali sami smilies/cry.gif
únor 15, 2008 21:11
No a je to. : skaz
A je vymalováno. smilies/angry.gif smilies/angry.gif smilies/angry.gif
únor 15, 2008 22:19
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]