O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DĚTI S KRIZÍ STŘEDNÍHO VĚKU A DEPRESÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2019
Podle nejnovější studie amerických vědců trpí až 60 % všech neočkovaných dětí krizí středního věku a depresí, které se u nich v průměru objevují v přibližně 5 letech, tedy v půlce jejich maximálně dosažitelného života. Tato zpráva není poplašná, ale zcela fundovaná, léčba či terapie pro takové děti prakticky totiž neexistuje, protože jím i jejich rodičům ve většině případů není pomoci. Ostatně - jak všichni víme a jak jsme se konečně i nedávno přesvědčili v případě dítěte neočkovaného na spalničky, je zcela jasné, že pokud se nepovede jako ve zmíněném případě ihned zareagovat, je to průser.


 

 


„A pak už je zcela pochopitelné, že u neočkovaných dětí, které se zpravidla dožívají nižšího věku, začíná krize středního věku podstatně dříve. Dítě, které si je posléze vědomo, že za pár let umře, protože jeho rodiče jsou ignoranti, bude mít logicky krizi středního věku dřív. Zároveň taky může trpět depresí z blížící se smrti, a tím totální absenci plnohodnotného života,” stojí ve studii. “Léčbou by bylo dodatečné doočkování (v případech, kdy to lze). Bohužel tím se nevyřeší jádro problému, protože rodiče, kteří brání v prevenci – dobrovolně a beztrestně zabíjejí vlastní děti,” píše se dále ve studii.

 

 

 

Někteří odborníci s tvrzením nesouhlasí

 

Najdou se ale i erudovaní vědci, kteří s výsledky dané studie nesouhlasí a pokládají ji za směšnou: “Toto tvrzení je naprosto mimo. Neočkované děti tak dlouho nežijí. Pokud se u nich skutečně projeví krize středního věku, je to mnohem dříve,” tvrdí Steve Dickinson z Univerzity v Detroitu.

 

 

Stejně tak i ruský vědec Dr. Andrej Nikolajevič Pudovkin prohlásil, že američtí vědci jsou žabaři, a neví o čem píšou.Usuzoval ze zkušenosti jistého 28 letého muže, který po jednom tahu měl nesmírně “blbou náladu”, a kdosi mu následně NAOČKOVAL myšlenku, že je to krize středního věku, proti níž už není žádné obrany; načež on upadl do těžké deprese. Šel si tedy koupit vypršťováka, hodil ho do sebe -  a na ulici ho zcela rozšmelcovalo auto.

 

Z toho plyne:
.. byl naočkován, přesto obdržel krizi,
.. měl krizi, ale užil si ji jen hodinu.

 

Doposud nejlepší rada - pokud i vaše dítě začalo trpět krizí středního věku či deprese, doporučujeme podávat vývar z třezalky a meduňky, které jeho psychický stav značně zlepší. Na tom, že dítě za pár let zemře, ale už pravděpodobně nějaké čaje nic nezmění.

 

 

 

FRAU MÍCA,

zaručené zprávy převzaté

z dobře informovaného webu

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Jo, sranda smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
Té je konec, když jedna blbka-biomatka, odmítne nechat očkovat synka proti tetanu. Má pravdu, nekonec neumřel a jako bonus i bez očkování získal protilátky.
říjen 16, 2019 08:27
... : andrea
Média o tom sice mlčí, ale v průměru každé 1 000. dítě po očkování proti spalničkám do dvou dnů exploduje. Síla výbuchu je navíc v některých případech rovna i výbuchu konveční plastické trhaviny.

“Intenzita výbuchu se ruzní. Někdy je slabý a obejde se bez dalších škod (kromě mrtvého dítěte, pozn. redakce). Jsou ale známy i případy, kdy dítě mělo na očkování tak silnou reakci, že vybouchlo a zbořilo přitom celý dům. Dokonce máme zdokumentovaný i jeden případ imploze, kdy se dítě smrštilo do malé kuličky,” tvrdí zakladatelka Matky proti vakcinaci, Magda Rosická.

říjen 16, 2019 23:44
... : doktor
Nediskutujme,ale očkujme.Je to prevence a prevence je důležitá.
říjen 17, 2019 12:46
... : *deeres*
Andrea smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Je všeobecně známo, že očkování proti spalničkám má mnoho vedlejších příznaku. Po autismu a penisu na čele, se mezi tyto příznaky zařadila i exploze.


A dokonce i imploze a kdyby jenom to, tady to máte celý:

https://az247.cz/roste-pocet-deti-ktere-po-ockovani-proti-spalnickam-exploduji/

Aneb , nikdo nám nebude diktovat, o čem smíme lhát.
říjen 17, 2019 15:26
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]