O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SVĚTOVÝ DEN POŠTY PDF Tisk E-mail
Středa, 09 říjen 2019
Související obrázekSvětový den pošty se koná každý rok 9. října, jako připomínka vzniku světové poštovní unie (UPU) v roce 1874 ve švýcarském Bernu. Založení UPU bylo začátkem globální komunikační revoluce, umožnilo lidem dopisovat si po celém světě. Ale přímo DEN POŠTY - 9. říjen - byl poprvé uveden jako světový až v roce 1969 na kongresu UPU v japonském Tokiu. Od té doby je Světový den pošty slaven po celém světě jako upomínka významu poštovních služeb.

 

 

 


Jo, TAKŽE bych naší drahé a milé České poště k jejímu dnešnímu popřála, aby už si konečně uvědomila, proč ji opouští ti nejlepší lidé a noví nepřicházejí. A přijdou-li, pak nezůstávají.

Aby se současnou situaci urychleně něco dělala, aby její zaměstnanci měli všechno nejlepší, měli pracovní energii a optimismus, a aby společně měli spokojené zákazníky.

Jen přání totiž nestačí, mohlo by se stát, že za rok už nebude komu přát...

 

Chtělo by se taky konečně víc starat o doručení dopisů a balíků. Třeba takový balík do ruky - ty poštovní doručovatel dá na nejbližší poštu a oznámení o nezastižení dá doručovatelkám, ať to druhý den roznesou.

Zákazníkovi mezitím přijde SMS, že mu dojde balík od – do, a nic. Na reklamace vedení neodpovídá a na telefonický rozhovor jakbysmet.

(Osobně už znám naši poštu jen jako dům, kolem kterého chodím se psem. Nic bych si už od nich doručit nenechala.)

 


 

Podle všeho pošta spoléhá na to, že dopisy a jiné tiskopisy budou už chodit jen on-line, balíky si lidi nechají doručovat jinými doručovateli, a tak budou mít klid…

Jinak - listovní doručovatelky začnou mít optimismus, až přestanou tahat k těžkým taškám ještě navíc haldy těžkých létaků...

Ať si to „ti hlavní pošťáci“ týden vyzkouší a uvidíme, kolik budou mít optimismu …

 

 

Držím palce všem

poštovním holoubkum i holubicím

 

d@niela

 

 

Komentáře (5)add feed
... : NČ
Coby bejvalej dlouholetej zaměstnanec GŘ pošty vím svý. Např., že vzadu v Jindřišský jsou čtyři patra nedohlednejch chodeb se stovkama kanceláří, v nichž ob jednu kancelář sedí nějakej ředitel něčeho. Je úplně jedno, čeho. Úplně všeho, co koho napadne! Podstatný je jen to, že plat ředitele čehokoliv přesahuje, často velmi výrazně, 100 tis. Kč, firemní auto k trvalýmu používání a další výhody. Ředitel tam řídit nic nemusí, od toho ředitelem není, záleží jen na politický příslušnosti a tím teda i na tom, která politická strana je zrovna u koryt. No, a když ji voliči od koryt vyženou, přijdou zase jiní ředitelé, náměstci, vedoucí odborů, vedoucí oddělení. Od toho přeci státní podnik je, aby poskytoval bezpracný koryta zasloužilým straníkům. Totéž se děje i na dalších deseti úrovních regionálních.
Zcela poslední a zcela nezajímavý jsou v tom celym korytářskym procesu nějaký poštovní služby! Od toho tady pošta není.
říjen 09, 2019 11:54
... : *deeres*
to měl poštovní úřad tak dobře nakročeno smilies/grin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=lltzlQfX-cU
říjen 09, 2019 17:08
... : Inka
poštovní úřad je banda zločinců... smilies/cool.gif
říjen 10, 2019 11:08
... : d@niela
tedy úřad,
s tim souhlasím, to se jen ouředníci utápějí v papírování,
každý za svým stolem hezky v teplíčku,
křeslo vypodložený tisícovkama,
- kdežto

ti pěšáci, respektive spíš pěškyně, které vidím každý den vláčet po sídlišti tu příšerně těžkou tašku na kolečkách, vytáhnout ji pak nahoru po cca 8 - 10 schodech do baráku, pak ještě případně výtahem k jednotlivým partajím, když mají něco "oproti podpisu", a zas dolů...
za každého počasí
a za pár šupů...říjen 10, 2019 13:04
... : doktor
Dani děkuji za vlídné slovo pro ty utahané holky co se vláčí s taškami s logem pošty.
říjen 11, 2019 12:11
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]