O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POŠTA POSKYTUJE NOVÉ SLUŽBY PDF Tisk E-mail
Středa, 02 říjen 2019
Tomáš HouškaČekání na poště bývalo nudnou protivnou věcí. Až do chvíle, kdy Česká pošta inovovala a spustila nové služby, Ještě jste je nezkusili? Nejdřív proběhlo několik pokusů o provoz občerstvení pro čekající ve frontě. Ale ukázalo se, že pouhé bistro, natož nudný a odlidštěný automat nemohou lidem poskytnout ten pravý komfort. Proto se na poštách začaly otevírat jídelny.


 

 

 

 

 

 

Jedno okénko se vyhradilo na výdej teplého jídla a část zázemí dříve banálně provozovaná jako třídírna zásilek se změnila v kuchyni. Na poště si tak můžete dát některé z několika teplých jídel, v době oběda a večeře v podobě výhodného menu. Na své si přijdou i vyznavači kuchyně vegetariánské, veganské, bezlepkové, bezmléčné, halal, košer, raw, paleo i postapo kuchyně. Takovou šíři výběru samozřejmě není snadné zajistit, ale Česká pošta to dokázala. Ke každému teplému jídlu navíc dostanete omalovánky a sadu malých pastelek.

 

 

article_photoMnoho lidí začíná na poštu chodit se zcela novými očekáváními a klientela se rozrostla o sociální skupiny, které oceňují láci a kvalitu nabídky.

 

Manažeři pošty si dál lámali hlavu, jak co nejlépe řešit situaci klientů, kteří přicházejí k večeru a po zařazení do fronty už své věci nestihnout vyřídit. Kdysi museli přijít znovu druhý den. Ale nyní Česká pošta zavedla skvělou novinku - vedle poštovních příhrádek jsou nově budována oddělení pro spací boxy doplněné praktickými sprchovými kouty.

 

Je to velmi praktické - když ve frontě čekáte až do zavírací doby, nemusíte ztrácet své postavení ve frontě, prostě na poště přespíte a druhý den patříte k prvním klientům pošty. Ukazuje se, že třeba pro bezdomovce je to neocenitelná nabídka, protože v ceně dopisní známky získají možnost přespání a sprchy s teplou vodou.

 

Pro remcaly pošta zavedla i některé nové příplatkové tarify zasílání dopisů a balíků. Když si připlatíte 150,- Kč, pošta vám zaručuje, že vaše čekání nepřesáhne 3 hodiny. Pokud jste ochotni přikoupit si luxusní express služby za 250,- vč. DPH, nebude vaše čekání delší než 90 minut.

 

 

Tyto nové služby zařadily Českou poštu mezi světovou špičku a je radost sledovat cizokrajné cizince v centru Prahy, jak si fotí pobočky České pošty s nadšenými výkřiky "I have not seen anything so bizarre as the Czech Post anywhere in the world!" nebo "No one will believe me at home!" Člověka pak zalije pocit oprávněné hrdosti.

 

TOMÁŠ HOUŠKA

 

 

 

Komentáře (7)add feed
... : doktor
Hahahaha,Česká pošta je vůbec vtipálek.
říjen 02, 2019 12:31
... : Fox
Ne nadarmo se říká, že každý stát má v naší republice jedno velvyslanectví, pouze Peklo má dvě: českou Poštu a České Dráhy... smilies/wink.gif
říjen 02, 2019 15:04
... : *deeres*
Bude hůř, Česká pošta, aby převálcovala konkurenci, jde tou správnou cestou, zdražuje!
Pokud něco objednávám internetem, je Česká pošta jako poslední možnost dodavatele. Proč platit za drahé a nespolehlivé služby, když tu je PPL, DPD, GLS,či Geis. U všech těchto firem, vím, kdy asi přijedou a přivezou zboží až do baráku, zboží mohu na netu i sledovat. U České pošty, pokud si nepřiplatím za "Balik do ruky", tak čumím celý den doma a nakonec místo zboží naleznu jenom oznámení ve schránce.
Je tu ještě nová služba nazvaná Mezi námi, která využívá síť podacích a výdejních míst původní pouze Zásilkovny.
říjen 02, 2019 15:22
... : mia I
už zase chodí tady u nás s pošťačkou druhý člověk z pošty s krokoměrem....
říjen 02, 2019 15:30
... : Bara
V Holandsku jsou postovni budovy zrusene uz nekolik let. Postovni prepazka je zrizena skoro v kazdem supermarketu, kde se daji koupit znamky, loto, odeslat dopisy a baliky, mozno i vyzvednout zasilu. Ze zacatku mi to prislo nepochopitelne, zrusit postu, ale financni problemy posty jsou zrejme celosvetove, takze u nas to vyresili timto zpusobem.
říjen 02, 2019 16:10
... : d@niela
to jsem ještě nikdy neslyšela, nečetla - pošťačky to mají "od metru"?
Pokud si chce vydělat, to aby to vzala přes Alpy...
říjen 02, 2019 16:26
... : Mikin4
V Rusku zacali na poste prodavat pivo a kvas. Krok spravnym smerem... smilies/smiley.gif
říjen 02, 2019 23:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]