O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK SI ZABEZPEČIT STOPROCENTNÍ ZDRAVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 září 2019
Přejít na obsah
JAK SI ZABEZPEČIT STOPROCENTNÍ ZDRAVÍ
Strana 2
Strana 3
Je to nesmírně těžké... mnoho lidí dělá všechno možné, jen aby si zajistili životní pohodu, domácí štěstí, úspěchy v práci, neuhasitelný optimismus a také plné zdraví. Chodí od lékaře k lékaři, a když to nevypadá na extra úspěch, tak zkusí bylinkářky, ezoteriku, léčitele, šamany… No, je jich opravdu hodně. Takže, pokud ještě tápete, připojujeme vám seznam prověřených odborníků, na které se můžete s důvěrou obrátit. Co od nich můžete očekávat? Čtěte!
 
 
 
 
 

Rodinný lékař:

„Předepíšu vám tři léky: Modré tabletky si vezměte ráno a večer, žluté 1x před spaním. Kdyby se vám snad po nich rozbolel žaludek, spolkněte si tyhle proužkované a to hned po každé z těch předchozích. Bolesti hlavy po těch modrých vám určitě zlepší tyhle kapky a na případnou vyrážku je nejlepší tato mast. Je to vzorek, ten vám přidávám zdarma. Je v něm sice trochu kortizonu, ale opravdu jen maličko, klidně se můžete pořádně namazat. A teď to důležité: je bezpodmínečně nutné, abyste bral léky pravidelně. No a to je všechno, nic jiného pro vás nemohu udělat.“Internista:
„Nejprve si uděláme krevní obraz, jeden RTG snímeček, k tomu počítačovou tomografii a magnetickou rezonanci, samozřejmě zkoušku moči a stolice, takovou menší DNA analýzu a nesmíme zapomenout ani na analýzu vlasů, mozku a alergologické vyšetření. Že je nutné udělat také EKG, EEG a AEG vyšetření, to je vám snad jasné. Nakonec vypláchneme žaludek, močový měchýř, tlusté střevo a podíváme se vám zrcátkem do hrtanu a do hlavy. A než dostaneme výsledky, tak vám předepíšu něco uklidňujícího od Zentivy.

 

Alternativní zubař:

„Všechny amalgamové plomby musí okamžitě ven, jsou plné jedu. Místo nich dáme všude bílé korunky. Jsou sice poněkud dražší, ale zato déle vydrží. A budete ke mně chodit pravidelně jednou týdně k výplachu úst, máte tam plno bakterií. Těch se hned tak nezbavíme.“Homeopat (po dvouhodinové rozmluvě):

„Úplně jistý si ještě nejsem, jste těžký případ. Potřebuji ještě pár dní, musím to trochu promyslet. Globule vám pak pošlu rovnou domů. Stačí jedna vysoce potencovaná globulka denně, a k tomu třikrát denně tři s nízkou potencí. Když se vám udělá špatně, je to jasný důkaz, že léčba zabírá. Uvidíme se zas za 6 týdnů.“ Mrzí mne, že vám to pojišťovna nezaplatí.

 

Akupunkturista:
„Meridiány máte úplně ucpané. Jak by v nich mohla proudit čchi? Kromě toho nemáte v rovnováze ani své elementy a jin-jang. S akupunkturou to ale hladce zvládneme, je to prastará léčebná metoda z Číny, účinnost ověřila celá tisíciletí. Vždyť Číňané tak léčí i fraktury a operují břicha. Teď si vás trochu propíchám a jehličkami budu chvíli vrtět doleva. Doma budete držet přísnou pětielementovou dietu, jednou denně si vezmete tygří mast a čaj z vlaštovčího hnízda. Také vám doporučuji 20 Čchi-kung cvičení, abychom ty meridiány pořádně posílili.“

 

Naturopat:
„Je to úplně jasné, plíseň ve střevech! Ta musí pryč.. Hned se svlečte a zavedeme hydrokolonterapii.“ Budete žasnout, jak se po tom pořádném propláchnutí budete báječně cítit. Kdyby se střevo protrhlo, nic se neděje, máme tu šikovného chirurga 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]