O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BYDLENÍ S NECHUTNÝM TCHÁNEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 září 2019
Tohle je něco tak hnusného, co vám budu psát, že kdo máte choulostivější žaludek, tak to raději nečtěte. Jsem vdaná necelé dva roky, ale předtím jsme spolu žili jako partneři. Po narození dcery jsme se vzali a nastěhovali se k manželovým rodičům. A tak teď mám tu odpornou možnost, zblízka zažít to, o čem by se mi ani v nejhorším snu nezdálo.
 
 

 

 

 

 

Když jsme ještě nebydleli pohromadě, tak jsme k nim jezdili na návštěvy a to bylo všechno fajn. Protože to se tchán tak nějak držel. On je totiž neuvěřitelné prase. Vůbec nebere na nikoho ohled, jen tedy na cizí, což já už nejsem. Víte, on si vůbec nebere žádné servítky – prdí, krká, přišerně chrchlá, plive a to všechno i u stolu, nebo před všemi. Mně je z toho stále na zvracení. A když to řeknu manželovi, tak se jen napřed smál, že jsem netykavka, a že si zvyknu, že jeho táta je už prostě „takovej“.

 

Ze začátku jsme měli v sobotu a v neděli společné obědy, ale to jsem po párkrát vzdala, protože jsem tam prostě sedět nemohla. Když jsem to říkala tchýni, tak to bylo to samé – jsem holt městská fajnovka, táta je pořádnej chlap, a že tedy jestli chci, tak mi bude dávat jídlo extra a můžu si ho sníst u nás v pokoji.  Což jsem párkrát udělala, ale teď jsem pro všechny já ta špatná. Manžel je v tomhle případě zcela ve vleku rodičů, což nikdy předtím nebylo.

 

Hledám podnájem a s manželem se dost kvůli tomu hádáme. On je doma spokojený, i když my si tady žijeme v soukromí, tak ale zase tak moc soukromí nemáme. Proč prý máme platit někomu cizímu, když tady máme všechno zadarmo. A tak to tak nějak pytlíkujeme. Zatím žádné peníze navíc nemáme, já jsem na mateřské. A u našich bydlet to nehrozí, mají malý byt a to tam ještě s nimi je má mladší sestra.

 

Tchán je sice většinou pryč, buď je v práci, nebo někde se svou partou. Je to myslivec, chodí do hospody, a to pak taky je dost slyšet… Ale když je doma, tak chodí klidně i k nám, přijde si sednout s kafem a povídá si s manželem. To by mi nevadilo, jenže já pak abych větrala...  Nebo jdu zas já za tchýní. Jinak by mi tohle bydlení vůbec nevadilo, jeho máma je hodná, ale je prostě na to zvyklá a myslí si, že já si zvyknu taky. Což tedy nehrozí.

 

Vyčítám si už, že jsem tohle neměla dopustit, že kdybychom si rovnou někde vzali podnájem, tak to bylo lepší. Takhle snad mi jednoho dne rupnou nervy a odstěhuju se alespoň já.

Myslíte, že jsem opravdu hysterka a netykavka? Že bych si měla zvyknout, protože „takový je každý pořádný chlap“?

DORKA

 

 

Komentáře (18)add feed
... : Míša šíša
To ale přece záleží jen a jen na tobě, co jsi ochotná snášet a co ne.
Nechci být škarohlídem, ale obávám se, že zo samé v budoucnu budeš zažívat i se svým manželem.
září 17, 2019 06:53
... : Moira1
Ano, obavam se, ze není daleko doba, kdy si i tvůj manzel prestane brat servitky. Mimochodem, jak to ma on? Manzele si většinou před sebou v soukromi dovoli dost.. Co se tyce tchana, uplne chápu, ze snášet toto pro tebe musí byt priserne. Mela bych to stejne. Tady se potvrzuje znama pravda, ze mladi nemaji bydlet se staryma. Omez styk na nejnutnesi dobu a snaz se mu vyhnout co to jde. Ja bych se rozhodne snažila vypadnout do svého, nejdele po skonceni materske....
září 17, 2019 08:11
... : NČ
Přesně tak, Míšo. Na to ani nemusíš bejt škarohlídka, stačí realistka.
No a děvče, čím dřív si zvykne, tím líp pro ni. Těžko na cvičišti, lehko pak na bojišti.
září 17, 2019 09:40
... : mamča
Zvykat si nemusíš, ale Tvůj manžel to považuje za normální, takže on důvod ke stěhování nevidí.
Pokud jsi na mateřské, tak je asi výhodné bydlet "zadarmo" u rodičů. Víš děvče, ono všechno, co je zadarmo, něco stojí. Když né peníze, tak třeba přemáhání. A to na obou stranách. Ten tchán Ti to nejspíš nedělá naschvál, jen se prostě "nežinýruje", protože už patříš do rodiny.
Myslím, že při troše dobré vůle se nemusíte skoro potkávat. Choď s dítětem hodně ven - prospěje to vám oběma. Najdi si v okolí nějaké kamarádky se stejně starými dětmi, a užívej si času, kdy krom péče o dítě nic nemusíš. Až půjdeš do práce a dítě do školky, třeba ten "prdící děda" bude vnouče vodit do školky, nebo ho vyzvedávat.
Pak už se doma uvidíte jen o víkendu, a to můžete jezdit po výletech, nebo díky hlídajícím prarodičům třeba za kulturou.

září 17, 2019 10:00
... : NČ
No, ti teda řeknu, mamčo, že takhle bych určitě žít nechtěl. Vyhledávat každou příležitost nebejt doma, téměř se doma ukrývat před okolím … Ale má, buchta, co si vybrala. Každej svého štěstí strůjcem.
Vlastně úplně stejně, jako ta buchta vedle, jejíž manžel šo*stá její macechu a ona i přesto o něj tak stojí, že se s ním radši odstěhuje někam z dosahu. Stejně jako její fotr, kterej, místo aby vykopal z vlastního baráku ku*vu, radši vykope vlastní dceru.
září 17, 2019 11:49
... : doktor
Dorko žít s prasetem je nesnesitelné.Ani si to nedovedu představit a s tchánem bych tutově nebyl kamarád.A hlavně si na jeho chlapáctví nezvykej.Řešení musíte najít s manžele společně,nejlépe společné bydlení.
září 17, 2019 12:45
... : mamča
NČ : Já bych takhle taky žít nechtěla, ale já bydlím ve svým a za svý.
Jestli je pisatelka na MD, a peníze na pronájem bytu nemají, nezbývá jí, než vzít zavděk bydlením které se nabízí zadarmo.
Až budou mít dva příjmy, tak můžou uvažovat o vlastním bydlení. Otázkou je, jestli manžel bude chtít z rodičovského domu odejít. Jemu tátovo buranské chování nevadí, a možná do něj časem taky doroste.
Pak to nevidím jinak, než na rozvod. Jako matka samoživitelka pak Dorka bude muset vzít i podřadné ubytování, což jak známo, taky není žádná výhra.
Ovšem bude to mít bez prdícího tchána.
září 17, 2019 12:47
... : NČ
Samozřejmě ti, mamčo, rozumím. Jenomže podle mě by všechno mělo mít nějakou posloupnost, nezapřahat koně za vůz. A stejně tak, nepořizovat si nejdřív děti a pak začít uvažovat, kde s nimi bydlet.
Takhle je to podělaný už předem. To jako dívka nevěděla, že svý dítě přinese do chlíva, jako Ježíška? Nechce se mi věřit, že ten chlív tam dřív nebyl. Anebo už teď má počítat s tím, že bude samoživitelkou? Proč se nikdy nikdo neptá malýho prcka (často ještě nenarozenýho) na jeho názor a postaví ho před hotovou věc? Já osobně tomu říkám bezohlednost a sobectví.
září 17, 2019 13:12
... : mamča
NČ : Brali se až po narození dcery, předtím spolu žili jako partneři. To nejspíš někde bydleli, že ? A po narození dítěte se teprve přestěhovali k manželovým rodičům, protože to samostatné bydlení zřejmě z jednoho platu neutáhli.
Aniž bych se chtěla zastávat tchána-burana, oni jim to "zadarmo" bydlení sami nabídli, nebo si tam prostě syn nastěhoval rodinu, protože bydlení v pronájmu a výživu rodiny s jedním dítětem sám nezvládá ?
Ten "chlív", jak Ty říkáš, tam vůbec být nemusí. Tchýně je určitě hodná a pořádná ženská. Kdyby ne, tak by se tu Dorka zmínila.
I pro ty rodiče je to určitá zátěž. I oni se musí přizpůsobovat tomu, že je v domě o tři lidi víc.
září 17, 2019 13:23
... : NČ
No dobře. Já holt považuju za chlív každý stavení (příbytek), kde bydlí dobytek.
A tak jo. Ať si to chudina užívá, když sama není schopná se postarat ani o sebe, natož o dítě. Hlavně, že se nám umí množit. Už mlčím.
září 17, 2019 13:53
... : dorotka
Milý NČ, já jsem nepsala, že u tchánů je chlív. Naopak je tam velmi čisto, manželovo maminka je hodná a úklidná ženská. A kdyby ten chlap nekrkal, nesrkal, nechrchlal atd. při jídle a prostě kdykoliv ho to napadne, tak bych proti němu taky nic neměla.
Zadruhé: bydleli jsme předtím ve společném studentském podnájmu, prostě byt 3 1, my v jednom pokoji, v dalších dva kluci, každý v jednom. Vycházelo to dobře, pak nám jeho rodiče navrhli, abychom bydleli u nich, mají velký byt a jeho vdaná sestra, která tam bydlela s nimi před námi, si koupili vlastní.
Tohle jsem opravdu nemohla čekat.
Jo, a nejsem žádná chudina, která se jen umí množit. A nevím, co myslíš tím, že jsem se měla ptát toho dítěte. Nezlob se, ale píšeš nesmysly a jen urážíš.
Kvůli urážkám jsem sem fakt nepsala.
září 17, 2019 14:34
... : NČ
Nojo, já už jsem holt takový nátury, že každýho hned naštvu. Proč říkám chlív, to píšu ob příspěvek vejš.
Tak promiň.
září 17, 2019 14:55
... : mia I
moc nechápu ten odstavec, kdy Ti tchyně řekla, že Ti bude dávat jídlo extra do pokoje. To vaří tchyně pro všechny??

Nejste samostatní, to je velká chyba. A pokud nebudete samostatní finančně, abyste mohli zvládnout platit bydlení, budeš muset něco skousnout. To je daň za to, co píše Nč. Nejdřív plánovat finanční stránku věci, pak dítě. Neobhajuji nějaké čuńárny u jídla a u stolu, ale dej si na misku vah to co vadí a co je dobré. Uvědom si, že tak jako vidíš Ty chyby na tchánovi, vidí je i oni na Tobě.
září 17, 2019 15:05
... : dorotka
Mio, psala jsem to v tom druhém odstavečku: "Ze začátku jsme měli v sobotu a v neděli společné obědy, ale to jsem po párkrát vzdala, protože jsem tam prostě sedět nemohla."

září 17, 2019 15:13
... : mia I
takže si vaříte sami?
září 17, 2019 15:50
... : dorotka
Milá Mio, ano, nechtěli jsme být rodičům zas až tak na krku, takže jsem se snažila co nejvíc vařit já, a naopak mnohokrát vlastně i pro ně, jenže, jak jsem řekla, on tchán dost často není doma, takže tchýně jí s náma. Tu sobotu a neděli si tenkrát vymínila, bavilo ji to, byla ráda, že budem "velká rodina".
Nojo, no.
smilies/cheesy.gif
září 17, 2019 20:42
... : Inka
Bydlela jsem s tchánovými 20 let, všechny jejich problémy se odráželi u nás na našem víkendovém programu a volném čase, rozhodování o financích (špatný vzorec z rodiny), nikdy jsem od manžela neviděla peníze, vše jsem táhla 20 let sama. Bohužel to byl barák s dvěma bytovými jednotkami, které postavili pro sebe a svého mazánka, od kterého maminka nikdy neodstřihla pupeční šnůru do dnes. Stejně jsme se kvůli tomu nakonec rozvedli. Už bych nikdy nechtěla žít s nikým, kousek od sebe ano, ale ne v jednom domě. Kdybych z toho manželství neměla dvě super děti, řekla bych, že to bylo 20 zbytečně promarněných let.
září 18, 2019 09:02
... : magdalenka
Není nic jednoduššího než to říct tchánovi slušnou formou přímo. Že by mohl u stolu brát ohledy na ostatní... Zároveň poděkovat za laskavou péči tchyni a oběma za to, že u nich můžete žít, to není samozřejmé. Lidi se doma chovají jinak, ale neznamená to, že jsou prasata. Pouze s nimi nesdílíte jejich způsoby, což vás nikdo nenutí. Oni si svůj život zařídili jinak, tohle jsou jen podružné problémy. Asi je hlavní rozpor úplně jinde, jen to dnes ještě nevidíte...

září 21, 2019 21:48
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]