O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠECHNO SE MI ZBOŘILO - A BOŘÍ SE DÁL PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 září 2019
Ahoj lidi, slíbila jsem, že se vám ozvu. Dost jsem přemýšlela, co a jak napsat, aby se to někdo z „účinkujících“ nedozvěděl, ale ono na tom už tak moc nesejde. Tedy, mně nesejde. Musím napsat, že jsem nebyla schopná nějaké bojovné reakce, protože jsem si vůbec neuměla představit, co s tím, hlavně, co by se všechno mohlo stát, kdyby se to prolátlo.

         

 

 

 

Já jsem se pak opravdu sesypala, tedy zdravotně, bylo mi hodně mizerně a tak sem dostala od doktorky antidepresiva. Té jsem to řekla, ale ani ona mi nevěděla jak poradit. Ještě že existuje to lékařské tajemství. A tak jsem pak nějak téměř začala věřit, že to byl nějaký fakt zlý sen, nebo že to byl jeden výjimečný úlet, kvůli kterému nebudu bourat dvojí manželství. A tedy dny šly dál, a tak nějak uplynul už měsíc.

 

Až mi před týdnem zavolal táta, že stojí u nás před domem, tedy tam, kde pracuju, a jestli bych s ním šla na oběd, že by se mnou potřeboval mluvit. Asi mi to nebudete věřit, ale mne opravdu nic špatného nenapadlo, prostě táta se stavil… Nebylo to zas nic tak neběžného, my se takhle někdy sešli, nebo mne vzal autem domů, když se ocitl tady ve městě.

 

Když jsme byli po obědě, táta objednal kafe a pak to na mne vybalil. On na to přišel, a bylo to tím nejběžnějším způsobem, ta husa si nechala doma mobil a táta jí tam prý chtěl nahrát novou GPSku… No, budu mu to věřit. Prostě jí ho prohrábnul a našel tam nejen esemesky, ale i fotky. To fakt nechápu. A bylo to. Táta se rozhodl to vyřešit tím, že prý se rozhodl, pokud „si ho chci nechat“, mi koupit byt tady ve městě, ale že se musíme co nejdříve odstěhovat. Já jsem z toho všeho byla znova tak rozhozená, a i z té jeho nabídky, že na mně ani nepoznal, že to vlastně už vím, že to pro mne není žádná novinka.

 

On se mně ani neptal, co já na to, prostě mi to oznámil a že se to bude řešit hned. Ale že nechce, abych manželovi něco říkala, z čehož jsem usoudila, že on to té své čúze zatím neřekl a hlavně, že jí to říct asi ani nechce. Prostě jdeme my.

 

Já nevím, je mi toho všeho hrozně líto, bydlení v našem domku, kde jsem žila doteď od svého narození, o zahradu, kterou miluju, o to všechno přijdu kvůli dvěma bezohledným sobcům.  

Já nevím, jestli oni něco tuší, od toho našeho setkání a od toho, kdy já pak řekla manželovi, že nám táta koupí byt tady ve městě, a že se budeme stěhovat, tak je taková trochu divná situace. Manžel se ani nijak nedivil, docela to vzal v pohodě.

 

Tak nejspíš jsem/jsme pro ty oba jen dva paroháči.

Irka

 

 

                                                                                   
Komentáře (24)add feed
... : mamča
No, já bych řekla, že se to pro Tebe vyvíjí dobře. Táta Ti koupí byt ve městě, čímž neztrácíš nárok na budoucí dědictví (možná části) domu ve kterém jsi vyrostla. Jen trvej na tom, že byt bude jen a jen Tvůj, nikoli v SJM.
Do bytu se už můžeš stěhovat bez manžela a táta si svoje manželství jistě taky nějak pořeší.
Teď je to pro něj čerstvé, tak nečekej nějaké okamžité radikální kroky.
Nepředpokládám, že byste ty a táta nadále tolerovali těm dvěma jejich mileneckou idylku, tak možná půjdou oba s holým pozadím ruku v ruce do světa.
Nebuď smutná, půlka Tvého problému (táta a odhalená nevěrnice) už je v řešení. To ostatní se časem taky dořeší.

září 16, 2019 06:46
... : NČ
Tomu nerozumím. Že jako to táta vyřeší tím, že tebe s manželem odsune z baráku, aby jako tvůj manžel neměl k jeho *u*vě přístup? A ona tam s ním bude žít dál? Nebo jak jako? Sorry jako, jsem natvrdlej.
září 16, 2019 09:45
... : d@niela
no, zkus si, Pepo, přečíst ten první článek - pak na to asi přijdeš.
smilies/grin.gif
září 16, 2019 10:50
... : NČ
Já jsem ho čet už tehdá. Zkráceně to je tak, že její manžel pravidelně souloží s její macechou, manželkou jejího fotra. Odehrává se to v domě jejího fotra, kde oba páry bydlej.
Jestli se mejlím, omlouvám se a zdržuju se dalších konimentářů, protože znova se mi to číst rozhodně nechce.

září 16, 2019 11:02
... : doktor
.... A HLAVNĚ PROČ S TÍM NA Kudlanku ?
září 16, 2019 12:30
... : d@niela
Milý doktore, to je opravdu zajímavý dotaz...
ale asi proto, že se chtěla poradit a poté slíbila, že napíše další postup.
Ovšem opravdu nemusíš číst všechno.

No, asi se táta mladé ženy nechce vzdát, tak toho svůdníka odstraní a pevně doufá, že si ho dcera už ohlídá. V podstatě to všechno přehodil na ni. Myslím, že se něco podobného dalo čekat.
září 16, 2019 13:20
... : mila1
No já tedy nevím nad čím Irka přemýšlí, její táta jí to nabídl na stříbrném tácu. Dostane byt, pochopitelně je nutné, aby to byl byt psaný jen na ni a manžela může poslat pryč. Trochu horší je, že táta nechce, aby manželovi říkala, proč se to vše děje. Ale pokud má manžel nějaké svědomí, tak by mu to mohlo asi dojít a zřejmě to sdělí i tátově manželce, ale s tím už nemusí mít Irka nic společného. Já bych takové řešení brala.
září 16, 2019 13:31
... : Iris
Doktore - kam jinam, než na Kudlanku? To je přesně problém, který na Kudlanku patří. Od začátku, kdy jsem ji objevila, jsem ji vnímala jako jakousi kolektivní poradnu na podobné problémy.Politika tady dříve zdaleka nekralovala.
Pokud jde o problém Irky, řekla bych, že tohle elegantní řešení zdaleka nebude konec celé ošklivé záležitosti.
září 16, 2019 14:15
... : mamča
Ještě mě napadlo, že by ses měla s tátou domluvit, že ten byt bude jenom Tvůj, jako dar od něj. Táta jistě pochopí, že s tím nevěrníkem pravděpodobně nehodláš dál žít, a že to bude při rozvodu jednodušší. (Pokud tedy s rozvodem počítáš.) Já bych takovýho vola vedle sebe nesnesla, i kdyby byl pozlacenej.
No, a až by došlo na stěhování, tak jako majitelka bytu nemusíš manželovi povolit trvalé bydliště. Ať zůstane hlášen tam, kde doteď.
Je to sice trochu podraz na tátu, ale on Ti taky život nijak neulehčil a nasypal to do Tebe jak ránu z brokovnice, přičemž zanášející mladici si hodlá ponechat, a ještě zřejmě čeká, že si manžela pohlídáš.
Tatík jistě bude vědět, jak se nehodného zetě z domu zbavit. Těžko si ho tam nechá k obveselení své nevěrné ženy.
září 16, 2019 15:48
... : Mikin4
Vidim to podobne jako Daniela. Tatik se nechce zenusky vzdat a dcera bude delat hlidace.
Co se diskutovaneho citoveho vztahu tyce, napadla me v mem cynismu chvile, kdy v serialu Most! vyznava xenofobni hospodsky Eda lasku Pavlovi/Dáše slovy: "me rikala jedna ku*va v bordelu, ze si laska nevybira". smilies/smiley.gif
září 16, 2019 16:07
... : NČ
"No, asi se táta mladé ženy nechce vzdát, tak toho svůdníka odstraní a pevně doufá, že si ho dcera už ohlídá. V podstatě to všechno přehodil na ni. Myslím, že se něco podobného dalo čekat."
-------------------------------------
Jo, tak jsem teda teda porozuměl správně, takže můžu jen zopáknout, že to nechápu!
No ale, jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Fujtajxl!
září 16, 2019 16:25
... : marty
Řešení to je. Tebe sice mrzí, že musíš opustit rodný dům, zahradu....na druhou stranu budeš svou paní. Předpokládám, že byt bude napsán na Tebe. A časem si třeba pořídíš i ten domeček. Ať už bez manžela nebo s ním.
Ale nikdo 100% nezajistí, že se ti dva přestanou stýkat.....to už nemusíte zjistit.
Další věc je, jak by to bylo majetkově s domkem kde zůstane otec s macechou. To bych také pořešila, aby ses jednou nemusela s macechou o něj přetahovat.
září 16, 2019 16:27
... : NČ
Protože mě odjakživa dojímají happyendy, doporučil bych ještě starci a jeho dceři Irce, aby se svým partnerům co nejpokornějc omluvili a požádali o odpuštění.
To proto, že jde zcela jistě o nenahraditelnýho samce a nenahraditelnou samici, bez kterých by se život starcův i život jeho dcery stal bludnou poutí temným lesem, bez jedinýho paprsku slunce.
září 16, 2019 17:26
... : mamča
NČ : Hele, nebuď kousavej. Ta Irka je z momentálního stavu věcí s nervama v háji. Nikde nepíše, že si chce nevěrného manžela nechat. On rozvod nějakou chvíli trvá, a taky k tomu potřebuje mít hmatatelný důvod. Povídání v restauraci s tátou, co projel manželce mobil, není žádný důkaz, se kterým by se dalo jít na soud.
Jasně, že by bylo nejlepší ty dva načapat "při činu" a svolat na tu podívanou půlku ulice. Jenže to by měli ostudu i ti dva, co jsou v tom nevinně.
Jinak "nenahraditelný samec i samice" musí mít hroší kůži, když se oddávají milostným radovánkám v domě svých manželů.
září 17, 2019 13:01
... : NČ
Nic jinýho, než kousavost, mě mamčo nenapadá. Dneska už se jako důvod k rozvodu nemusí prokazovat nevěra přímym důkazem. Asi by to ani soud nezajímalo.
Hroší kůži samec se samicí určitě mají, i když, pokud příroda zavelí, je člověk proti přírodě bezbrannej.
Ale já spíš hodnotím hroší kůži starce a jeho dcery, co by se ještě víc muselo stát, aby udělali to, co je samozřejmý a taky jediný možný.
září 17, 2019 13:23
... : dorotka
Jak tak vidím, NČ, tak ty jsi pán všehomíra a nejchytřejší z nejchytřejších. Ty sis nejspíš svůj život zařídil dokonale, a myslíš, že to musí umět každý. Mám kamarádku, které se taky stalo něco podobného, její partner si taky našel jinou a asi přes rok to tajil a docela mu to procházelo. Ta kamarádka se z toho pak těžce sesypala. Holt není každý tak úžasný jako ty aby si uměl dokonale vybrat.

Irko, držím ti moc palce, abys to zvládla, podle všeho nejsi ještě žádná "baba", takže máš určitě čas si to v pohodě všechno promyslet. A dostat byt? To bych taky brala, ber, dokud se táta cítí takhle provinile. smilies/grin.gif
září 17, 2019 14:40
... : NČ
Jsem skromnej, proto taky vím, že nejsem nejchytřejší, jen chytrej.
Pokud se ovšem nepletu, tak zrovna tady nejde o to, že si buchta blbě vybrala (votom už žádná). Ale teď přeci jde o to, jakým způsobem to hodlá řešit.
Co třeba námět pro ČT na zábavnej bombovej seriál: "Šou**á celá rodina"?
září 17, 2019 15:05
... : dorotka
NČ, já se musim smát, asi to jinak nejde, než se řehtat...
A já se tomu svému problému taky budu muset nějak postavit, asi budu muset taky začít krkat.
září 17, 2019 15:14
... : mamča
dorotka : Začni vařit fazole, čočku, hrách...a bude v celém domě jak po havárii v plynárně. Krkající tchán - myslivec ještě rád uteče s flintou do lesa. smilies/cheesy.gif
září 17, 2019 17:23
... : Inka
já vůbec nevím o co jde, asi tomu předchází jiný článek ... :-
září 18, 2019 09:10
... : Inka
Aha už vím projela jsme komentáře, vidím to stejně jako mamča...já už bych manžela nesnesla a hlavně v bytě žádný manželovo trvalý bydliště, aby pak nežádal náhradní byt...
září 18, 2019 09:15
... : Inka
Já bych je vyhodila oba, ono k tomu stejně dojde, tohle totiž stráví málokdo ...
září 18, 2019 09:16
... : Kimi
Proč je oba chránite? I když se odstěhujete tak se budou scházet dál. Vázne komunikace v rodině, běžte k Musilovi ten vám to vyřeší.
září 18, 2019 11:47
... : NČ
No já si holt musím trvat na svým doporučení. Pokorná omluva Irky manželovi a pokorná omluva starce svý manželce, s prosbou o odpuštění, manželovi a Irčině maceše, ve smyslu závěru Dobešovy písničky "Jarmila" … "...dodnes mě mrzí, že jsem byl drzý …... a že jsem u nich pozbyl důvěry." Taková omluva může ještě všechno napravit a u všech čtyř opět vzejde krásný, sluncem a všeobjímající láskou prosvícený, den.
září 18, 2019 14:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]