O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ NA MAMINKU? PDF Tisk E-mail
Středa, 09 duben 2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výživného na sebe. Jsem maminka dvou dětí a kvůli nízkému věku a časté nemoci mého syna si nemůžu najít práci. Výživné mi chodí každý měsíc ve výši 3000 Kč na každého syna, jinak mi na vše přispívá sociálka. Jsem rozvedená od roku 2012 a letos se bývalý manžel oženil.
 
PLNO DĚTÍ, PLNO DLUHŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2014

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Jsem samoživitelka s dvěmi dětmi ve věku 7 a 3 roky.  Tu starší mám s bývalým manželem, se kterým jsem rozvedená od roku 2010, od té doby mi má na dceru platit 1500 Kč měsíčně, ale dva roky neplatil, takže má uloženou exekuci na plat.

 
PĚKNĚ NAŠTVANÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 duben 2014
Čau lidi, mám tu jeden zapeklitý dotaz. Mám stanovené výživné od matky našeho dítěte, ona to samozřejmě neplatí, tak jí soud povolil splátky plus výživné. Jenže to také samozřejmě neplatí, tak jsem se obrátil na exekutora. Ten bohužel  nic nezajistil, protože práci prý ona nemá, dávky od státu také nepobírá, jelikož na ně nemá nárok, takže jí není z čeho co strhávat.
 
VÝŽIVNÉ DO ZAHRANIČÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2014

Dobrý den, po rozvodu jsem se přestěhovala z Čech i se synem do Německa za prací. Můj exmanžel mi platí cca 160 euro měsíčně na syna, ale školka stojí 140 euro měsíčně. Takže bych si potřebovala zažádat o zvýšení. 

 
VÝŽIVNÉ - KOMU - KOLIK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 březen 2014

Dobrý den, prosím o informaci, komu má otec zletilé dcery, která stále studuje, posílat výši alimentů, které byly stanoveny v době, kdy dcera ještě byla nezletilá a ještě bydlela u matky. Soudem bylo tehdy určeno zasílat výživné k rukám matky,  jako zákonnému zástupci.

 
VÝŽIVNÉ BĚHEM DÁLKOVÉHO STUDIA? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 březen 2014

Dobrý den, moje dcera, které je nyní čtyřiadvacet, chce po mně doplacení výživného. Ale - Ona nedokončíla denní studium za školní rok 2011/2012 a od 30.8.2012 je od té doby vedena na Úřadě práce. Poté 2. 9. 2012 začala studovat znovu, ale dálkově, do 1.9.2013.                

 
VÝŽIVNÉ PRO NESVÉPRAVNOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 březen 2014

Dobrý den paní Danielo, potřeboval bych poradit ve věci placení výživného. Dcerka měla v únoru 18 let. Je zdravotně postižená a zbavená svéprávnosti. Dostala invalidní důchod. Ona navštěvuje takovou speciální školu, kde se učí zvládat základní potřeby,  ale nikdy nebude ničím vyučená, protože se speciálně nepřipravuje na budoucí povolání.

 
STRACH Z TATÍNKA DÍTĚTE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 březen 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na následující: Mám 6letou dceru, kterou její otec neviděl - dá se říct nikdy a nemá o ni ani zájem. Ale teď, jak jsem mu řekla,  že ho dám k soudu za neplacení výživného, tak mi vyhrožuje,  že mi malou vezme.
 
VEM Z DLANĚ CHLUP... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 březen 2014
Dobrý den, jsem v invalidním důchodu 2. stupně, který činí 7690 Kč měsíčně a nemůžu bohužel najít odpovídající zaměstnání mému zdravotnímu stavu. Proto jsem se s dcerou, která studuje (už podruhé) první ročník na vysoké škole, písemnou dohodou domluvil na výživném 1000 korun měsíčně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 286
[CNW:Counter]