O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NECHODÍM DO ŠKOLY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 květen 2014

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, co mám dělat. Matka mi platí alimenty,  ale ted najednou přestala! Já jsem studentkou VOŠ A JSEM PŘIHLÁŠENÁ NA DENNÍM STUDIU. Poslední půl rok ale nechodím do školy, protože budu pak přecházet na jinou školu. 

 
MILOVÁNÍ JO, VÝŽIVNÉ PAK NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jak dále postupovat. Jedná se o toto:  rozsudkem soudu mi bylo příznáno, že mi otec dítěte musí zpětně zaplatit částku 30 000 Kč na  příspěvek a náklady neprovdané matce. Rozsudek nabyl právní moci, také  uplynula lhůta, kdy měl otec zaplatit. Ale neplatí.

 
VÝŽIVNÉ DO ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014
Dobrý den, moc bych potřebovala poradit. S exmanželem mám dvě nezletilé děti, se kterými nyní žiju v UK. Ale všichni, tedy děti a já, máme české občanství. On žije v Čechách, ale nedaří se mi s ním domluvit na výživném. Chtěla bych vědět, zda můžu nějakým způsobem zažádat soud o stanovení výživného na děti, pokud žijeme v cizině.
 
JAK SE PLATÍ VÝŽIVNÉ ZLETILÉMU SYNOVI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 květen 2014
Dobrý den! Chtěla bych vás poprosit o radu. Přítelov syn dovršil v únoru 18 let, a studuje na střední škole a je ve 2. ročníku. Přítel na něj platí  výživné 2800 Kč. Tak bych se chtěla zeptat, jak máme dál pokračovat? Volal mu, aby poslal potvrzení o návštěvě školy, a zatím nic nepřišlo, tak musíme ještě platit?
 
ALIMENTY OD NEZAMĚSTNANÉHO? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2014

Dobrý den, mám zapeklitou situaci. Chtěla jsem se zeptat, přítel žádal o snížení alimentů a u soudu mu dali formulář na potvrzení mého příjmu, a dokonce se také vyptávali na majetkové poměry moje a mých rodičů! Co mám já společného s jeho alimenty a proč moje rodiče?

 
KDE SE SOUDIT A VÝŠE VÝŽIVNÉHO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 duben 2014
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je možnost, aby soud ohledně výživného proběhl v místě trvalého pobytu zletilého syna a ne otce, který bydlí ve 150 km vzdálenosti. Důvodem je i neochota právníků jet takovou vzdálenost a tím související finanční odměna právního zástupce, kterou si nemohu dovolit.
 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 duben 2014

Ahoj Danielo, rád bych se zeptal a nechal si poradit několik věcí. Přítelkyně má 17 letou dceru, v červenci jí bude 18. Bohužel přechází na jinou školu. Ta dcera se ptá, zda může požadovat od svého vlastního otce zvýšení alimentů, a zda tím zaniknou alimenty mamce (přítelkyni) nebo ne.

 
PLATIT JSEM NEMĚL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 duben 2014
Dobrý den, potřebuju poradit s výživným pro mou dcerku, dnes už zletilou. Když jí bylo 15, nastoupila na učňák. Bohužel hned v prvním roce nedopadla dobře, takže opakovala. Jenže pak ji po třech měsících vyhodili a byla doma až do začátku dalšího školního roku, kdy nastoupila na jinou školu.
 
RODIČE NA DRAKA A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2014
Dobrý den, ráda bych zjistila pár informací ohledně výživného, co mi rodiče platí (matka 1000 Kč, otec 2500 Kč). Za pár dní mi bude 20 let a teď bydlím u nevlastního otce. Vlastní otec se v mém životě objevil až po mých 15. narozeninách, a zrovna dvakrát jsme se nepohodli, mj. řekl, že prý lituje toho, že si mě udělal. Táta je pro mne ten otec nevlastní.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 284
[CNW:Counter]