O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁLO PENĚZ NA VŠECHNY DĚTI... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 květen 2014
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Žiji s přítelem, ten je rozvedený a na dvě dcery měl určené výživné 5000,- Kč z platu, který tenkrát činil okolo 15 000,- Kč. Loni se nám narodila dcera, a soud snížil výživné na 4000 Kč.
 
NECHODÍM DO ŠKOLY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 květen 2014

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, co mám dělat. Matka mi platí alimenty,  ale ted najednou přestala! Já jsem studentkou VOŠ A JSEM PŘIHLÁŠENÁ NA DENNÍM STUDIU. Poslední půl rok ale nechodím do školy, protože budu pak přecházet na jinou školu. 

 
MILOVÁNÍ JO, VÝŽIVNÉ PAK NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jak dále postupovat. Jedná se o toto:  rozsudkem soudu mi bylo příznáno, že mi otec dítěte musí zpětně zaplatit částku 30 000 Kč na  příspěvek a náklady neprovdané matce. Rozsudek nabyl právní moci, také  uplynula lhůta, kdy měl otec zaplatit. Ale neplatí.

 
VÝŽIVNÉ DO ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014
Dobrý den, moc bych potřebovala poradit. S exmanželem mám dvě nezletilé děti, se kterými nyní žiju v UK. Ale všichni, tedy děti a já, máme české občanství. On žije v Čechách, ale nedaří se mi s ním domluvit na výživném. Chtěla bych vědět, zda můžu nějakým způsobem zažádat soud o stanovení výživného na děti, pokud žijeme v cizině.
 
JAK SE PLATÍ VÝŽIVNÉ ZLETILÉMU SYNOVI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 květen 2014
Dobrý den! Chtěla bych vás poprosit o radu. Přítelov syn dovršil v únoru 18 let, a studuje na střední škole a je ve 2. ročníku. Přítel na něj platí  výživné 2800 Kč. Tak bych se chtěla zeptat, jak máme dál pokračovat? Volal mu, aby poslal potvrzení o návštěvě školy, a zatím nic nepřišlo, tak musíme ještě platit?
 
ALIMENTY OD NEZAMĚSTNANÉHO? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2014

Dobrý den, mám zapeklitou situaci. Chtěla jsem se zeptat, přítel žádal o snížení alimentů a u soudu mu dali formulář na potvrzení mého příjmu, a dokonce se také vyptávali na majetkové poměry moje a mých rodičů! Co mám já společného s jeho alimenty a proč moje rodiče?

 
KDE SE SOUDIT A VÝŠE VÝŽIVNÉHO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 duben 2014
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je možnost, aby soud ohledně výživného proběhl v místě trvalého pobytu zletilého syna a ne otce, který bydlí ve 150 km vzdálenosti. Důvodem je i neochota právníků jet takovou vzdálenost a tím související finanční odměna právního zástupce, kterou si nemohu dovolit.
 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 duben 2014

Ahoj Danielo, rád bych se zeptal a nechal si poradit několik věcí. Přítelkyně má 17 letou dceru, v červenci jí bude 18. Bohužel přechází na jinou školu. Ta dcera se ptá, zda může požadovat od svého vlastního otce zvýšení alimentů, a zda tím zaniknou alimenty mamce (přítelkyni) nebo ne.

 
PLATIT JSEM NEMĚL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 duben 2014
Dobrý den, potřebuju poradit s výživným pro mou dcerku, dnes už zletilou. Když jí bylo 15, nastoupila na učňák. Bohužel hned v prvním roce nedopadla dobře, takže opakovala. Jenže pak ji po třech měsících vyhodili a byla doma až do začátku dalšího školního roku, kdy nastoupila na jinou školu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 285
[CNW:Counter]