O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NESPORNÝ ROZVOD A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 červen 2014
Dobrý den, na internetu jsem nalezla návrhy na určení výše výživného podaného matkou, které zůstává nezletilé dítě v péči. Můj přítel se bude rozvádět, nezletilé dítě zůstává u matky a bude se jednat o nesporný rozvod; tudíž potřebuje podat tento návrh, jelikož jeho manželka pro to nic dělat nechce.
 
MUSÍM JEŠTĚ PLATIT VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 červen 2014

Jsem rozvedená a moje dcera z tohoto manžeství byla určena soudně do péče matky mého bývalého manžela. Letos v červnu skončí učební poměr. Tak bych se chtěla zeptat, jak je to dál s placením výživného, pokud se bude registrovat na úřadu práce? Momentálně žije ve společné domácnosti s přítelem, v baráku jeho rodičů. Za odpověď děkuji, FANNY

 
DÁLKOVÉ STUDIUM PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 červen 2014

Dobrý den. Mám dotaz ohledně výživného. Manžel platí na 21 letou dceru z prvního manželství. Dcera bydlí již devět měsíců se svým přítelem a také přešla z denního studia vyšší odborné školy na dálkové. Chodí si přivydělávat,ale netušíme, jestli brigádně nebo na stálý úvazek.

 
MÁLO PENĚZ NA VŠECHNY DĚTI... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 květen 2014
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Žiji s přítelem, ten je rozvedený a na dvě dcery měl určené výživné 5000,- Kč z platu, který tenkrát činil okolo 15 000,- Kč. Loni se nám narodila dcera, a soud snížil výživné na 4000 Kč.
 
NECHODÍM DO ŠKOLY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 květen 2014

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, co mám dělat. Matka mi platí alimenty,  ale ted najednou přestala! Já jsem studentkou VOŠ A JSEM PŘIHLÁŠENÁ NA DENNÍM STUDIU. Poslední půl rok ale nechodím do školy, protože budu pak přecházet na jinou školu. 

 
MILOVÁNÍ JO, VÝŽIVNÉ PAK NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jak dále postupovat. Jedná se o toto:  rozsudkem soudu mi bylo příznáno, že mi otec dítěte musí zpětně zaplatit částku 30 000 Kč na  příspěvek a náklady neprovdané matce. Rozsudek nabyl právní moci, také  uplynula lhůta, kdy měl otec zaplatit. Ale neplatí.

 
VÝŽIVNÉ DO ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014
Dobrý den, moc bych potřebovala poradit. S exmanželem mám dvě nezletilé děti, se kterými nyní žiju v UK. Ale všichni, tedy děti a já, máme české občanství. On žije v Čechách, ale nedaří se mi s ním domluvit na výživném. Chtěla bych vědět, zda můžu nějakým způsobem zažádat soud o stanovení výživného na děti, pokud žijeme v cizině.
 
JAK SE PLATÍ VÝŽIVNÉ ZLETILÉMU SYNOVI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 květen 2014
Dobrý den! Chtěla bych vás poprosit o radu. Přítelov syn dovršil v únoru 18 let, a studuje na střední škole a je ve 2. ročníku. Přítel na něj platí  výživné 2800 Kč. Tak bych se chtěla zeptat, jak máme dál pokračovat? Volal mu, aby poslal potvrzení o návštěvě školy, a zatím nic nepřišlo, tak musíme ještě platit?
 
ALIMENTY OD NEZAMĚSTNANÉHO? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2014

Dobrý den, mám zapeklitou situaci. Chtěla jsem se zeptat, přítel žádal o snížení alimentů a u soudu mu dali formulář na potvrzení mého příjmu, a dokonce se také vyptávali na majetkové poměry moje a mých rodičů! Co mám já společného s jeho alimenty a proč moje rodiče?

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 286
[CNW:Counter]