O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ JEN DOHODOU? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 červenec 2014

Dobrý den. Prosím, chci se zeptat na výživné. Máme s přítelem 6leté dítě. Žijeme sice dosud spolu, ale jelikož vztah nedopadl dobře, budu se tento týden stěhovat i s dítětem od přítele.

 

 


 
KOMBINOVANÉ STUDIUM A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 červenec 2014

Dobrý den, mám dotaz ohledně vyživovací povinnosti na zletilou dceru (23 let), která dokončila bakalářské studium. Dcera nebyla přijata na magisterské studium denní formou pro nedostatek získaných bodů v přijímacím řízení. Nyní mi oznámila, že půjde na magisterské studium kombinovanou formou.

 
PENÍZE OD TÁTY - DO KDY? PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2014

Dobrý den, chci se zeptat na následující: dcera v červnu ukončila studium. Je jí 22 let, ale ještě stále nesehnala práci. Pracuje jen občas, brigádně. Tak bychom rády věděly, zda má nárok od září stále na výživné od otce, nebo to skončí v srpnu? Děkuji za odpověď, PAVLA

 
ŠPATNÝ STUDENT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 červenec 2014
Dobrý den,můj dvacetiletý syn již po několikáté opakuje školu. Prostě do školy nechodí, tudíž je vyloučen. Nejprve chodil dva měsíce na SPS v Děčíně, to nezvládal, tak přešel na kuchaře. To ho ale zhruba po třech měsících přestalo bavit, a tak šel na UP.
 
ZPĚTVZETÍ NÁVRHU NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 červenec 2014

Dobrý den,měla bych dotaz ohledně výživného na nezletilé dítě. S partnerem jsme se před rokem rozešli a máme spolu čtyřletého syna. Letos v březnu jsem k soudu podala Návrh na úpravu práv a povinnosti tedy na výživné. 8. 8. 2014 máme ohledně tohohle soud. Jenže teď jsme se s bývalým partnerem dohodli, kolik mi bude platit atd. a já bych to chtěla u soudu zrušit.

 
OPOŽDĚNÉ VÝŽIVNÉ - TREST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2014
Přátelé, poradíte mi? Mám soudním rozhodnutím platit výživné na dítě 4 tis. Kč a na manželku 5 tis.Kč. Jenže - když se o 1 - 2 dny opozdím proti termínu, manželka mi vyhrožuje okamžitě policií a následně exekucí a ještě s okamžitou platností. Opoždění je přitom způsobeno z důvodu pozdních plateb od mých obchodních partnerů, což fakt neovlivním. 
 
VĚČNÁ STUDENTKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 červenec 2014

Dobrý den, chtěli bychom se zeptat na řešení následující situace: kdy manželova 26 letá dcera z prvního maželství sice nyní studuje bez přerušení, ale od podzimu bude opakovat už potřetí třetí ročník, protože neodevzdala bakalářskou práci. 

 
VÝŽIVNÉ NA KNÍŽKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červen 2014

Dobrý den, chci se zeptat, zda jako otec svého nezletilého syna, mu mohu posílat výživné na jeho vkladní knížku, kterou jsem mu založil, bo mám podezření, že matka  syna s výživným nakládá dle svých představ. Malého nevídám, bo mi matka zakazuje styk. Děkuji KAREL

 
ALIMENTY DOSPĚLÉMU - KAM POSÍLAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červen 2014

Dobrý den. Syn dosáhl plnoletosti již před rokem a půl. Já jsem stále posílal alimenty jeho matce na účet, až do jeho maturity. Nyní nastupuje na vysokou školu. Musím nadále posílat alimenty jeho matce, nebo si musí syn zažádat sám? Děkuji za odpověď, MICHAL

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 284
[CNW:Counter]