O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ OD PRARODIČŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 září 2014

Dobrý den. Mám dotaz. Mám dvě děti a žijí s nima sama. Ještě měsíc budu na rodičáku. S ex mám jednu dceru (3roky), dva roky má soudně určeny alimenty ve výši 2000 Kč a k tomu mu určili platit i na mě stejnou částku od narození dcery.  Na obouch má dluh.  S exekucí sem neuspěla a trestní oznámení postoupilo k soudu. Nevím jestli ho zavřou nebo ne (je nemajetnej a bez řidičáku).

 
VÝDĚLKY STUDENTČINY PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 září 2014

Dobrý večer, má dcera se se mnou nestýká, takže nemůžu zjistit v jakém stadiu je její studium. Vím, že vystudovala Bc a teď studuje na Mg a v lednu ji bude 26 let. Na webových stránkách MM reality je uvedeno, že tam pracuje jako asistentka a má od roku 2013 ŽL. Jak mohu zjistit, něco bližšího? Ve škole mi nic neřeknou, v tom zaměstnání také ne. Takže ani nevím, kolik si tam případně vydělává..

 
POSLEDNÍ VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 září 2014

Nejdříve Vás co nejsrdečněji zdravím a obracím se s velkou prosbou. Mám syna, kterému je dvacet let, skončil školu v červnu a pak měl dva měsíce prázdniny. Bohužel jsem rozvedená již několik let a bývalý manžel na svého syna platit alimenty ve finanční částce : 4000 Kč. Jenže syn teď začal pracovat od září a bohužel nedostal alimenty za srpen!

 
VÝŠE VÝŽIVNÉHO JE RŮZNÁ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 17 září 2014

Dobrý večer, mám dotaz a potřebuji poradit... Bývalý manžel pracuje v Německu a jeho měsíční příjem je 45 000,- Kč čistýho. Máme z manželství dvě děti (13 a 9 let). Z Německa mi chodí přídavky na děti(10.000,-Kč). Otec dětí platí 8000.- Kč výživného (4 500 Kč na jedno dítě a 3 500 Kč na druhé dítě). Jsme rozvedeni teprve tři měsíce. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho si mohu zažádat o zvýšení alimentů?

 
DĚTI NEJDOU VYZMIZÍKOVAT... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 září 2014

Dobrý den, mám asi velkou prosbu. Dne 1. 6. 2013 jsme byli rozvedeni a děti byly svěřeny do mé péče. Jejich otec ale s námi nebydlí už od května 2012, kdy bylo dvojčatům teprve třiapůl.  Teď už jim je šest. Na výživném pro oba jsme se dohodli na částku 3000,- a otec slíbil, že když bude nutno, bude přispívat i nad rámec výživného. Ale všechno je jinak...

 
NEZLETILÉ DĚTI A CHYTROLÍN TÁTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 září 2014

Dobrý den, mám dotaz ohledně výživného. Mám v péči dceru 11,5 letou a syna 8 letého. Na dceru pobírám 1600 Kč, na syna 1400 Kč. Děti od svého otce nedostávají nic navíc, mimo výživného, které mimo jiné  chodí z účtu jeho matky. A to děti nechodí do žádných kroužků. Zvažuji, zda podat žádost o zvýšení výživného, protože jsem se dostala do špatné situace:

 
ŠPATNÁ STUDENTKA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 září 2014
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu. Má dcera, které bude v listopadu tohoto roku 26 let, neudělala zkoušky na magistru a sdělila mi, že je bude opakovat až příští rok. Zapsala se proto opět do studií na rok 2014/2015 a mě dala vědět, že alimenty musím platit do jejich narozenin. S tím já nemám žádný problém, ale zajímalo by mě, jak to vlastně je, když jde pouze ke zkoušce - na obhajobu - v únoru...
 
VÝŽIVNÉ PRO BÝVALOU MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 srpen 2014
Dobrý den, ráda bych se zeptala na radu v mé situaci. Jsem čtyři roky rozvedená, manžel na mě po rozvodu platil výživné. Poté jsem byla rok v zaměstnaneckém poměru. Jsem zdravotně postižená, ale důchod mi nepřiznali. Na hmotné nouzi mi přiznali jen 2600 Kč a teď v srpnu jen 640 Kč! Jiný příjem však nemám.
 
DALŠÍ "CHYTRÝ" TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2014
Milá Danielo, ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc. Chci si podat žádost o zvýšení výživného. Naposledy bylo zvýšeno 1. 9. 2008, kdy byl syn ještě v mateřské škole. Letos jde již na druhý stupeň ZŠ. Otec se na mimořádných nákladech téměř vůbec nepodílí (věnoval mu cca 3500 Kč od roku 2008). Syna si bere pravidelně, ale pouze z povinnosti, nevěnuje se mu. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 286
[CNW:Counter]