O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO VYSOKOŠKOLAČKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 prosinec 2014
Dobrý den, píši Vám, jelikož si sama už nevím rady. V prosinci mi bude 22 let, studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze; bohužel ze zdravotních důvodů opakuji druhý ročník. Otec odešel, když mi byly 2 roky a poté jsem s ním párkrát mluvila ve svých 19 letech, když mě vyhledal jeden z mých čtyř sourozenců. Výživné se od jejich rozvodu nezměnilo a činí až doposud 750 korun.
 
LEDABYLE STUDUJÍCÍ A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 prosinec 2014
Dobrý den, chtěl bych se informovat, zda je zletilé dítě povinné informovat rodiče o svém studiu - v případě, že stále žádá alimenty. Syn začal studovat SOUE v Plzni. Po roce, kdy se studiu příliš nevěnoval a propadl, přestoupil na SOU Oselce. Avšak ani tam se mu nelíbilo a tak mne jako otce požádal, zda bych mu nevyjednal přestup zpět do Plzně.
 
VÝŽIVNÉ PRO TĚHOTNOU MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 prosinec 2014

Dobrý den, prosím, můžete mi jen orientačně napsat, kolik je  možné žádat výživné na mě od manžela? Nejsme ještě rozvedení, jsem v 7. měsíci těhotenství a manžel chce  odejít. Musím zaplatit  a dál platit nájem a taky hypotéku na byt. Manžel má plat 31 000 Kč a platí ještě na dvě děti z předešlého manželství 4 000 Kč. Moc děkuji za odpověď. IVA

 
VÝŽIVNÉ PRO MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014
Dobrý den, jsem bezradná a taky nedokaži být mstivá, ale manžel se v červnu tohoto roku odstěhoval, a mně zůstaly jen oči pro pláč. Jsem v ČID a pracuji na 4hodiny, a tak mám jen 8 400 Kč. Manžel má asi 25 000 Myslíte si, že mám nárok na nějaké vyživné? A pokud ano, kde bych našla vzor pro podaní žádosti? Děkuji, Lenka
 
JAK A Z ČEHO SE VYMĚŘUJE VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 listopad 2014

Dobrý den, prosím o radu. Můj zletilý syn (23 let) studuje řádně vysokou školu. Nyní je ve čtvrtém ročníku. Otec platil na tohoto syna 2.500 Kč, od rozhodnutí soudu v roce 2009. Rozhodli jsme se požádat otce o zvýšení výživného.  

 
DVOJNÁSOBNĚ DLOUHÁ STŘEDNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 listopad 2014
Dobrý den, náhodou jsem narazil na tyto stránky a chtěl bych moc poprosit o radu. Mám 2 děti, na které řádně platím alimenty. Po několika letech marného hledání práce jsem se rozhodl živit se jako živnostník. Zatím se to rozjíždí a tak moc nevydělávám - a ještě asi několik let takhle bude. Víceméně domácnost táhne finančně má přítelkyně (jako studentka VŠ pracující na poloviční úvazek).
 
NECHCI BÝT UŽ DOMA, ALE DOSTANU VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 listopad 2014
Dobrý den, měla bych dotaz. Čekám netrpělivě, až mi bude 18; je to za pár měsíců, a chci se odstěhovat od rodičů, nejlépe hned první den. Důvod - s matkou nemáme dobrý vztah. Dělám hotelovou školu s maturitním oborem, a jsem ve třetím ročníku.
 
PENÍZE PRO PATNÁCTILETOU PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2014

Dobrý den, Danielo, můžete mi prosím poradit, jak postupovat ohledně výživného? Mám 15 letou dceru. S Jejím otcem jsem se rozvedla před třinácti lety a před rozvodem bylo určeno výživné na dceru ve výši 1500,- Kč. V průběhu let mi bývalý manžel čas od času přinesl výživné. Když se třeba rok neozval, tak jsem to dala na policii, kde si ho pozvali a on pak zase nějaký čas platil.

 
VÝŽIVNÉ PO SKONČENÍ ŠKOLY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2014
Dobrý den, měla bych prosím vás dotaz. Je mi 24 let, řádně jsem ukončila v 19 letech střední školu a nastoupila na vysokou školu, VŠ byla původně na 3 roky, kvůli jedné nepodařené zkoušce jsem musela o rok prodlužovat a příští rok se mi opět nepodařila...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 285
[CNW:Counter]