O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO PRO ZLETILÉ DÍTĚ + FORMULÁŘ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 leden 2009

Dobrý den. Studující osmnáctiletý syn by potřeboval napsat žádost o zvýšení výživného pro svou osobu. Chtěla bych požádat o radu, jak to napsat. Děkuji, Stehlíková (Nu, většinou jsou formuláře vzájemně si podobné, na Kudlance je žádost o zvýšení výživného pro nezletilé děti, takže stačilo by formulář upravit - ale: tady je, spolu s právními vysvětlivkami.

 
ŽÁDOST O VÝŽIVNÉ NA MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 prosinec 2008

Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem půl roku rozvedená, mám dvě malé děti, které jsou často nemocné. Bohužel, v současné situaci nemůžu sehnat práci. Potřebovala bych podat žádost o výživné na manželku, ale nevím jak takovou žádost sepsat, můžete mi poradit? Předem moc děkuji. Renata

 

 

 
VÝŽIVNÉ NA NEZLETILÉ DÍTĚ - FORMULÁŘ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 říjen 2008

Následující text není nijak neběžný. Bohužel. "Dobry den, ráda bych se zeptala, co všechno mám udělat - když si chci zažádat o alimenty. Potřebuji vědět, co a jak se píše. Víte, mám 15 měsíčního syna a s přítelem nejsme svoji. Bohužel, náš vztah už dlouho neklape a tak chci od něj odejít. Potřebovala bych tedy vědět, co a jak napsat, jak tu žádost formulovat..." Martina

 
VÝŽIVNÉ NA ZLETILÉ DÍTĚ - DO KDY PDF Tisk E-mail
Sobota, 20 září 2008

Měl bych dotaz ohledně placení výživného na zletilé dítě.Syn studoval na VŠB Ostrava a dostudoval jako bakalář. Poté studoval dál a letos promoval jako inženýr. Žádal jsem pak o zrušení výživného, ale přišlo mi nyní od něj potvrzení ze školy, že bude ještě studovat dál - na doktorát.  To znamená, že může ještě dál a dál pokračovat? Je narozen 20.4.1983, bude mu nyní 26 let.

 
EXEKUCE NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 červen 2008

Dobrý den Kudlanko, obracím se na tebe za mou kamarádku. Kamarádka je rozvedená a její bývalý manžel jí neplatí výživné na dvě děti, dluh už dosáhl 130 tisíc korun a ráda by alespoň něco, teď navíc přišla i o práci a je z toho docela nešťastná. Nedávno se dozvěděla, že by měl údajně dědit nějaký majetek.

 
MÁŠ DĚTI? TAK SE STAREJ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2008

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár otázek ohledně výživného od mého otce, na kterém mi dluží cca 18.000,00 Kč. Před rokem jsem odmaturovala a školu ukončila k 31.5.07. Veškerou agendu vedla má matka a už tak mi otec dlužil na alimentech od roku 2005. Platil, jak se mu zalíbilo, nepracoval. Když už, tak načerno. Je alkoholik a nikdo ani nevěděl, kde se nachází.

 
VÝŽIVNÉ - KOLIK, DO KDY... PDF Tisk E-mail
Středa, 19 březen 2008

Někdy si říkám, že buď někteří lidé absolutně neumějí vyhledávat v nejrůznějších vyhledávačích, a v tom případě že se asi nemůžu moc divit, že nezvládnou najít v jedné zdejší rubrice pár potřebných nadpisů. A pak by se v několika článcích dozvěděli vše potřebné...

 
VÝŽIVNÉ NA ZLETILÉ DÍTĚ - I. PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2007

Žádám vás o radu. S manželem jsme rozvedeni tři roky. Máme syna, kterého jsem dostala do opatrovnictví já. Dnes je synovi osmnáct let, ukončil střední odborné učiliště a nemá žádný příjem. Požádala jsem jeho otce o příspěvek na obživu, sama nejsem schopná ho živit ani šatit. On ale odmítl. Poraďte mi prosím, jak mám dále postupovat. Děkuji, Zlatka.

 
VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Hezký den přeju, mám prosbu o radu: má přítelkyně je konečně po rozvodu. Odhodlala se k němu po pěti letech psychického a ekonomického týrání ze strany jejího manžela. Soud svěřil jejich syna do péče mé přítelkyně a rozhodl o výživném pro dobu po rozvodu. Zatímco do té doby manžel mé přítelkyně přispíval na syna určitou částkou, po tomto rozhodnutí už nedal ani korunu.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 Následující > Konec >>

Výsledky 274 - 286 z 286
[CNW:Counter]