O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO ZLETILÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Dobrý den, předem děkuji za zodpovězení mého dotazu. Mám dvě děti z prvního manželství na které platím výživné. Dceru 20 letou, studující VŠ a bydlící s přítelem, a syna, který bude mít v dubnu 18 let a žije ve společné domácnosti s matkou. Matka mě nedávno kontaktovala, že chce zvýšit výživné. Bohužel naše vztahy nejsou ideální a tak jakákoli dohoda nebývá možná.
 
JAK ZÍSKAT ZLETILÉHO SYNA? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 únor 2015
Dobrý den, ráda bych požádala o radu. S přítelem jsme spolu už 12 let, z prvního manželství má syna. Synovi bylo na podzim 18 let a žádá nás o výživné, je studující a žije s matkou. Nebylo by na tom nic divného - až na to, že chlapec od svých 14 let byl v dětském domově, kam ho umístila jeho matka jako nezvladatelného a problémového. Nyní, když  dovršil 18 let,  vrátili ho k matce. V ten den podal na soud žádost o výživné od otce. V pořádku. Ale: 
 
SLOŽITÉ VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 únor 2015
Dobrý den, poradíte mi? Hledám informace ohledně výživného na zletilé dítě a začetla se i do vašich stránek. Prosím, měla bych zatím stručný dotaz. Uvedu vás do situace: rozvedení rodiče, děti ve střídavé péči po měsíci, mnohonásobný rozdíl v příjmech otce a matky, takže si navzájem platí výživné.
 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU S LMR PDF Tisk E-mail
Středa, 18 únor 2015

Dobrý den, mám dotaz, mám dceru - 25 let, má lehkou mentální retardaci a pobírá částečný invalidní důchod 1. stupně. Letos v červnu končí učební obor. Musí platit biologický otec dál výživné - alimenty? Má na to dcera ještě nárok? Jde mi o zabezpečení dcery. Dcera chodila na 3 učební obory, letos v květnu končí ten třetí. 

 
NEPRACUJE, NEJÍ, NEBYDLÍ - TAKŽE NEPLATÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 18 únor 2015
Dobrý den, prosím o radu, chtěla bych se zeptat, jestli bych mohla podat žádost o zvýšení výživného na jedenáctiletého syna. V roce 2005 soud určil bývalému 1600 Kč na výživném, ale dnes už to na jeho potřeby opravdu nestačí.
 
STUDIUM A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 únor 2015
Dobrý den, mám takový dotaz. Mám 19letou sestru, která letos maturuje. Matka nám zemřela a my zůstali s otcem bydlet v družstevním bytě (dědictví jsme se po matčině smrti zřekli, protože bylo vše v pohodě). Bohužel otec si našel novou "super úžasnou" paní, která mu začala organizovat život a říkat mu, co má a nemá dělat. Já odešla sama, živím se sama a do toho dálkově studuji.
 
VÝŽIVNÉ OD OBOU RODIČŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 leden 2015
Dobrý den, jsem v důchodu a posílám výživné na dceru její matce, ale dcerka, která je zletilá, chce bydlet na internátě, kde studuje. Mohu začít platit výživné na dceřin účet? A co je k tomu potřeba? VLADIMÍR
 
VÝŽIVNÉ PRO EXMANŽELKU - UKONČENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 leden 2015
Dobrý den, platím bývalé manželce po rozvodu výživné pro její osobu 2 000,- Kč měsíčně, což navrhl soudce u soudního smíru. Manželství trvalo dvacet let a ona po ukončení mateřské dovolené už nenastoupila do práce, tzn. třináct let až do rozvodu byla doma. Tento rok v říjnu jí zaplatím poslední platbu, protože jak jsem zjistil na internetu, doba trvání je max. tři roky.
 
VYSMÁTÝ SYN A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 leden 2015
Dobrý den, jsme s manželem spolu 19 let a máme 18 letého syna, který studuje 4. ročník střední školy; letos na jaře by měl maturovat. Máme ještě dvě dcery.  V 17 letech se syn zamiloval a dva měsíce před 18. narozeninami od nás odešel, že s námi už nechce bydlet. Chtěl po nás platit kompletně internát, který má 7 km od bydliště (stejně jako školu) a 1000 Kč kapesné.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 285
[CNW:Counter]