O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MOHU POŽÁDAT O ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 říjen 2010

Dobrý den. Mám dotaz:  soudně bylo na naši dceru určeno výživné, stanoveno v lednu 2004 na částku 1500 Kč, o tři roky později, po domluvě, expartner posílal 2000 Kč. V poslední době - je to asi ¾ roku - mám problémy dostat pravidelně alimenty, každý měsíc ho musím upomínat. Otec nemá jiné dítě a je svobodný, žije v třípokojovém družstevním bytě se svou matkou.

 
VÝŽIVNÉ - KOLIK KOMU? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 září 2010

Dobrý den, ráda bych se zeptala na problém ohledně výživného pro dvě dcery mého manžela (kterého jsem si vzala před devíti léty) - tj. nezletilou (16 let) a zletilou (21 let). Po celou dobu manžel platil na děti výživné v celkové částce 2500 Kč, přičemž mu matka dětí bránila ve styku, děti zmanipulovala tak, že odmítly pod vlivem matky se s otcem stýkat.

 
VÝŽIVNÉ NA ROZVEDENOU MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 září 2010

Dobrý den, žiji s přítelem ve společné domácnosti. On je od roku 2003 rozveden, z důvodů opětovné nevěry manželky.  Mají nyní 17 letého syna, kterého mají ve střídavé péči. Výživné na dítě jim nebylo vyměřeno, podílejí se společně. Bývalá manželka žije se svým přítelem, s kterým se jim v roce 2008 narodilo dítě; nyní je na mateřské dovolené. Jako otce uvedla  tohoto svého přítele.

 
VÝŽIVNÉ PRO STŘEDOŠKOLAČKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 září 2010

Záležitosti ohledně výživného (zde řešené) jsou skoro vždy smutné - jedná se většinou o to, jak od neplatícího rodiče získat příspěvek na výživu pro jeho dítě - které přeci v žádném případě nemůže za to, jak si ti "dospělí" pomršili svůj vztah. Dnes vám předkládám k nahlédnutí případ jedné středoškolačky, která se dostává (ne vlastní vinou, jak jinak), do hmotné nouze. O domov už v podstatě přišla... Máte radu?

 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILÉHO PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 srpen 2010
Dobrý den, chtěla bych se poprosit o radu: syn je již zletilý (je mu 19 let) a stále studuje. Jeho otec mi sdělil, že už nebude pravidelně na můj účet zasílat výživné, ale bude jej předávat přímo zletilému. Může o tom rozhodnout sám nebo se mohu obrátit na soud? Děkuji, Naděžda  
 
DÍTĚ JAKO ŽIVNOST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 srpen 2010

Dobrý den vespolek, ráda bych se zeptala na radu, mám dvě děti a přítel, s kterým žiji, má jednu mentálně postiženou autistickou a bohužel dost agresivní dcerku, 9 letou. On platí hypotéku, dluhy za bývalou ženu, a dcerku si brává 8 dní v měsíci, tedy všechny své volné dny. Jeho bývalá žena si udělala další dítě s jiným mužem (proto se rozvedli). A v čem je problém - ona nyní chce zvýšit výživné na 7 tisíc a neustále se ohání postižením dcery.

 
NEZVEDENÝ DOSPĚLÝ SYNEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 srpen 2010

Dobrý den. Nevím si rady, můj syn byl po třetí vyloučen ze školy. Bylo mu už 18 let. Tak by mne zajímalo - mám stále povinost platit mu výživné,nebo ne? Děkuji vám za odpověď, Vladimír

 
VÝŽIVNÉ NA ZLETILOU, DÁLKOVĚ STUDUJÍCÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 srpen 2010

Dobrý den, zajímalo by mě, zdali má dcera nárok na výživné. V roce 2007 maturovala na gymnáziu. Od té doby střídavě pracuje v Německu, Anglii a Švýcarsku. Nyní se rozhodla, že v září nastoupí na VŠ, ale bude studovat dálkově, aby mohla stále pracovat. Zajímalo by mě dále proto, jestli má nárok na výživné od otce,  a pak ještě, zdali je nárok na odpočet z daní na nezaopatřené dítě a přídavky na dítě.

 

  

 
"TATÍNKU, OTŘES SE..." PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 červenec 2010

Dobrý den, rozsudkem bylo bývalému manželovi uloženo platit na dceru dlužné výživné ve výši 37.800 po 800,- Kč splátkách + 900,- Kč výživné. V rozsudku je tato povinnost stanovena od 1. 7. 2007 - tento rozsudek nenabyl právní moci z důvodu odvolání. Dcera ukončila v květnu roku 2007 střední školu a přihlásila se na výšku, kam nakonec nenastoupila - oznámení o zrušení studia na vysokou školu zaslala až koncem září.

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 248 - 260 z 288
[CNW:Counter]