O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"TATÍNEK" - MOTÝLEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 duben 2012

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 17 let, 18 mi bude 5. srpna, termín porodu mám 17. července. Takže to do plnoletosti nestihnu, ale nevadí. Otec dítěte měl zájem asi týden, co se to dověděl; potom si našel jinou přítelkyni (18 let mu již bylo). Tak jsem na to zbyla sama, ale vypořádám se s tím dobře, protože mám velkou podporu rodičů a sama už se na drobečka těším.

 
ČEKÁ VÝŽIVNÉ OD STÁTU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 duben 2012

Dobrý den, nevím jak začít, asi je to tím, že už jsem tématem „výživné na nezletilé děti“ dosti unavená. V roce 2005 mne konečně rozvedli, protože můj bývalý muž se před rozvodem skrýval, jen aby k tomu nedošlo a on nemusel platit výživné. Žil totiž v představě, že když spolu nežijeme, tak nemusí přispívat na výživu dětí.

 
VÝŽIVNÉ PRO VNUČKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 únor 2012

Dobrý den, mám vnučku Terezku, kterou mám moc ráda. Dcera ji měla za svobodna. Na placení výživného se s jejím otcem vždy dohodli, respektive otec platí  teď na Terezku 1800 Kč měsíčně. Ale - Terezka skončila v minulém roce povinnou docházku základní školy a nyní pokračuje ve vzdělání na škole další, jenže internátní.

 
VÝŽIVNÉ - FORMULÁŘ - NEZLETILÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2012

Dobrý den, dneska jsem si byla na soudu ohledně informací, které ale jak jsem čekala, jsem tam nezískala. Pak jsem začala projíždět internet, až jsem přišla na Vaše stránky... A tak bych chtěla požádat o radu. V roce 2010 jsem se rozvedla a dcera mi byla svěřena do péče. V té době jsem ještě pobírala rodičovský příspěvek, během rozvodu jsme se odstěhovaly k mým rodičům.

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO NA NEZLETILÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 leden 2012

Milá paní Danielo, jedná se mi o zvýšení výživného na mé děti: kluka 16 let a dceru, které bude 14 let. Naposledy byla udělaná úprava v roce 2004. Nyní na každého dostávám 1 400 Kč. Myslím si,že mi každá mamina dá za pravdu, že je to v dnešní době opravdu málo.  

 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU - ZVÝŠENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2011

Dobrý den, měla bych na Vás následující prosbu. Dcera je plnoletá a zažádala si o zvýšení výživného od svého otce, neboť výživné ji bylo stanoveno před jedenácti lety, když jí bylo 7 let. Tehdy soud určil 2 000 Kč měsíčně. Nyní končí studium na střední škole a chce pokračovat ve studii na VŠ a proto si myslíme, že 2 000 Kč jsou k jejímu věku a potřebám nedostačující.

 
VÝŽIVNÉ ZE ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 listopad 2011

Dobrý den, ráda bych se poradila, jak se dají vymáhat soudem přiznané alimenty, když ten, co má platit, je občan Velké Británie a poslední čtyři měsíce neposlal ani korunu. A ano, momentálně žije ve tam, v Británii.

 
VÝŽIVNÉ - ZLETILÝ SYN PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2011

Dobrý den, potřebovala bych radu. Můj manžel má zletilého syna, na kterého platí výživné do rukou matky. Manžel se rozhodl napsat synovi dopis, že nebude výživné posílat matce a ani ve stejné výši. Navíc syn nebydlí u matky, ale u prarodičů. Otázka zní: je možné snížit výživné bez toho, že to řešil soud?

 
ZRUŠENÍ VÝŽIVNÉHO NA ZLETILÉ DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2011

Dobrý den, prosím o radu - manžel má z předchozího manželství dceru, které letos bylo 19 let. Odmaturovala, na vysokou se ale nedostala, tak začala studovat na jazykové škole francouzštinu a k tomu nastoupila do zaměstnání na částečný úvazek. Vzhledem k tomu, že si vydělává, máme pocit, že už by se alimenty neměly dál platit - nicméně si nejsme úplně jistí, když k tomu studuje tu francouzštinu.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 222 - 234 z 288
[CNW:Counter]