O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ A ÚPRAVA STYKU S DÍTĚTEM (FORMULÁŘ) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2012

Dobrý den, můj manžel má dceru z předchozího vztahu. Nebyli svoji, proto ani nebyla soudem stanovena výše výživného. Manžel platí na dcerku už sedmým rokem 2000 měsíčně, ovšem jeho bývalá to po něm chce vždy  jen v hotovosti a na ruku.

 
KONČÍ SYN ŠKOLU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 květen 2012

Dobrý den, v první řadě bych chtěla poděkovat za tyto úžasné stránky. Našla jsem v nich spoustu zajimavých rad a postřehů. Ale nyní bych i  já potřebovala konkrétní radu. Manžel má z prvního manželství syna, který v lednu dovršil 18ti let.

 
JAK NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 květen 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má cenu požádat o zvýšení alimentů. Mám dvě dcery. Té 18leté otec platí 2700 Kč, na 12letou platí 2300 Kč. Starší dcera odešla už bydlet samostatně a asi si bude o zvýšení sama žádat.    

 
STUDENTKA VERSUS RODIČE PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 květen 2012

Dobrý den, chodím na střední – na stavební průmyslovou školu. Chtěla bych se zeptat na pár věcí ohledně výživného. Je mi 18 let, moji rodiče jsou rozvedení a oba mají novou rodinu; matka se o mě už přibližně rok nestará a nepodporuje mě ani finančně, otec mi do mých 18 zasílal výživné, které měl dáno soudně, ale náhle přestal.

 
DCERA MYSLÍ DOPŘEDU... PDF Tisk E-mail
Středa, 09 květen 2012

Ahoj kudlanko, chtěla bych Vás požádat o radu. Manžel má z předchozího manželství dceru narozenou v září 1993. Nyní studuje posledním rokem střední školu a chtěla by pokračovat na vysoké.  Žila u u své matky, se kterou se ale nepohodla a odstěhovala se k příteli, resp.bydlí oba u jeho matky. Přítel i matka jsou výdělečně činní.

 
ŘEKL, ŽE MI PENÍZE DÁVAT NEBUDE... PDF Tisk E-mail
Středa, 09 květen 2012

Dobrý den, prosím o radu. Jsem sedm let rozvedená a tehdy bylo naší dceři 7 let. Její otec po dohodě se mnou se zavázal platit 2000 Kč, přesto, že byl v tu dobu nezaměstnaný. Od té doby jsem si nepožádala o zvýšení, a ani on na nic jiného dceři nepřispíval. Teď jsem na rodičovské dovolené a příjmy se mi snížily, takže jsem ho požádala o dohodu, aby mi na dceru dával 3000Kč. Ale víte co mi řekl?

 
MÁMA "NA BATERKY" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 květen 2012

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně žádosti o zvýšení výživného na mou 17 letou dceru. Rozvedl jsem se s manželkou v roce 1997 a na základě dohody byla dcera svěřena do mé péče. Soud rovněž stanovil povinnost manželce platit na dceru měsíčně 500 Kč. Tuto částku v podstatě nikdy pravidelně neplatila. 

 
VÝŽIVNÉ OD PRARODIČŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2012

Milá paní Danielo, naprostou náhodou jsem získala kontakt na Vás, respektive Vaše stránky. Dáma, která mi o Vás napsala, říká, že mi můžete pomoc. Snad. Takže: jsem 7 let rozvedená. Exmanžel v době manželství udělal dluhy. Půjčil si od svojí matky a taky od ČMSS, po rozvodu jeho matka zažalovala nás oba o zaplacení půjčky. Soud odsoudil, že zaplatit musíme.

 
SPRATKOVÉ V. - VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2012

Dobrý den, jestli můžete, poraďte nám v našem trápení. Dceři je dvacet. Chodila do školy, ale nedostudovala, protože se chytla strašné party. Drogy, alkohol. Dali jsme ji už před osmnáctým rokem do léčebny. Máme ještě jednu dcerku, ale ta je postižená, tu jsme museli dokonce před tou starší bránit.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 209 - 221 z 288
[CNW:Counter]