O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TATÍNEK, KTERÝ SE "ŽIVÍ VZDUCHEM"? - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 srpen 2012

Dobrý den, Kudlanko, chtěl bych poradit, protože jsem v dost bezvýchodné situaci: podával jsem si žádost o snížení alimentů. A to z důvodu, že jsem přišel o práci a bývalá žádala naopak zvýšení. Ale přestože jsem na ÚP, bylo mi výživné zvýšeno z 2.000 Kč na 3.800 Kč. Navíc mám doplatit  na tuto výši výživné za rok 2011. Jenže, kde to mám vzít, když jsem v  hmotné nouzi a příjem mám 3.410,- Kč?

 
NEZLETILÝ SYN A "ŠETRNÝ" OTEC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 srpen 2012

Poraďte mi, prosím, jakou adekvátní částku výživného mohu požadovat po otci mého syna. Chlapci je 13 let, chodí na 2. stupeň ZŠ.  Dosud měl školu v místě bydliště a oběd měl doma, ale nyní do školy dojíždí, takže mu obědy platím.  Je toho hodně... 

 
VÝŽIVNÉ - SAMOŽIVITELKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 srpen 2012

Dobrý den, chtěla bych vám napsat pár podrobností. S přítelem jsme se rozešli rok po porodu; dohromady jsme spolu byli čtyři roky. Nyní budou synkovi čtyři roky, to znamená, že s otcem dítěte nežiju tři roky. Platí mi na syna 2 000 Kč.To máme soudně.Ten soud proběhl v září 2010. Syn nastoupil v zaří 2011 do školky, která mě stojí 1 000 Kč měsíčně.

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO - NEZLETILÉ DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 srpen 2012

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli musím řešit zvýšení alimentů přes sociálku nebo rovnou u soudu? Jsem na mateřské dovolené, která mi končí 9/2012. Když byly synovi 2 roky, nastoupila jsem do práce, ale to se nelíbilo bývalému příteli a vyhrožoval mi, že jestli z práce neodejdu a nebudu se naplno věnovat synovi, tak mě dá k soudu a syna mi vezme.

 
NENÍ KAŽDÁ MATKA MAMINKA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2012

Dobrý den, poradíte mi? Má matka se o mě bohužel nijak nestará. Můj otec mi zemřel, když jsem byla ještě malá. Tak od 9 let jsem bydlela u své babičky. Matka na mě sice brala sirotčí důchod, ale místo toho, aby ho babičce dávala nebo mi ho ukládala, tak ho využívala pro svou potřebu. Když jsem šla do deváté třídy, tak jsem přestoupila na soukromou školu.

 
KOMBINOVANÉ STUDIUM - VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2012

Milá Kudlanko, chtěla bych se Vás zeptat, zdali musíme platit výživné 24 leté dceři (manželova z prního manželství), když dostudovala magisterské studium, a  nyní dále pokračuje v dalším, tentokrát kombinovaném studiu (tříletém), které jí rozšiřuje obzor jejího oboru. Ale jak jsem se informovala, tak to přeci může studovat při zaměstnání.

 
KONEC STUDIA, ZAČÁTEK PODPORY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 červenec 2012

Dobrý den, potřebovala bych od Vás radu. Letos v čevnu jsem státnicemi ukončila bakalářské studium a dále v navazujícím už pokračovat nebudu. Studentem jsem do 31.7.2012 a poté se musím zaevidovat na úřad práce, protože jsem do dnešního dne nenašla práci.

 
KOMBINOVANÉ STUDIUM A MATEŘSKÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 červenec 2012

Dobrý den, moje zletilá dcera, která má roční dítě,  byla po střední škole přijata na kombinované studium vysoké školy. Dcera i s dítětem stále bydlí u své matky a nevlastního otce.S otcem dítěte dcera chodí, mají vážný vztah, jen spolu nebydlí.

 
TĚHOTNÁ STUDENTKA BEZ PARTNERA PDF Tisk E-mail
Středa, 11 červenec 2012

Dobrý den, pročetla jsem si tady spoustu článků a dozvěděla se o všemožných ustanoveních, jenže potřebovala bych to všechno shrnout do jedné zprávy. Je mi 21 let a právě jsem dokončila 2. ročník střední školy s tím, že v září nastoupím 3. ročník. Můj problém spočívá v těhotenství, které dovrší v září. 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 196 - 208 z 288
[CNW:Counter]