O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ÚSPĚŠNÝ VĚČNÝ STUDENT? PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2012

Prosím, poraďte mi, já si už sám rady nevím. Mému synovi je 25 let a ukončil zdárně studium; byl mu udělen titul Mgr.  Ale nikdy se se mnou nestýkali - ať už jeho maminka či později on sám. Vůči mně byl vždy jen  arogantní, vulgární a vždy jim oběma šlo jen o to, aby psychicky deptali mou nynější rodinu. Přesto jsem výživné vždy řádně platil.

 
MALÝ PLAT, VELKÁ VÝMĚRA VÝŽIVNÉHO PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 listopad 2012

Hezký den, prosím, potřebuji radu. Z prvního manželství mám dceru, které je nyní 20 let. Před rokem odešla k otci. Soud mi poté vyměřil výživné 5 tisíc. Podala jsem žádost o snížení, protože v době výměry výživného jsem měla ukončenu živnost a byla vedena na úřadu práce. 

 
POTVRZENÍ O STUDIU PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2012

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat na výživné - můj přítel má sedmnáctiletou dceru. Ona ani její matka se s ním nestýkají. Výživné on ale pravidelně platí. Ovšem když nyní v září po matce chtěl, aby doložila potvrzení o studiu, tak vůbec na to nereagovala.

 
OTEC NA ÚTĚKU, DCERA STUDUJE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2012

Dobrý den, potřebovala bych vědět, co můžu udělat - jsem středoškolačka, je mi 19 let, jsem ve 3.ročníku a už rok bydlím s mým přítelem v bytě jeho mamky. Tudíž jako středoškolák nemám trvalý příjem peněz. Letos teda budu končit, možná půjdu na nastavbu.

 
ZLETILÁ PREMIANTKA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2012

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně žaloby o výživném pro svou zletilou dceru. Před cca 10 lety jsem bývalému manželovi nechala zvýšit výživné na 1650 Kč měsíčně. Od té doby jsem ze solidarity částku nenechala zvýšit. Otec víc  dceři nedal ani nedává, dcera již od 6.tř. studuje na víceletém gymnáziu a s dobrým prospěchem.  

 
VÝŽIVNÉ - ZLETILÝ SYN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má můj syn nárok na výživné.  V  19 letech ukončil čtyřletou počítačovou školu s maturitou. Pak se přihlásil na UP a poté si našel práci. Sice smlouva byla na HPP, ale byl tam jen čtyři měsíce, protože si našel další, v místě bydliště, kde byl 3 měsíce.

 
VĚČNÁ STUDENTKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 říjen 2012

Dobrý den, chci se zeptat: přítelova dcera v listopadu dosáhne 26 let. On stále platí výživné, jelikož dcera vždy zašle potvrzení o studiu, bohužel - ale se stále opakuje první ročník... do vyššího se ještě nedostala... Když přítel volal na školu a chtěl si zjistit, že opravdu studuje, informace mu podána nebyla s tím, že mu nic sdělit nesmějí, že jen na žádost soudu...

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO - NEZLETILÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2012

Dobrý den, žádám o radu: mám od ledna tohoto roku ve svěřené péči syna 14 letého a dceru 13 letou; chci si nechat zvýšit alimenty; můžu požádat už nyní, když ještě neuběhl rok od soudního stání? Děkuji, PAVEL  

 
VÝŽIVNÉ PRO BÝVALOU MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 září 2012

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit. Jsem 3 roky rozvedená a při majetkovém vyrovnání jsem při "domluvě" manželovi podepsala, že se všeho zříkám. Mám nyní ČID a práci na 4 hod. S těmito financemi však těžko vycházím a tak si musím často půjčovat a pak to zase splácet.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 183 - 195 z 288
[CNW:Counter]